Осінній розпродаж Steam 2017: найкращі одиночні ігри

| | 0 Comments| 9:16 PM
Categories:

Розпродажі Steam відбуваються кожні кілька місяців і щоразу приносять нам щось захоплююче. Тепер світ ось-ось увійде в божевілля через пропозиції Чорної п’ятниці. Steam зазвичай дотримується традиційних предметів у продажу, таких як GTA V і Witcher III (вони також у продажу цього разу), не зменшуючи ні копійки на PUBG. Однак цієї осені Steam дійсно покращив свою гру та запропонував такі пропозиції, які ви не хотіли б пропустити. Це найкращі ігри, які можна придбати зі знижками на осінньому розпродажі Steam. Як завжди, щоб отримати найкращі знижки, ви можете перейти в інший регіон, щоб отримати дешевші пропозиції за допомогою VPN.

1. Wolfenstein II Новий Колос

Вольфенштейн II бере на себе кермо тріумфального повернення Id Tech до форми, що включало критичні хіти Doom і Wolfenstein. Оригінальний Wolfenstein поміщає вас в альтернативну хронологію, де ви Б. Джей Бласковіч, американський солдат, який бореться проти нацистів, які захопили світ у 60-х. Wolfenstein II продовжить саме там, де зупинився перший, і ви продовжуєте боротися з нацистами. Історія, ігровий процес і ставки стають ще вищими, коли ви дізнаєтеся більше про BJ і як ця альтернативна часова шкала знову змінюється.

  Як увімкнути двофакторну аутентифікацію для LinkedIn

2. Middle-Earth Shadow of War (40% знижка)

Середзем’я Тінь війни є продовженням Shadow of Mordor, якщо ви ще не грали в Shadow of Mordor, вам захочеться взяти участь у цьому негайно. Це історія про рейнджера, який симбіотично прив’язується до привида (ала Разіель у Legacy of Kain – Soul Reaver), який поневолює армії орків для боротьби з зростаючими силами Саурона. Shadow of War починається відразу після подій першої гри, коли ви захоплюєтеся ще одним кільцем сили, щоб конкурувати з Сауроновим, а також берете на себе форти та боретеся з міфічними істотами з франшизи «Володар кілець», включаючи Балрога.

Випуск гри був затьмарений суперечками щодо необхідності покладатися на лутбокси, що означає плату реальними готівкою за прогрес у грі та розблокування предметів. Хоча він не постраждав від колосальної осічки в Star Wars Battlefront II, він викликав велику ворожість. Хоча лутбокси не мають значного впливу на сюжетний режим для одного гравця, він робить онлайн-режим (де ви штурмуєте та обгоняєте форти) серйозним викликом, а в деяких випадках його неможливо грати. Однак історія, візуальні елементи, ігровий процес – все це фантастичні причини грати в цю гру. Він чудово пов’язаний з подіями фільмів і створює незабутні враження.

3. Batman Enemy Within (40% знижка)

Бетмен, ворог всередині є продовженням визнаної критиками викривальної гри, яка розповідає історію батьків Брюса Вейна та те, як їх смерть була частиною великої змови. Enemy Within ставить вас проти Загадка, чиї дедалі небезпечніші загадки ставлять місто на коліна. Ця історія складається з трьох епізодів у сезоні, який зазвичай складається з 5 епізодів. Кожен епізод виходить через 2-3 місяці. Він запозичує елементи з RPG, фантастичної трилогії Arkham, і привносить власний оригінальний (і гідний) погляд на персонажа. Це гра, яку ви точно хочете мати у своїй бібліотеці.

  7 найкращих інструментів аналізу продуктивності бази даних

4. Assassins Creed Origins (17% знижка)

Походження Assassins Creed це останній набіг в історії, яка почалася з того, що людина використовує пристрій для дослідження спогадів своїх предків, замкнених у його власному ДНК. Гра була в основному Prince of Persia зустрічає Hitman. Історія почалася в 1191 році нашої ери у Святій Землі, і кожна франшиза перенесла нас у різні частини світу. Assassins Creed origins — це остання частина франшизи, яка досліджує, як випливає з назви, походження культу Хашашин (вбивць) у Стародавньому Єгипті. Навіть якщо немає нічого іншого, ці ігри мають чудові історії, і геймплей класичний, і вони будують свою міфологію на відомих областях. Це додає всієї атмосфери. Хоча знижка не велика, але для гри, яка щойно вийшла, це чудова угода, яку не можна пропустити.

5. Nier Automata (40% знижка)

Nier Automata бере давнє науково-фантастичне питання «а якби роботи мали совість» і додає до нього контекст, ставлячи вас на місце андроїдів, які намагаються врятувати світ від машинної антиутопії, у яку він став. Подальше обговорення історії цієї гри надасть вам ведмежу послугу. Геймплей нагадує Devil May Cry, Onimusha, Legend of Zelda в стилі hack and slash. Візуальні зображення приголомшливі, а крім того, це дає вам історію, яку ви не побачите. Якщо ви ще цього не зробили, зараз саме час пограти в цю гру.

  10 швидких кроків для підвищення продуктивності Mac

6. Evil Within 2 (знижка 50%)

Зло всередині 2 це гра хоррор на виживання. Якщо чесно, це не новаторське, але шанувальники погодяться, що він перевіряє багато коробок. Від Шінджі Мікамі, розробника Resident Evil 4, можливо, найкращого у франшизі, Evil Within 2 приносить нам чимало страхів перед стрибками та кілька справді страшних моментів.

7. Sniper Elite 4 (66% знижка)

Снайпер Еліт 4 є частиною франшизи, але ігри набагато більше про снайперську операцію, ніж про що-небудь інше, тому не має значення, за кого ви граєте. Мова йде про те, щоб отримати гарну снайперську гвинтівку, знайти віддалену точку, врахувати вітер, гравітацію та відстань і стріляти в нацистів, доки ваша жага крові не буде задоволена. Попередні ігри були дуже лінійними у своєму підході. У вас було визначене місце розташування, до якого потрібно було дістатися, виконуючи заздалегідь визначену кількість дій. Цей елемент було переглянуто, щоб додати до кожної місії відкритий підхід Hitman/Assasins Creed/Metal Gear Solid V. Ви можете діяти скрытно, ви можете знищити їх на великій відстані, або ви можете використовувати всі гармати, що палають. Рентгенівська камера під час вбивства — це приємний штрих до простої гри.

Інші пропозиції щодо понад 5000 ігор див Магазин Steam