Очистіть сміття та зробіть свій Mac швидшим за допомогою MacPaw CleanMyMac

Categories:

Небажані файли – це тимчасові файли, які колись дуже використовувалися для виконання роботи. Однак вони виконали мету і не мають реальної цінності.

Ці файли ховаються в темній кімнаті гуртожитку, де їх рідко помічають. І це добре, поки забагато непотрібних файлів не почне займати дорогоцінний простір на вашому комп’ютері.

Отже, як розчистити цей безлад?

У цій статті ми обговоримо, як сміттєві файли поступово стають кошмаром для вашої macOS, а також запропонуємо вам чудовий інструмент, щоб очистити сміття та зробити ваш Mac 10X швидшим.

Як сміття може вплинути на продуктивність Mac?

Наявність непотрібних файлів на вашому Mac не є вашою провиною. Насправді, можливо, ви ніколи не дізнаєтесь, коли накопичите тонни сміття на своєму Mac.

Але дозволити їх на вашому ПК, коли ви про них знаєте, може бути вашим найгіршим рішенням.

Ви можете запитати чому? 🤔

Багато сміття на вашому Mac є однією з багатьох причин, чому ваша ОС з часом стає повільнішою. Іноді це навіть може призвести до того, що програми не реагують або часті затримки системи.

Ці сміття компилують кеші, журнали, залишки вже видалених програм, невикористані локалізації, дублікати файлів і так далі.

Вони часто залишаються байдужими, але коли ці непотрібні файли накопичуються у вашій системі, можуть виникнути проблеми.

Зрештою, де ваша ОС зберігатиме ці файли? На внутрішньому дисковому просторі вашого Mac, вірно?

Коли ці файли зберігаються, вони займають багато місця, і коли пам’ять заповнюється, ваш пристрій може працювати повільніше або виникати інші проблеми з продуктивністю.

І ви завжди можете швидко знайти ці шматки та видалити їх? ні!

Не має значення, скільки років, тип чи розмір цих файлів; вони виглядають ідентично іншим файлам у вашому сховищі. А зважаючи на можливість видалення чогось важливого, користувачі взагалі уникають чистки непотрібного.

Це робить шматок більшим і міцнішим. Отже, як вирішити цю проблему? Це за допомогою такого інструменту, як CleanMymac.

CleanMyMac — це популярний інструмент, який використовується більшістю користувачів Mac, щоб очистити мегатонни сміття та пришвидшити роботу своїх комп’ютерів.

Що таке CleanMyMac?

CleanMyMac X від MacPaw — це універсальний інструмент, який замінює десятки інструментів оптимізації для Mac. Це може бути все, що ви скажете:

✅ Очищувач MacOS

✅ Монітор продуктивності

✅ Видалення шкідливих програм

Точніше, ви можете назвати це своїм особистим генієм Mac!

CleanMyMac X розмовляє понад 11 мовами, що робить його універсальним інструментом для користувачів Mac у всьому світі. Навколо галузевих експертів, таких як TechCrunch, iMore, VentureBeat тощо, це галас.

Ви можете поставити запитання: чи можу я використовувати його для вашого Mac?

Ну, це залежить від того, чи ваша версія macOS 10.12 або новіша з мінімальним об’ємом оперативної пам’яті 210 МБ, CleanMyMac працюватиме як масло.

Чим може допомогти CleanMyMac?

CleanMyMac від MacPaw — це набагато більше, ніж просто очищувач сміття. Крім того, що він допомагає підвищити швидкість і продуктивність, він забезпечує повний захист від зловмисного програмного забезпечення та допомагає керувати програмами.

  Як виправити заморожений Mac

Давайте зануримося глибше та дослідимо деякі ключові функції CleanMyMac:

Ключова функція

#1. прибирання

CleanMyMac 4.12.1 (запущено в листопаді 2022 року) у 17 разів швидший і потужніший за попередні версії.

