Обійти всі обмеження, щоб завантажити файли .apk програми безпосередньо на свій пристрій


Лише минулого тижня ми розглянули Raccoon, програму для Windows, яка дозволяє завантажувати файли .apk додатків Android із магазину Google Play на комп’ютер. Для програм, розміщених у магазині Google Play, настільна програма, як-от Raccoon, є, можливо, найпростішим способом отримати APK. Meet Apk Downloader Extension; на відміну від Raccoon, це програма для Android, яка дозволяє завантажувати файли .apk додатків у сховище вашого пристрою Android. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити посилання на програму у своєму браузері (правильно, втручання служби Google Play не потрібне) і скористатися параметрами спільного доступу, щоб завантажити APK.

  Spin переосмислює елементи керування музикою на екрані блокування iPhone

Здається, розширення Apk Downloader працює з будь-яким додатком, який дозволяє відкривати URL-адресу та підтримує параметри спільного доступу. Це означає, що для завантаження APK можна використовувати як додаток Google Play Store, так і ваш браузер. Роль програми Google Play Store або браузера полягає в тому, щоб просто отримати назву пакета. Він запропонує вам дозвіл підключитися до вашого облікового запису Google.

Відкрийте посилання на програму у своєму браузері та перейдіть до параметрів спільного доступу, де ви побачите розширення Apk Downloader Extension, зазначене як одне з них. Перейдіть і виберіть його. Ви перейдете до програми, і назва пакета програми буде додано до програми автоматично. Натисніть «Отримати» та зачекайте. Програма не дає вам жодних ознак того, що завантаження почалося, але ви побачите на панелі сповіщень, що завантаження триває. Якщо ви кілька разів натискаєте кнопку «Отримати», програма завантажить APK стільки разів. Після завершення завантаження файли .apk відображаються на головному екрані програми.

  Як змусити Siri читати вам статті на вашому Mac

Програма за замовчуванням не встановлює файл .apk, але ви можете відвідати налаштування та ввімкнути цю опцію. Налаштування програми самі по собі досить цікаві. Ви можете встановити будь-яку країну або мову в налаштуваннях, і програма відповідно завантажить APK. За замовчуванням для країни встановлено значення США, що означає, що багато програм, які в основному випускаються на ринок США (наприклад, Sling від Facebook), можна завантажувати без необхідності робити що-небудь. Ви навіть можете встановити мобільного оператора, краще цього не буде.

Розширення Apk Downloader чудово підходить, оскільки завантаження файлів .apk більше не пов’язане з вашим комп’ютером, і ви також можете пропустити весь процес підключення пристрою до комп’ютера, щоб передати файл .apk.

  Пошук і перехід на відкриту вкладку за допомогою голосової команди [Chrome]

Встановіть розширення Apk Downloader із магазину Google Play