Найкращі ігрові навушники 2024 року

Якщо ви гравець, ви знаєте, що один із найкращих способів отримати максимальну віддачу від гри – це якісні навушники. З великою кількістю варіантів на вибір ви можете насолоджуватися бездротовою (або дротовою) грою незалежно від вашого бюджету. Незалежно від того, чи шукаєте ви преміальний аудіо без затримок, ANC, вбудовані мікрофони для голосового чату, підключення до кількох пристроїв або просто хочете щось, з чим можна грати в дорозі на роботу, для кожного знайдеться ідеальна пара ігрових навушників.

Logitech

The Logitech FITS Earbuds — це гідний набір бездротових навушників преміум-класу для геймерів. Вони є чудовим вибором для багатьох платформ, сумісними з PS5, PS4, ПК, Mac, Mobile і Switch. Вони забезпечують бездротове з’єднання Lightspeed і Bluetooth, а їхні 10-міліметрові динаміки забезпечують насичений звук із великою кількістю басу.

Ці навушники можуть похвалитися найкращим у своєму класі пасивним шумозаглушенням завдяки індивідуальній посадці, яку пропонують гелеві насадки. Використовуючи технологію Lightform, наконечники вкладишів формуються самостійно, щоб ідеально відповідати внутрішній частині ваших вух протягом перших 60 секунд, блокуючи більшість фонового шуму. А вбудовані мікрофони з подвійним формуванням променя роблять їх придатними для голосового чату.

Термін служби батареї дозволить вам протягом тривалих ігрових сеансів: сім годин забезпечуються самими навушниками та додаткові вісім годин із зарядним футляром. Перемикання між Lightspeed і Bluetooth приємне та просте, що робить ігри на різних платформах легкими. А еквалайзер та інші налаштування звуку можна налаштувати за допомогою програми Logitech.

Logitech ПІДХОДИТЬ Справжнім бездротовим ігровим навушникам

Найкраще в цілому

$180 $230 Заощадьте $50

Бездротові ігрові навушники Logitech FITS True Wireless поєднують бездротове аудіо преміум-класу з спеціальною формованою посадкою для захоплюючого звуку.

плюси

 • Бездротове підключення Lightspeed
 • Пропонує пасивне шумозаглушення
 • Настільки ж зручні у вухах, як і навушники-вкладиші
 • Мультиплатформенність

мінуси

 • Якість мікрофона може бути невідповідною

Черепаховий пляж

Бездротові ігрові навушники Turtle Beach Scout Air True Wireless Earbuds — це пара бездротових ігрових навушників, яка не зруйнує банк. Розроблені з ігровим режимом, який забезпечує 60 мілісекунд зворотного зв’язку з низькою затримкою, ці Bluetooth-навушники можна використовувати для ПК, Mac, мобільних пристроїв і Switch.

Тут немає ANC, що не дивно, враховуючи їх відносно низьку ціну. Однак вони оснащені подвійними мікрофонами для голосового чату в грі, а також є вибір параметрів налаштування звуку, доступних через програму Audio Hub. Вони мають рейтинг захисту від поту та води IPX4 і забезпечують 20 годин аудіо (п’ять із навушників і ще 15 із зарядного футляра).

  Як експортувати та імпортувати безпечних і заблокованих відправників Outlook

Якість звуку пристойна за поставлену ціну, хоча й не в тій же лізі, що й інші преміум-опції. Сенсорними елементами керування на навушниках легко керувати, вони легкі та зручні в носінні. Тут дуже мало на що скаржитися, враховуючи вартість.

Бездротові навушники Turtle Beach Scout Air True

Найкращий бюджет

Бездротові навушники Turtle Beach Scout Air True дозволять вам насолоджуватися свободою бездротової гри, не коштуючи вам цілого стану.

плюси

 • Доступна ціна
 • Водонепроникність IPX4
 • Деякі параметри налаштування
 • Швидка зарядка

Сталева серія

Якщо вам подобається грати в мобільні ігри, мобільна ігрова гарнітура SteelSeries Tusq In-Ear забезпечує функціональність ігрової гарнітури в більш портативному форм-факторі. Легка конструкція підвіски на вухах забезпечує тривалий комфорт і функціональність подвійного мікрофона з вбудованим мікрофоном на кабелі та знімним мікрофоном на штанзі, завдяки чому надзвичайно легко спілкуватися зі своєю командою, коли ви граєте в дорозі.

Ця дротова гарнітура забезпечує зручне використання на різних платформах завдяки роз’єму для навушників 3,5 мм. Крім того, динамічні композитні звукові драйвери означають, що ви можете насолоджуватися чудовим аудіо в іграх під час руху, незалежно від вашого оточення. Завдяки трьом наборам силіконових навушників і м’якій тканинній сумці для перенесення, гарнітура Tusq забезпечує відмінне співвідношення ціни та якості.

Мобільна ігрова гарнітура SteelSeries Tusq In-Ear

Найкращий дротовий

Завдяки вбудованому мікрофону та знімному мікрофону на штанзі, мобільна ігрова гарнітура SteelSeries Tusq In-Ear — найкращий спосіб поговорити зі своєю командою, коли ви в дорозі.

плюси

 • Доступна ціна
 • Мультиплатформенна зручність
 • Легкий і зручний
 • Забезпечує якісний ігровий звук
 • Функція подвійного мікрофона

EPOS Audio

Завдяки бездротовому з’єднанню з низькою затримкою та Bluetooth, гібридні справжні бездротові ігрові навушники EPOS GTW 270 містять ключ USB-C aptX для мультиплатформенних ігор і забезпечують звук без затримок із низькою затримкою. Закрита акустична конструкція відфільтровує небажаний фоновий шум, дозволяючи вам зосередитися на дії.