Його спеціальний алгоритм може виявляти гігабайти блоків у всіх куточках вашого Mac, від системних папок до старих файлів і програм, таких як iTunes, Photos і Mail.

Крім того, CleanMyMac пропонує цілий набір фільтрів і розумного помічника на основі штучного інтелекту, який впорядковує файли та переглядає їх перед відправкою на кладовище.

Це досить рідкісна функція!

До того ж кладовище недалеко. Вам потрібно лише натиснути велику кнопку Smart Scan, щоб очистити сміття, оптимізувати свій Mac і усунути потенційні вразливості.

Ви навіть можете довірити програмі знищити будь-які конфіденційні дані у вашій системі; він видаляє непотрібні файли та цифрові сліди, додані до них, коли ви переглядаєте веб-сторінки.

#2. Покращення швидкості

CleanMyMac пропонує різні інструменти для покращення продуктивності та прискорення вашої macOS, як тоді, коли ви її купили.

Елементи входу

Використовуйте це, щоб переглянути список програм запуску, які працюють у фоновому режимі, щоб ви могли вмикати та вимикати їх або видаляти небажані, несправні чи приховані елементи входу.

Це автоматично зменшує навантаження на ваш процесор і призводить до 4-кратного швидшого часу завантаження вашої macOS.

Звільніть оперативну пам’ять

Деякі програми, наприклад відеоредактори чи браузери, потребують пам’яті. Чим довше вони працюють у вашій системі, тим більше пам’яті намагаються споживати. Залишаючи трохи оперативної пам’яті для Mac.

Щоб запобігти цьому, ви можете ввімкнути функцію «Звільнити оперативну пам’ять», коли ваш Mac сповільнюється під час роботи важких програм.

Скрипти обслуговування

Ви запускаєте кілька поглиблених оптимізацій, запускаючи сценарії обслуговування, як-от видалення та ротацію старих файлів журналу, перевпорядкування баз даних і системних бібліотек, а також виконання інших загальних завдань обслуговування.

Крім того, інструмент також допоможе вам перевірити та миттєво відновити пошкоджені дозволи диска, щоб допомогти вашому Mac працювати краще.

Важкі споживачі

Використовуючи це, ви можете змусити всіх поглиначів пам’яті з’явитися у вашому списку. Звідти ви можете закрити небажані програми або закрити завислі програми, щоб звільнити необхідну пам’ять одним клацанням миші.

Запуск агентів

Агенти запуску — це детальні програми, які підтримують запуск важких програм на вашому Mac.

Ці невеликі допоміжні програми якимось чином проникають у ваші фонові процеси та залишаються прихованими, споживаючи значну частину вашої пам’яті.

CleanMyMac X містить список усіх агентів запуску, які ви можете вимкнути – вони більше не змагатимуться за пам’ять вашого Mac. Це призведе до того, що ваш Mac стане швидшим.

#3. Захист 360°

CleanMyMac X поставляється разом із захистом від шкідливих програм для вашого Mac. Він інтелектуально сканує ваш Mac папку за папкою, щоб блокувати всі шкідливі або ризиковані дії.

Крім того, він бореться з рекламним програмним забезпеченням, програмами-вимагачами та майнерами криптовалюти, включно з останніми зловмисними програмами та загрозами, що виникають у MacOS.

Крім того, ви можете використовувати CleanMyMac, щоб очистити всю свою історію веб-переглядача, старі чати та інші конфіденційні, але старі дані з Інтернету.

Як профілактичний захід (не обов’язково) ви також можете використовувати програму для видалення небажаних файлів cookie, завантажень, застарілих з’єднань Wi-Fi та інших цифрових слідів.

#4. Управління програмами

CleanMyMac — це контрольна кімната для всіх ваших програм; ви можете видалити або оновити програму одним клацанням.

Щоб зробити ваш Mac упорядкованим і організованим, CleanMyMac постачається з неймовірним дуетом Uninstaller і Updater.

