На 50% більше портів, на 100% більше потужності

Ключові висновки

  • Зарядний пристрій Ugreen Nexode Pro потужністю 65 Вт компактний, легкий і потужний, що дозволяє швидко заряджати до трьох пристроїв.
  • Він доступніший за 35-ватний зарядний пристрій Apple із подвійним USB-C і має додатковий порт USB.
  • Зарядний пристрій має складаний штекер для перенесення, але постачається лише зі штекером для США, тому для міжнародних поїздок потрібен зарядний пристрій.

Сьогодні практично все заряджається через USB-порт. Однак не всі пристрої постачаються із зарядним пристроєм USB, особливо телефони Apple. Незважаючи на те, що він забезпечує зарядний блок для MacBook, базові моделі зазвичай отримують просто блок живлення, який забезпечує 35 Вт і два порти USB-C. Ugreen пропонує Nexode Pro 65W, який коштує дешевше, але заряджає більше та робить це швидше.

Настінний зарядний пристрій Ugreen Nexode Pro 65 Вт

$45 $50 Зекономте $5

Ugreen Nexode Pro 65W — це трипортовий зарядний пристрій GaN, який дозволяє швидко заряджати всі ваші пристрої. Він компактний і легкий, що дозволяє носити його щодня, не додаючи додаткової ваги та об’єму сумці.

Торгова марка Ugreen

Вихід 2x USB-C, 1x USB-A

Вхід 100-240 В змінного струму

Вихідна потужність 65 Вт

Колір сірий

Вага 109г

Розмір 5,6 х 4,2 х 3,4 см

Модель Nexode Pro

плюси

  • Легкий і портативний
  • Може заряджати до трьох пристроїв одночасно
  • Вихідна потужність 65 Вт для швидкої зарядки

мінуси

  • При зарядці трьох пристроїв досить нагрівається

Маленький кишеньковий швидкий зарядний пристрій

Джоуї Моралес / MakeUseOf

65-ватний Ugreen Nexode Pro — це маленька сіра пластикова цеглинка, яка важить лише близько 109 грамів (3,84 унції) і має розміри лише 5,6 x 4,2 x 3,4 см (2,2 x 1,65 x 1,34 дюйма), що дає йому об’єм близько 80 куб. см. На противагу цьому 35-ватний компактний адаптер живлення з двома портами USB-C який постачається з 15-дюймовим MacBook Air, важить 104 грами, але має розміри 5,2 х 5,2 х 3,1 см, або близько 84 кубічних сантиметрів.

  Як підключити два набори AirPods до одного Mac

Незважаючи на те, що Nexode Pro менший за зарядний пристрій Apple, він забезпечує майже вдвічі більшу потужність – 65 Вт, тобто ви можете заряджати свої пристрої набагато швидше. Крім того, він має додатковий порт USB-A, тож ви можете живити три пристрої замість двох, якими обмежує зарядний пристрій Apple.

О, і ще одне… Nexode Pro 65W коштує 55,99 доларів на веб-сайті Ugreen, що робить його на 3 долари доступнішим, ніж вищезгаданий зарядний пристрій Apple.

Nexode Pro також має складаний штекер, що забезпечує компактний форм-фактор, коли ви ним не користуєтеся. Він легко поміститься у вашому рюкзаку чи сумці через плече, не пробиваючи в ньому двох дірок. Однак він постачається лише з американською вилкою, тому, якщо ви подорожуєте до Європи чи інших країн з іншим типом розетки, вам потрібен дорожній адаптер.

Заряджайте свій ноутбук, планшет і смартфон

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Окрім вищої вихідної потужності, Nexode Pro 65W має ще один порт USB. Незважаючи на те, що це порт USB-A, у вас, ймовірно, все ще є пара пристроїв, які його використовують, тобто вам не потрібно купувати новий кабель USB-C, щоб просто зарядити їх (щоб зменшити кількість електронних відходів).

  Виправте фатальну помилку 1603 під час спроби оновити TurboTax

Отже, завдяки трьом USB-портам Nexode Pro 65W розподіляє потужність зарядки між доступними портами.

