Налаштуйте власну комбінацію клавіш для переміщення між вкладками у Firefox

| | 0 Comments| 3:06 AM
Categories:

Браузери, такі дійсно хороші, як Firefox і Chrome, розчарували мене в одній конкретній речі; навігація між вкладками неможлива за допомогою комбінацій клавіш. Ви можете використовувати Ctrl+1 – 9, щоб перейти до перших дев’яти вкладок, але це так далеко. Ця функція не марна, але обмежена, оскільки у нас завжди відкрито більше дев’яти вкладок. Деякі доходять до того, що відкривають п’ятдесят, перш ніж відчувають потребу відкрити нове вікно, тому швидкий спосіб переходу між вкладками вкрай необхідний. Тепер розширення — це один із способів додавання цієї функції, і ми знайшли дійсно гарне, надійне, яке працює майже як магія. Keyconfig — це надбудова Firefox, яка дозволяє вам кодувати власні комбінації клавіш. Можливості щодо того, які ярлики ви можете додати, безмежні, і ми перераховуємо код, необхідний для використання клавіш Ctrl+стрілка вліво та Ctrl+стрілка вправо для переходу до наступної та попередньої вкладок відповідно. Ви можете використовувати майже будь-яку комбінацію ярликів замість згаданих, але в наведеному посібнику використовуються ці два.

  Як повернути App Store в iTunes

Встановіть Keyconfig за посиланням нижче. Вам потрібно буде перезавантажити браузер, а потім додати ярлики, перш ніж ви зможете ними користуватися. Після встановлення перейдіть до налаштувань додатків і натисніть «Додати новий ключ».

Введіть назву ключа в поле імені. В області коду вставте наступне, щоб перейти до наступної вкладки;

gBrowser.mTabContainer.advanceSelectedTab(1,true);

Натисніть ОК. У головному вікні налаштувань надбудови ярлик, який ви щойно додали, потрібно вибрати з написом «» у полі біля кнопки «Застосувати». Клацніть у полі та введіть ярлик Ctrl+клавіша зі стрілкою вліво. Дотримуйтесь прикладу, щоб додати ярлик для переходу на попередню вкладку. Використовуйте наступний код для ярлика;

gBrowser.mTabContainer.advanceSelectedTab(-1,true);

Ось і все. Я бачив багато доповнень і навіть більше розширень, які додають ярлики до браузерів, але я, чесно кажучи, ніколи не використовував нічого, що працювало так добре. Єдина моя скарга щодо цього доповнення полягає в тому, що він не має версії Chrome. Chrome дещо обмежує користувацькі ярлики, і це значно ускладнює додавання користувацьких ярликів.

  8 способів пришвидшити завантаження вашого Mac

Встановіть Keyconfig

Код кредиту Дорандо