Огляд клавіатури з ефектом Холу Akko MOD007B: для серйозних геймерів

| | 0 Comments| 11:56 PM
Categories:

Ключові висновки

  • У клавіатурі Akko MOD007B HE використовуються перемикачі з ефектом Холла для налаштування відстані спрацьовування, що дає геймерам перевагу.
  • Клавіатура пропонує красиві теми Токіо або Санторіні з відповідними аксесуарами.
  • Його ущільнювальне кріплення забезпечує м’який досвід набору тексту, але незручно розташований перемикач живлення та заплутане багаторежимне бездротове сполучення є недоліками.

Механічні клавіатури завжди були улюбленою клавіатурою для геймерів і професіоналів. Однак, якщо ви захоплюєтеся змагальними іграми чи кіберспортом, незабаром ви натрапите на обмеження механічних клавіатур.

Отже, Akko представляє клавіатуру з ефектом Холла MOD007B, щоб допомогти подолати недоліки механічних клавіатур і дати вам перевагу над опонентами.

AKKO MOD007B ПК

ПК Akko MOD007B HE використовує перемикачі на ефекті Холла, щоб надати вам перевагу в іграх. Ви також можете значно налаштувати клавіатуру за допомогою хмарного драйвера Akko, дозволяючи змінювати відстань її спрацьовування та призначати окремі дії для кожної дії натискання клавіші.

Форм-фактор 75%

Параметри перемикача Магнітний перемикач Akko Cream Yellow / Kailh Sakura Pink

Colorways Токіо (рожевий і білий) / Санторіні (блакитний і білий)

Підсвічування RGB

Кріплення амортизаційної прокладки

Клавіатури PBT

Підтримувані операційні системи macOS / Windows

Гаряча заміна Так

Ємність акумулятора 3600mAh

Підключення Дротове / 2,4 ГГц / Bluetooth

Настроюваність програмного забезпечення Akko Cloud Driver

Розміри 33,5 х 14,9 х 4,3 см

Вага 1,12 кг

Кількість клавіш 83

Торгова марка Akko

Номер цифрової клавіатури

плюси

  • Перемикачі на ефекті Холла дозволяють налаштувати відстань спрацьовування
  • Поставляється в красивих тонах Токіо або Санторіні
  • Кріплення прокладки забезпечує м’яке та невимушене введення тексту

мінуси

  • Незручне розташування перемикача режимів і живлення
  • На клавіатурі немає слота для ключа 2,4 ГГц

Чудова клавіатура на поверхні

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Клавіатура з ефектом Холла Akko MOD007B на 75% складається з клавіатури, яка відмовилася від цифрової клавіатури та об’єднала клавіші керування для більш компактного форм-фактора. Він також доступний у двох темах клавіш: Blue Santorini та Pink Tokyo.

Akko надіслала нам для цього огляду MOD007B PC Tokyo, який має рожеві та білі клавіші з друкованими англійськими та японськими ієрогліфами. Пробіл також показує гору Фудзі з торієм і кілька квітів вишні на передньому плані, щоб завершити тему.

  11 найкращих бібліотек анімації React для приголомшливих візуальних ефектів

Усі вони розміщені на звичайному білому пластиковому корпусі з дворівневими регульованими ніжками. Ви також отримуєте звичайну білу ручку для регулювання гучності та яскравості RGB. Ця клавіатура чудово виглядатиме на будь-якому столі. Навіть якщо ви прагнете створити мінімалістичну ігрову станцію, її дизайн може стати центром уваги вашого ПК.

Ключі та аксесуари в стилі Токіо включені

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Окрім клавіатури, ви також отримуєте кілька аксесуарів, які відповідають темі. Ви знайдете згорнутий білий кабель USB-C із товстим матовим гумовим покриттям, лавандовий знімач ковпачків клавіш, лавандовий знімач перемикачів і 19 додаткових ковпачків у стилі Токіо.

