Огляд плагіна Supermassive Reverb від Valhalla

| | 0 Comments| 5:35 PM
Categories:

Valhalla Supermassive — чудовий плагін реверберації, здатний перенести вас у потойбічні простори та захоплюючу атмосферу. Його експансивна та експериментальна спрямованість виділяє його з натовпу плагінів реверберації, тому його обов’язково повинні спробувати звукові дизайнери та любителі ембієнт-треків.

Більше того, Supermassive абсолютно безкоштовний для завантаження, і він впевнений у порівнянні зі своїми платними аналогами. Ми розглянемо кожен із його параметрів і режимів, щоб насолоджуватися його надмасштабними звуковими можливостями.

Чому ви повинні використовувати Supermassive

Для тих, хто хоче створювати аудіопродукцію професійного рівня, безкоштовний цінник часто може стати тривожним прапором. Однак є кілька причин, чому Supermassive є одним із винятків із цього поняття.

ValhallaDSP — це гігант галузі, який спеціалізується на реверберації та затримках. Supermassive представляє ще один їхній продукт, у якому первозданна якість звуку передається як у тонкому, так і в інтенсивному використанні його режимів і параметрів.

На відміну від деяких інших безкоштовних плагінів, Supermassive процвітає у різноманітному використанні. Незалежно від того, чи бажаєте ви просте відлуння чи розбухаючу лавину хвостів космічної реверберації, Supermassive може забезпечити і те, і інше та все, що лежить між ними. Іншими словами, який би жанр або стиль ви не вибрали, під капотом знайдеться щось, що збагатить ваші творіння.

Ще однією перевагою Supermassive є простий у використанні інтерфейс, який ілюструє лише кілька параметрів і ручок. Це може зробити його чудовим плагіном реверберації як для початківців, так і для досвідчених рук.

Окрім значних якостей, легкість, з якою ви можете завантажити Supermasive і його використання дає мало причин не випробувати його унікальний звук, реверберацію та ефекти затримки.

Пояснення надмасивних параметрів

Як і у випадку з більшістю безкоштовних або платних плагінів, повне використання їх потенціалу вимагає вивчення тонкощів параметрів і елементів керування. Це дає змогу формувати їхні налаштування для досягнення бажаного звуку. Давайте розглянемо, як працюють елементи керування Supermassive, щоб ви могли максимально використати його різноманітні звуки та ефекти.

 • Mix: Визначає баланс між сухим (оригінальним) і вологим (реверберація) сигналом; використовуйте цей регулятор, щоб змінити інтенсивність ефекту реверберації.
 • Блокування Mix: клацніть мітку Mix в інтерфейсі, щоб заблокувати/розблокувати диск Mix.
 • Ширина: Визначає стереоширину сигналу реверберації. Високі значення збільшують ширину та глибину стерео; значення нуль призводить до моно (центрального) сигналу; негативні значення міняють лівий і правий виходи.
 • Затримка: визначає довжину найдовшої лінії затримки. Відлуння, викликані цим параметром, можуть відрізнятися залежно від налаштувань Mode та Warp.
 • Меню синхронізації затримки: клацніть Msec, щоб вибрати одиницю вимірювання для диска затримки; виберіть мс (мілісекунди) або поділ ноти (нота, пунктир, триплет) темпу вашого проекту.
 • Деформація: розтягує довжину ліній затримки в мережі затримки зворотного зв’язку відповідно до значення диска Delay. Більш високі значення призводять до все більшого поширення та реверберації ліній затримки.
 • Зворотній зв’язок: контролює кількість повторів затримки. Високі значення призводять до довшого часу розпаду. У певних режимах зворотний зв’язок може впливати на початковий час атаки.
 • Щільність: визначає щільність відлуння або сприйману кількість відлуння. Значення високої щільності забезпечують більш типовий повний і соковитий звук реверберації.
 • Mod Rate: Визначає швидкість (у Гц) модуляції затримки. Багатофазний синусоїдальний генератор використовується для генерації ефектів ансамблю та хору.
 • Mod Depth: Визначає глибину модуляції затримки. Низькі значення призводять до більш сухого звуку, а також можуть бути використані для усунення розстроювання, спричиненого високою швидкістю зміни.
 • EQ High: Встановіть центральну частоту зрізу вбудованого фільтра низьких частот (низькі частоти проходять, високі обрізаються).
 • EQ Low: Встановіть центральну частоту зрізу вбудованих фільтрів високих частот (високі проходять, низькі обрізаються).
  7 найкращих IDE для розробки мобільних додатків

Ці два регулятори еквалайзера зазвичай потрібні для видалення непотрібних високих і низьких частот, які часто накопичуються в міксі. Подивіться, як використовувати еквалайзери, щоб краще використовувати ці фільтри. Якщо ви користувач Logic, ви також можете дізнатися, як працює кожен із плагінів затримки Logic Pro, щоб отримати від них максимальну користь.