  Найкращі безкоштовні ігри в Steam

Перший повністю видаляє непотрібні програми (навіть сміття, яке він залишає), а другий миттєво перевіряє наявність нових версій, навіть тих, що не є частиною Mac App Store.

Переваги використання CleanMyMac

 • 🔎 Швидко визначте та видаліть сміття: за допомогою унікального алгоритму CleanMyMac знадобляться секунди, щоб визначити, переглянути та видалити весь сміття з вашого Mac. Крім того, ви можете використовувати розумний помічник на основі штучного інтелекту, щоб отримувати поради та рекомендації та спрощувати процес прибирання.
 • ⚡ Зробіть свій Mac швидшим: після використання CleanMyMac на вашій macOS ви можете насолоджуватися завантаженням у 4 рази швидшим, ніж зазвичай. Це досягається завдяки оптимізації фонових програм і зменшенню навантаження на процесор, завдяки чому ваш Mac запускається швидше.
 • 💻 Більше адаптивних програм: оскільки ваш Mac тепер очищений від сміття та оптимізований для пам’яті, ви можете очікувати, що програми будуть у 2,5 рази швидше реагувати.
 • ⏳ Економія часу та ресурсів: CleanMyMac запобігає витрачанню $$$ на обслуговування кожного разу, коли ваш Mac виникне проблема. Розумієте, половина системних проблем пов’язана із забиванням сміттєвих файлів і прихованих зловмисних програм, які CleanMyMac дозволяє вирішити одним клацанням миші та без великих витрат.

Далі ми розглянемо інші продукти, які пропонує MacPaw.

Продукти, які пропонує MacPaw

ClearVPN

ClearVPN — це перша програма VPN, яка використовує шифрування найвищого рівня AES-256 і найсучасніші протоколи, щоб забезпечити безпечну та легку роботу в Інтернеті.

CleanMyPC

Як і програма CleanMyMac, CleanMyPc допомагає користувачам Windows очистити сміття та підвищити продуктивність системи за лічені хвилини.

CleanMyDrive 2

CleanMyDrive 2 — це легкий менеджер дисків, який дозволяє швидко копіювати файли на будь-який диск за допомогою інтерфейсу перетягування. Крім того, він відстежує простір на зовнішньому жорсткому диску та автоматично очищає сміття, коли це необхідно.

Setapp

Setapp — це магазин додатків на основі передплати з понад 230 інструментами для вирішення будь-яких завдань на Mac і iPhone. Щоб написати завдання та знайти потрібну програму для її вирішення в Setapp, потрібно 10 секунд.

Близнюки 2

Gemini 2 — це інтелектуальний пошук дублікатів MacPaw, який дозволяє знаходити дублікати файлів і стирати їх із жорсткого диска одним клацанням.

Фото Близнюків

Gemini Photos — це інтелектуальний інструмент на базі штучного інтелекту, який сканує тисячі фотографій у вашій бібліотеці фотографій iPhone і сегментує дублікати, розмиті та невідкриті фотографії, які пізніше будуть видалені після перегляду.

Unarchiever

Unarchiever від MacPaw є провідним інструментом відкриття RAR для Mac. Він швидко встановлюється, використовується безкоштовно та може розархівувати будь-які іноземні символи, навіть нелатинські. Він підтримує 18 глобальних мов, що робить його популярним інструментом для користувачів Mac у всьому світі.

Майстер шпалер 2

Майстер шпалер 2 дає змогу вибирати з галереї красивих шпалер, створених відповідно до чіткого дисплея Retina (як ваш Mac). Він містить 25 000 зображень і шпалери 4K, які оновлюються щомісяця, тож вам більше ніколи не доведеться шукати «HD-шпалери» в Google.

Шифрування

Encrypto дає змогу додати до ваших полів і папок шифрування найвищого рівня AES-256 перед тим, як надсилати їх друзям або колегам. І це легко використовувати; просто перетягніть файл у Encrypto > Установити пароль > Надіслати.