Додаткові ковпачки містять японські значки, але їхнє встановлення потенційно може переплутати ідеальну рожево-білу комбінацію на стандартних клавішах. Але вони все одно є чудовим вибором, якщо ви хочете ще більше налаштувати клавіатуру та запам’ятали розташування не буквено-цифрових клавіш.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Akko MOD007B означає серйозний бізнес

Akko MOD007B відрізняється від більшості ігрових клавіатур тим, що в ній використовуються перемикачі з ефектом Холла замість механічних клавіш. Механічні клавіатури працюють за допомогою пружин, щоб контролювати, скільки тиску потрібно застосувати, щоб закрити перемикач.

З іншого боку, перемикачі на ефекті Холла не мають рухомих частин. Натомість він використовує зміну положення двох магнітів для визначення положення ключа. Через це клавіатури з ефектом Холла мають довший термін служби, ніж традиційні механічні перемикачі, як і джойстики з ефектом Холла.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Однак найсуттєвішою перевагою клавіатур з ефектом Холла є те, що ви можете налаштувати тиск їх спрацьовування. На відміну від механічних клавіатур, де вам потрібно замінити перемикачі або бренди, щоб змінити силу натискання, яку потрібно застосувати до активації клавіші, ви можете встановити бажану відстань на перемикачах з ефектом Холла.

Пов’язаний ефект Холла проти оптичного: які механічні перемикачі клавіатури вибрати? Механічні перемикачі бувають різних форм і розмірів, але деякі набагато кращі за інші.

На Akko MOD007B ви можете вибрати відстань спрацьовування від 0,2 до 3,8 мм, що зробить вашу клавіатуру настільки легкою чи важкою, як вам потрібно. Крім того, оскільки ви можете точно визначити рух клавіші з ефектом Холла, ви можете призначити кілька дій для одного натискання клавіші. Це означає, що ви можете встановити різні дії для кожної клавіші, які активуватимуться лише залежно від її положення.

MOD007B також сумісний з триконтактними механічними перемикачами. Отже, якщо ви віддаєте перевагу механічним клавішам (або якщо ви граєте в змаганнях, де потрібні механічні перемикачі), ви можете легко вимкнути їх на клавіатурі.

  Запишіть скрінкаст і збережіть у форматі MP4, AVI, OGG, WebM або GIF

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Введення тексту на Cloud Nine

Крім переваг клавіш з ефектом Холла, Akko MOD007B також забезпечує чудове відчуття набору тексту. На самій клавіатурі використовується прокладка для м’якого та спокійного друку. І коли ви сильно натискаєте на клавіші, ви помітите, що вони занурюються в корпус, особливо це стосується клавіш біля країв.

Навіть коли ви натиснете на клавіші, ви відчуєте, ніби вони м’які, зменшуючи навантаження на кінчики пальців. І хоча він не має басистого, різкого звуку, який шукають деякі ентузіасти клавіатури, він все одно забезпечує чудовий звуковий відгук при кожному натисканні клавіші.

Широкі можливості налаштування за допомогою хмарного драйвера Akko

Звичайно, апаратне забезпечення не годиться, якщо ви не поєднуєте його з чудовим програмним забезпеченням. На щастя, Akko MOD007B поставляється з простим у використанні та зрозумілим драйвером. На вкладці «Головна» ви можете переналаштувати клавіатуру, змінити параметри динамічного натискання клавіш і встановити власну відстань натискання для всієї клавіатури або кожної клавіші.

Ви також можете створити до двох функціональних рівнів, щоб відобразити понад 100 клавіш і ярликів лише за два натискання. Нарешті, є меню «Макро» для запису макросів і меню «Світло», щоб змінити RGB-підсвічування клавіатури на свій розсуд.

Але найголовніше те, що будь-які зміни, які ви вносите на клавіатурі, зберігаються на ній. Таким чином, навіть якщо ви змінюєте ПК або оновлюєте пристрій до новішого, вам не потрібно завантажувати драйвер і повторно створювати збережені налаштування клавіатури.