  Як працює бездротова швидка зарядка?

Подвійні мікрофони забезпечують приємну та чисту якість звуку для голосового чату з дуже невеликим витоком звуку. Боковий тон автоматично вмикається щоразу, коли мікрофон увімкнено, щоб ви могли почути себе, але в іншому випадку зменшення звуку досить добре, враховуючи, що тут немає ANC. Ви можете грати до п’яти годин із цими навушниками та отримати додаткові 20 годин із зарядним футляром. Водостійкість IPX5 означає, що ці навушники будуть захищені від поту, і їх зручно носити.

Закриті акустичні ігрові навушники EPOS GTW 270 Hybrid True Wireless Bluetooth

Найкраща мультиплатформа

$135 $169 Заощадьте $34

Завдяки ключу USB-C aptX із низькою затримкою, гібридні справжні бездротові ігрові навушники EPOS GTW 270 пропонують преміальний звук на будь-якій платформі.

плюси

 • Мультиплатформна сумісність
 • Закрита акустична конструкція для зменшення шуму
 • Низька затримка
 • Водостійкість IPX5

ASUS

Більш доступний варіант для геймерів, яким потрібна пара бездротових навушників, справжні бездротові ігрові навушники ASUS ROG Cetra пропонують чудове співвідношення ціни та якості. Вони оснащені гібридним ANC і забезпечують бездротове з’єднання з низькою затримкою для кращої синхронності звуку. Ці навушники можна використовувати з PS5, ПК, Mac, Switch і мобільними пристроями. Вони використовують 10-міліметрові динаміки для відтворення чистого звуку з пристойними басами.

Вони пропонують максимум 27 годин автономної роботи (п’ять годин без ANC, з 21,5 додатковими годинами від зарядного футляра) і підтримують швидку зарядку. Якщо ви в скруті, ви можете отримати 90 хвилин гри за 15 хвилин заряджання. Їх також можна заряджати бездротовим способом, що нараховує додаткові бали за зручність. Водостійкість IPX4 означає, що будь-яка особливо напружена кампанія не повинна завдати шкоди від поту.

На корпусі є RGB-підсвічування, що приємно, хоча й не обов’язково. На жаль, його не можна налаштувати, хоча еквалайзер і звукові профілі можна налаштувати за допомогою програми Armory Crate. Сам футляр трохи складно відкривати, але виглядає круто. І хоча ці навушники мають низьку затримку, вони, ймовірно, не підходять для конкурентної гри.

Справжні бездротові ігрові навушники ASUS ROG Cetra

Найкраща швидка зарядка

$90 $100 Заощадьте $10

Завдяки бездротовим бездротовим ігровим навушникам ASUS ROG Cetra True бездротові ігрові навушники витримують 27 годин роботи від батареї, щоб ви довше занурювалися в дію.

  Що таке жовтий трикутник Outlook?

плюси

 • Має ANC
 • Хороший час автономної роботи
 • Сумісний із бездротовою зарядкою

мінуси

 • Відкрити зарядний чохол може бути трохи складніше

FAQ

З: Які відмінності між звичайними навушниками та ігровими навушниками?

Як ігрові навушники, так і звичайні навушники-вкладиші можуть бути гарним вибором для ігор у дорозі або для бездротової гри без голови повноцінної ігрової гарнітури.

Ігрові навушники, як правило, мають більш ергономічний дизайн, ніж звичайні навушники, забезпечуючи тривалий комфорт. Вони також можуть мати спеціальний ігровий режим для звуку з низькою затримкою, який краще синхронізується з вашим ігровим процесом, і більшість із функціями активного шумозаглушення (ANC), які забезпечують більш захоплюючий звук під час ігор.

З: Чому деякі професійні геймери використовують вкладиші замість навушників?

Вибір між навушниками-вкладишами чи навушниками здебільшого залежить від особистих уподобань, і немає остаточної відповіді, чому професійний геймер віддає перевагу одному над іншим. Однак, оскільки навушники створюють більш прямий шлях до вух гравця, існує аргумент, що це створює меншу ймовірність витоку звуку та менший нав’язливий білий шум. Це може бути вирішальним фактором для професійних геймерів, які покладаються на повне занурення у свій ігровий процес.

З: Що таке активне шумозаглушення (ANC)?

Функція активного шумозаглушення стала широко поширеною в багатьох сучасних гарнітурах і навушниках. Він використовує мікрофони для прослуховування звуків із динаміків навушників, а також зовнішніх звуків із навколишнього середовища.

Функція ANC інвертує звукові хвилі зсередини та ззовні навушників і усуває зовнішній шум, нейтралізуючи його звукові хвилі.

З: Чи можу я використовувати AirPods для ігор?

Коротка відповідь: так, ви можете використовувати AirPods для ігор. Більша відповідь полягає в тому, що для цього (залежно від вибраної платформи) вам може знадобитися спершу придбати окремий адаптер Bluetooth, оскільки поточне покоління ігрових консолей не має вбудованої підтримки Bluetooth.

Хороша новина полягає в тому, що є багато гідних Bluetooth-адаптерів на вибір, і їх відносно недорого купити. Коли адаптер під’єднано до вашої консолі, ви повинні легко підключити AirPods до консолі, перш ніж ви будете готові до рок-н-ролу.

Щоб грати на комп’ютері, ви зможете просто з’єднати AirPods зі з’єднанням Bluetooth комп’ютера.