Ось як ви можете грати в приховану гру в Android Lollipop

| | 0 Comments| 9:05 PM
Categories:

Google любить пасхальні яйця, і Apple, можливо, єдина компанія, яка робить їх так само добре або майже так само добре, як пошуковий гігант. Одне з таких пасхальних яйцем постачається в Android Lollipop, новітній стабільній версії ОС Android, яка зараз доступна (болісно повільно) для користувачів Nexus. Це нагадування дуже популярній грі Flappy bird. У приховану гру можна грати, не завантажуючи нічого додаткового, якщо ви знаєте, де її знайти.

Відкрийте програму «Налаштування», прокрутіть униз до розділу «Про телефон» і торкніться його. На екрані «Про телефон» знайдіть номер версії Android, а потім натисніть його кілька разів. Зайве говорити, що для того, щоб це працювало, у вас повинна бути Android 5.0.

  Як створити власний пакет наклейок для WhatsApp на iPhone та Android

Ви побачите коло, у мене завжди був фіолетовий, коли ви торкнетеся номера версії на будь-якому фоновому малюнку, який ви встановили. Торкніться його ще раз, поки він не перетвориться на льодяник з тими самими словами, написаними на ньому. Тепер натисніть його ще раз кілька разів, а потім довго натисніть на льодяник, щоб запустити гру.

Є дві речі, які вам потрібно знати; по-перше, мені це дуже сподобалося, незважаючи на те, що він добре працює з більшістю інших клонів пташок, і по-друге, гра змінює те, яким шляхом вона рухається, щоб ви могли стрибати між льодяниками, що рухаються вліво або вправо. Напрямок встановлюється на початку гри і не змінюється, якщо ви не почнете нову гру. На відміну від flappy birds, де ви зазвичай бачите птаха, готового до польоту, натискання на екран запускає бота Android і запускає гру.

  Як налаштувати головний екран Android TV

Кілька речей, які варто оцінити в грі, це те, що бот Android не «врізається» в цукерку, як птах в трубку в оригінальній грі. Замість цього він «прилипає» до великих навислих льодяників, тому що цукерки — це цукор, а цукор — липкий. Насолоджуйтесь грою!