Заплутане багаторежимне сполучення

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Однак Akko MOD007B — це не тільки веселка та сонце. Клавіатура з ефектом Холла має кілька недоліків, особливо під час бездротового використання.

Мене найбільше хвилює незрозумілий режим сполучення Bluetooth і 2,4 ГГц. Замість звичайних комбінацій клавіш Fn+Q/W/E/R для бездротового сполучення клавіатури використовується Fn+E/R/T/Y/U. І ви навіть не дізнаєтесь, який режим використовуєте, якщо немає підключеного пристрою (де відповідна клавіша почне блимати). Крім того, ключ 2,4 ГГц, що входить до комплекту, не має слота на клавіатурі. Отже, ви повинні зберігати його в окремому поліетиленовому пакеті та сподіватися, що ви його не загубите.

Ситуація стає трохи гіршою, якщо ви використовуєте і Mac, і Windows. Для перемикання між цими операційними системами потрібно перемикати повзунок, який, на жаль, знаходиться під клавішею Caps Lock. Отже, якщо ви схожі на мене і використовуєте macOS і Windows, вам постійно потрібен знімач клавіатури (для витягування ковпачка Caps Lock) і знімач перемикача (для обережного переміщення повзунка в потрібний режим) з вами.

  Як знайти та створити резервну копію скріншотів Steam

Було б краще, якби Akko включив принаймні одну світлодіодну лампочку зі зміною кольору, щоб вказувати на режим, у якому зараз увімкнено клавіатуру. І, можливо, вони могли б поставити перемикач режиму ОС на легкодоступну поверхню.

Сумнівний термін служби батареї

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Ще одна проблема, з якою я зіткнувся з Akko MOD007B, це час роботи акумулятора. Коли я переглядав інші клавіатури, я ніколи не розряджався, але це вперше з цією клавіатурою. Навіть якщо світло RGB вимкнено, мені потрібно заряджати частіше. Ви також не можете перевірити стан живлення під час заряджання — вам потрібно відключити його, щоб побачити, скільки заряду залишилося, натиснувши Fn+пробіл.

Крім того, перемикач вимкнення клавіатури розташований на повзунку режиму ОС (угорі для macOS і живлення від батареї, по центру для Windows і вимкненого живлення та внизу для Windows із увімкненим живленням) під клавішею Caps Lock, що робить незручним перемикання вимкнено.

Зважаючи на те, що ця клавіатура, швидше за все, буде стояти на вашому столі в дротовому режимі, все ж краще дозволити користувачеві вимикати клавіатуру, коли вона нею не користується. Це допоможе заощадити електроенергію, особливо якщо ви транспортуєте клавіатуру в сумці (наприклад, збираєтеся на локальну вечірку або змагання на місці) і бажаєте використовувати її без проводів.

Ваша клавіатура для перемоги в іграх

Хоча ці кілька проблем негативно вплинуть на таких спеціальних користувачів, як я, вони не вплинуть на більшість користувачів. Ви не можете ігнорувати переваги клавіатури з ефектом Холла, особливо якщо ви серйозно ставитеся до матчів.

Рівень персоналізації, який ви отримуєте з Akko MOD007B, є безпрецедентним, особливо якщо ви переходите з механічної клавіатури. І хоча деякі професійні матчі можуть заборонити функцію динамічної клавіатури, лише можливість налаштувати власний тиск активації робить цю клавіатуру того вартою.

Отже, якщо ви є або плануєте бути серйозним гравцем, Akko MOD007B стане відмінним вибором для основної клавіатури. І якщо ви не часто перемикаєтеся між Windows і Mac, це також чудова універсальна клавіатура.

AKKO MOD007B ПК

ПК Akko MOD007B HE використовує перемикачі на ефекті Холла, щоб надати вам перевагу в іграх. Ви також можете значно налаштувати клавіатуру за допомогою хмарного драйвера Akko, дозволяючи змінювати відстань її спрацьовування та призначати окремі дії для кожної дії натискання клавіші.