Отримуйте сповіщення про телешоу, концерти, ігри, дощ тощо

| | 0 Comments| 11:59 PM
Categories:

Нагадування, сповіщення, тривоги; усі вони чудово вміють стежити за тим, щоб ви не забули такі важливі речі, як зустрічі, збирання молока, пам’ятайте про винесення сміття, не пропускаючи день ніг. Ці завжди корисні додатки тримають на радарі все, що важко зробити, а отже, швидше за все, про нього забудуть. Але як щодо веселих речей, про які ми забуваємо? У житті є щось більше, ніж просто зустрічі та хімчистка. Hooks – Alerts that Matter – це програма для створення сповіщень про важливі речі, наприклад, коли вийде наступний епізод вашого улюбленого шоу, коли грає ваша улюблена група, коли вийде новий фільм тощо. На відміну від інших програм-нагадувань, які допомагають вам бути більш продуктивними, ця програма нагадує вам про майбутні веселі речі в житті.

  Як увімкнути/вимкнути мультимедійні дії для функціональних клавіш

Гачки мають три виступи; один для перегляду всіх ваших сповіщень, тобто вашої часової шкали, один для додавання сповіщення, і один для перегляду всіх сповіщень, які ви додали. Друге, коли ви додаєте своє перше сповіщення, це коли ви дійсно оціните додаток. Він уже знає (і перевіряє) час, коли телешоу має вийти в ефір. Аналогічно, він перевіряє дату випуску фільмів і розклад концертів. Він використовує інформацію про те, що вам потрібно отримати сповіщення, щоб вам не потрібно було вводити її вручну. Все, що ви робите, це вибрати подію і коли ви хочете, щоб вам про це нагадали. Програма знайде подію та повідомить вас про неї.

  Як завжди відображатися на iPhone X

Ви можете отримати push-сповіщення, а також звукове сповіщення (обидва або одне), і сповіщення може бути надіслано вам до або після події. Якщо події недостатньо спокусливі, спробуйте налаштувати сповіщення про дощ, де ви можете вибрати інтенсивність дощу, про яку ви повинні отримувати сповіщення (тобто не забудьте взяти міцнішу парасольку). Інші дійсно чудові категорії сповіщень включають перевірку, коли веб-сайт не працює, коли новий ресторан у вашому регіоні досягає певного рейтингу, твіт із певним словом тощо.

Ви повинні зареєструватися, щоб використовувати програму, і якщо ви зареєструєтеся за допомогою свого профілю Facebook, програма стане більш корисною для вас. Програма має дуже акуратний інтерфейс, додавати події дуже легко, і вона працює дуже добре.

  Як обмежити екранний час на Xbox One

Установіть хуки – важливі сповіщення з App Store

Установіть хуки – сповіщення про все з магазину Google Play