USB-C1

65 Вт

45 Вт

45 Вт

45 Вт

USB-C2

65 Вт

20 Вт

7,5 Вт

7,5 Вт

USB-A

22,5 Вт

18 Вт

7,5 Вт

7,5 Вт

Якщо вам потрібна швидка зарядка, ви можете використовувати лише перші два порти, і ваш пристрій має швидко зарядитися. Але для більшої частини денного використання вихідної потужності 45 Вт і 20 Вт двох портів USB-C (при одночасному використанні) має бути більш ніж достатньо. Зрештою, мої два MacBook Air (M1 і 15-дюймовий M2) мають максимальну потужність 45 Вт через порт USB-C, а мій iPhone 14 Pro Max — 27 Вт.

Таким чином, навіть якщо я використовую свій 15-дюймовий ноутбук і смартфон цілий день, у мене все одно буде повний рівень заряду батареї, коли я вимкнувся. Крім того, ви можете використовувати всі три порти, коли поповнюєте свої пристрої вночі. Незважаючи на те, що два нижні порти (USB-C2 і USB-A) споживають лише 7,5 Вт, цього має бути достатньо, щоб повністю зарядити більшість пристроїв, коли ви прокидаєтеся.

Наприклад, ви можете використовувати 45-ватний USB-C1, щоб підзарядити свій зарядний пристрій, поки ви лежите в ліжку, а потім використовувати USB-C2 і USB-A, щоб зарядити телефон і навушники. Зрештою, повільна зарядка може трохи збільшити термін служби акумулятора вашого пристрою.

Середня енергоефективність і робоча температура

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Незважаючи на те, що Nexode Pro може видавати 65 Вт на ваші пристрої, він забирає набагато більше, ніж це з розетки. Згідно з нашим тестуванням із розумною вилкою, зарядний пристрій споживає до 75 Вт із двома підключеними пристроями — 15-дюймовим MacBook Air, який отримує 44 Вт від USB-C1, і iPhone, підключеним до USB-C2.

  Найкращі пропозиції чохлів для Samsung Galaxy Z Fold 5

Незважаючи на те, що я не маю даних про активну вихідну потужність кабелю iPhone iPhone, ми можемо припустити, що порт наближається до своїх максимальних 20 Вт. Отже, це означає, що зарядний пристрій постачає 64 Вт на мої два пристрої.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Ми бачимо, що зарядний пристрій споживає до 11 Вт для власної роботи та витрачає деяку кількість тепла, даючи йому ефективність приблизно 85%. Він справді стає досить теплим, досягаючи 62,9 градусів Цельсія завдяки трьом пристроям, які споживають від нього електроенергію. Тим не менш, його ефективність і температура очікувані для зарядного пристрою такого розміру.

Ваш маленький блок живлення для щоденного використання

Зарядний пристрій Ugreen Nexode Pro 65W — ідеальний швидкий зарядний пристрій для щоденної сумки. Він маленький і ненав’язливий, що дозволяє помістити його в невелику кишеню, готовий до використання в будь-який час для вашого телефону чи ноутбука.

І якщо ви опинитеся в імпровізованій подорожі, цього має вистачити, щоб зарядити ваше туристичне спорядження під час сну, гарантуючи повну зарядку батареї для вашого телефону, навушників і зарядного пристрою наступного дня.

Настінний зарядний пристрій Ugreen Nexode Pro 65 Вт

$45 $50 Зекономте $5

Ugreen Nexode Pro 65W — це трипортовий зарядний пристрій GaN, який дозволяє швидко заряджати всі ваші пристрої. Він компактний і легкий, що дозволяє носити його щодня, не додаючи додаткової ваги та об’єму сумці.

Торгова марка Ugreen

Вихід 2x USB-C, 1x USB-A

Вхід 100-240 В змінного струму

Вихідна потужність 65 Вт

Колір сірий

Вага 109г

Розмір 5,6 х 4,2 х 3,4 см

Модель Nexode Pro