Альтернативи

Ось кілька альтернатив CleanMyMac.

Avast Cleanup Premium для Mac

Avast Cleanup для Mac — це інноваційний інструмент, який сканує ваш жорсткий диск, щоб видалити марнотратні програми та прихований смітник на вашому Mac. Деякі з його помітних особливостей:

 • Програма видалення програм: використовуйте програму видалення, щоб виявити всі приховані або залишкові дані програм, які не використовуються, і ретельно їх видалити.
 • Очищувач диска: використовуйте засіб очищення диска для глибокого сканування вашого Mac і видалення тисяч тимчасових файлів (сміття) і кешу одним клацанням миші.
 • Photo Cleaner: автоматично сегментуйте схожі фотографії та розмиті фотографії, щоб переглядати та видаляти їх за долю часу.
 • Пошук дублікатів: легко виявляйте дублікати або клоновані файли, відео та інші документи, які займають небажану пам’ять вашого Mac.
 • Очищувач веб-переглядача: залишайтеся захищеними та приватними, регулярно очищаючи історію веб-переглядача свого Mac.
  7 найкращих програм для відновлення даних Mac

Avast Cleanup для Mac — ідеальний спосіб забезпечити безперебійну роботу вашого Mac. Його потужні функції можуть швидко очищати непотрібні файли, оптимізувати продуктивність системи та безпечно видаляти файли, забезпечуючи найкращу роботу вашого Mac.

CCleaner

CCleaner — ще одна чудова альтернатива CleanMyMac. Хоча платформа не може зрівнятися з інтерфейсом UI/UX CleanMyMac, її функції подібні щодо роботи та точності, а саме:

 • Сканувати фотогалерею: CCleaner сканує ваш жорсткий диск на наявність поганих, розмитих, погано освітлених або однакових на вигляд файлів фотографій за лічені секунди та видаляє їх.
 • Покращення продуктивності: легко визначте зайві програми, які споживають непотрібну пам’ять, і видаліть їх одним клацанням.
 • Захист 360°: підвищте конфіденційність і безпеку шляхом автоматичного видалення історії веб-перегляду та автоматичного заповнення конфіденційних даних через регулярні проміжки часу.

За допомогою CCleaner ви можете оптимізувати свій старий Mac, щоб він працював швидше, а новий Mac залишався здоровішим протягом кількох років.

Нектоній

MacCleaner Pro від Nektony — це провідний інструмент, який використовують професіонали Mac, щоб зробити свою ОС швидкою, чистою та організованою. Крім того, цей інструмент пропонує найдетальніший аналізатор дискового простору порівняно з іншими альтернативами. Ось деякі з його головних особливостей:

 • Підвищення продуктивності: вимикає розширення браузера, видаляє небажані плагіни тощо, щоб ваш Mac міг пришвидшитися лише кількома клацаннями.
 • Повне очищення системи: очистіть систему зверху вниз, від завантажень до небажаних вкладень електронної пошти, елементів у кошику та навіть непотрібних архівів.
 • Аналізатор дискового простору: використовуйте єдину панель інструментів для глибокого аналізу використання дискового простору Mac, визначення найбільших файлів і папок і видалення старих файлів, які не використовуються.

Nektony — це професійний інструмент очищення Mac, який підтримує ваш Mac чистим, швидким і організованим.

Заключні слова

Процес видалення сміття з macOS може бути складним завданням, але він вартий зусиль. Це не тільки допоможе забезпечити безперебійну роботу вашого Mac, але й захистить ваші дані та конфіденційність.

Витративши час на очищення непотрібних файлів і програм, ви можете значно покращити продуктивність свого Mac. Крім того, ви можете звільнити цінний простір для зберігання та зменшити ризик проблем із безпекою.

Загалом, видалення сміття з MacOS — це просте й важливе завдання, яке може мати велике значення в довгостроковій перспективі.

Далі ви можете перевірити способи видалення програм на Mac.