Налаштуйте ярлик для введення адреси електронної пошти [iOS]

| | 0 Comments| 7:42 PM
Categories:

Ідентифікатор електронної пошти – це те, що відкриває майже всі веб-сервіси, які варто використовувати. Вхід у Facebook, Google і Twitter – це варіант, який повільно зростає, але електронна пошта все ще домінує. Введення електронної пошти на робочому столі не є проблемою, оскільки ви, швидше за все, зробите це зі свого браузера, який запам’ятовує ідентифікатори електронної пошти. Але це не так для iPhone. Немає вбудованих ярликів для швидкого та легкого введення електронної пошти, але є два способи зробити це. Один з них використовує вбудований розширювач тексту, який може використовувати будь-хто, а інший – за допомогою налаштування Cydia під назвою Tap TheAt, який можна використовувати, лише якщо ваш пристрій зламано,

  Як створити резервну копію тексту буфера обміну на iOS

Якщо ви ще не зламали свій пристрій, ви можете скористатися простим зломом за допомогою комбінацій клавіш. Перейдіть до програми «Налаштування» та в розділі «Загальні» > «Клавіатура» введіть новий ярлик. Ви можете ввести будь-яку комбінацію з двох або більше символів у полі ярлика та ввести свою адресу електронної пошти в поле Фраза. Ви можете використовувати перші два або три символи своєї адреси електронної пошти або використовувати двічі введений символ @, щоб його було легше запам’ятати. Ви можете використовувати це майже для будь-якої інформації, яку вам потрібно вводити неодноразово, наприклад, номер телефону чи фізичну адресу чи, можливо, навіть посилання на ваш обліковий запис LinkedIn.

  10 найкращих ігор для iOS

Якщо у вас є джейлбрейкнутий пристрій, вам не потрібно додавати ярлик. Натомість ви можете встановити Tap TheAt, доступний у сховищі BigBoss. Він вводить вашу адресу електронної пошти в текстове поле, коли ви натискаєте та утримуєте кнопку @ та відпускаєте її. Щоб налаштувати свою електронну пошту, перейдіть до програми «Налаштування» та торкніться параметра «Торкніться TheAt». Для цього не потрібно вводити тригер або ярлик. Вам потрібно лише ввести адресу електронної пошти, яку ви хочете їй призначити.

За допомогою комбінації клавіш ви, звичайно, можете призначити та використовувати кілька електронних листів, і єдина проблема полягає в тому, щоб запам’ятати ярлик для кожного з них. Це не повинно бути проблемою, якщо ви дотримуєтеся того ж принципу для встановлення ярликів, тобто використовуєте кілька перших символів адреси. Завдяки налаштуванню це угода з однією адресою, і немає способу змінити, яка клавіша її запускає. Налаштування є відкритим вихідним кодом, тому кожен може пограти з ним і, можливо, навіть покращити його, щоб він міг підтримувати більше однієї адреси електронної пошти.

  Як перейти на iOS з пристрою Android за допомогою програми Apple