Режими реверберації

Незважаючи на те, що параметри, звичайно, є центральною особливістю Supermassive, можливо, найефективнішим керуванням є його параметри режиму. Давайте розглянемо, що пропонує кожен із цих режимів.

Близнюки

Gemini має швидкий час атаки та експоненціальний спад. Його можна використовувати для генерування плавного звуку реверберації, коли щільність підвищена, а деформація використовується помірно. Якщо щільність зменшена, реверберація буде менш щільною.

  Як скасувати Amazon FreeTime без пристрою

Гідра

Hydra має швидкий час атаки та надзвичайно пишний і тривалий експоненційний спад. Ми рекомендуємо поекспериментувати з регуляторами густини та модуляції в цьому режимі.

Центавр

Centaurus має відносно короткий час затухання, стійку реверберацію та повільний час атаки. Високі значення зворотного зв’язку призводять до швидшого часу атаки в цьому режимі, а Warp слід використовувати делікатно, щоб зменшити ефект реверберації.

Стрілець

У Стрільця дуже повільний час атаки, але його можна регулювати за допомогою диска зворотного зв’язку. Регулятори низького зворотного зв’язку призводять до дуже повільного затухання сигналу реверберації; це робить його ідеальним для великих приміщень.

Великий Анігілятор

Great Annihilator має надзвичайно довгий час розпаду та повільний час атаки. Його характеристики схожі на Centaurus, але він більш експансивний. Використовуйте цей режим для тривалої, соковитої, блискучої реверберації.

Андромеда

Цей режим має неймовірно тривалий час затухання з дуже повільним часом атаки.; це більш експансивний варіант режиму Стрільця.

Велика Магелланова Хмара

Велика Магелланова Хмара має помірний час атаки з дуже довгим часом відлуння та загасання. Експериментуйте з усіма циферблатами, щоб отримати максимальну віддачу від цього режиму.

Трикутник

Triangulum має повільний час атаки з довгим часом загасання та надзвичайно довгим часом відлуння. Збільште регулятор Щільності в цьому режимі, щоб скористатися перевагами його ефекту.

  Виправити код помилки 0xc1800103 0x90002

Ліра

Ліра має швидкий час атаки з дуже низькою щільністю відлуння та довгим часом загасання. Цей режим працює більше як затримка, ніж як пишна реверберація.

Козеріг

Козеріг — це більш розширена версія Ліри з більш помірною щільністю відлуння. Він добре працює для одиночних відлунь і для створення ефектів ансамблю.

Великий і Малий перисті

Cirrus Major має помірну щільність відлуння з довгою попередньою затримкою та довгим унікальним шаблоном відлуння. У той час як Cirrus Minor має низьку щільність відлуння та коротший унікальний шаблон відлуння.

Використовуйте попередні налаштування як посібник

Valhalla Supermassive поставляється зі значним списком попередніх налаштувань, які можна відкрити, натиснувши кнопку «За замовчуванням» поруч із «Налаштуваннями» у нижньому правому куті. Окремі категорії пресетів (Echoes, Mod, Reverb, SFX) дають вам уявлення про широке та різноманітне використання Supermassive.

Є дві основні переваги використання попередніх налаштувань. Вони наближають вас до бажаного звуку; тоді ви можете застосувати коригування параметрів відповідно. І вони покажуть вам, як генерувати певні звуки із попередньо запрограмованими параметрами.

Таким чином, ви можете отримати максимальну віддачу від Supermassive ще швидше, використовуючи його попередні налаштування як посібник. Потренувавшись, ви зможете вийти за рамки попередніх налаштувань і розробити власні звуки та ефекти. Щоб отримати інші чудові звуки реверберації, перегляньте найкращі плагіни реверберації VST.

Створюйте неземні реверберації за допомогою Supermassive

Valhalla Supermassive — це чудовий плагін реверберації, який розширює межі того, що можуть запропонувати безкоштовні плагіни. Його простий дизайн контрастує з широким набором функцій, які дозволяють генерувати всілякі звукові ефекти, реверберацію та затримки.

Після того, як ви зрозумієте, як працюють параметри та режими, звуки цього світу та багатьох інших далеких, далеких можуть стати вашими для експериментів та інтеграції у ваші музичні твори.