Отримайте сповіщення Android L на своєму пристрої зараз [No Root]

| | 0 Comments| 2:30 PM
Categories:

Android L та його новий дизайн матеріалу справили неабияке враження, але якщо у вас не є пристрій Nexus і ви не заперечуєте, що ваш телефон час від часу лущиться на вас, ви не зможете перевірити нові функції. Ось тут на допомогу приходить дивовижна та надзвичайно активна спільнота розробників. Heads-up notifications — це новий додаток для Android, який імітує heads-up сповіщення Android L на вашому пристрої. Ви можете взаємодіяти зі сповіщенням так само, як і на Android L, і програма не вимагає встановлення фреймворку Xposed, а також не вимагає вкорінений пристрій.

Вам потрібно буде ввімкнути програму після її встановлення, і зрозуміло, що вона матиме доступ до всіх ваших сповіщень. Залежно від типу сповіщення, яке ви отримуєте, ви можете взаємодіяти з ним. Ви можете відкрити електронний лист, який ви щойно отримали, або відкрити файл, який ви щойно завантажили. Як і головні сповіщення в Android L, їх також можна відхилити, і вони добре працюють з повноекранними програмами, такими як Cut the rope 2.

  Як увімкнути миттєві програми на Android

Окрім імітації сповіщень, додаток також намагається отримувати сповіщення на заблокованому екрані, хоча в наших тестах результати були незадовільними. Сповіщення з’являється, коли ви розблокуєте екран, а не на самому заблокованому екрані. Щоб увімкнути його, натисніть кнопку «Більше» та перейдіть до налаштувань програми. Тут ви також знайдете параметр фільтра додатків, який дозволить вам вибрати, про які сповіщення вам слід отримувати сповіщення. Ви можете вимкнути звук програм, про які ви не хочете отримувати сповіщення зі списку встановлених програм.

Попередні сповіщення також дозволяють встановити пріоритет сповіщень; Ви можете вибрати важливі та термінові сповіщення, які включатимуть екстрені сповіщення або поточні дзвінки. Ви можете вибрати, щоб отримувати важливі сповіщення, такі як електронні листи та текстові повідомлення, а також ви можете отримувати звичайні сповіщення, які є сповіщеннями від старих програм (тут щось на кшталт розпливчастої концепції). Ці три типи ввімкнено за замовчуванням, і ви можете ввімкнути ще два типи сповіщень; неважливий і контекстний.

  Як звільнити місце для зберігання на телефоні Android

Хоча програма погано обробляє сповіщення на заблокованому екрані, все інше вона робить дуже добре. Забезпечуючи параметри налаштування та даючи користувачеві повний контроль над тим, для яких програм отримувати сповіщення, програма зробила більше, ніж просто копіює функцію Android L. Навіть якщо ви не вмираєте від спроби Android L та деяких його нових функції, цю програму варто спробувати.

Установіть сповіщення з магазину Google Play