Найкращі способи резервного копіювання вашого Mac

Categories:

Кожен користувач комп’ютера повинен регулярно створювати резервні копії. Від випадково видалених файлів до виходу з ладу жорстких дисків і стихійного лиха, є занадто багато речей, які можуть піти не так, щоб просто покладатися на удачу. Ось найкращі способи створити резервну копію вашого Mac.

Існує багато способів, щоб ваші файли не загубилися, і майже всі вони передбачають збереження копії файлів в іншому місці. Ще краще зберігати одну копію десь під рукою для таких проблем, як втрачені файли або несправне обладнання, а іншу копію десь за межами сайту. Ми розглянемо найкращі методи резервного копіювання для користувачів macOS, хоча багато з цих служб працюватимуть для Windows.

Резервне копіювання всього диска в хмару

Резервне копіювання всього диска в хмару є найбільш доступною формою резервного копіювання. Для цього не потрібно жодного додаткового обладнання — лише обліковий запис у онлайн-провайдера — і автоматично створить резервні копії всього, тому вам не доведеться турбуватися про втрату файлів. Початкове резервне копіювання може зайняти деякий час, особливо якщо у вас є підключення до Інтернету з низькою швидкістю завантаження (і вам потрібно стежити за обмеженнями даних провайдера). Але зазвичай процес дуже простий.

  Як оновити мікропрограму Philips Hue

Є багато різних постачальників, які пропонують плани, але ми виберемо тут два хороших.

Backblaze: без дурниці резервного копіювання

Backblaze дуже добре інтегрується з macOS, більше, ніж більшість інших служб резервного копіювання (якіх багато). Немає навіть програми для керування, оскільки вона встановиться на панелі налаштувань у ваших налаштуваннях. Його неймовірно легко налаштувати та керувати навіть для недосвідченого користувача.

Вони пропонують «необмежене» сховище за 5 доларів на місяць, чого для особистих користувачів, які створюють резервну копію свого комп’ютера, завжди буде достатньо.

Arq: Хмарне резервне копіювання своїми руками

Якщо ви хочете самостійно керувати своїм сховищем, ви можете скористатися ним Arq для автоматичного резервного копіювання на Amazon S3 або інших постачальників сховища (навіть у Backblaze B2 Storage). Ви, звичайно, можете зробити це вручну, але Arq справді добре справляється з дратівливими частинами за вас.

Резервне копіювання на зовнішній жорсткий диск

Якщо ви не довіряєте хмарі або хочете швидко передавати файли між комп’ютерами, інвестування у зовнішній жорсткий диск і створення резервної копії всього диска на ньому, ймовірно, ідеально підходить для вас. Насправді ми рекомендуємо поєднувати цей метод з онлайн-резервним копіюванням, щоб покрити ваші бази. Відновити файли з зовнішнього жорсткого диска можна швидко та легко, а у вас є хмарна резервна копія як… ну… резервна копія на випадок, якщо щось трапиться з вашим зовнішнім диском.

Ймовірно, вам знадобиться жорсткий диск щонайменше вдвічі більший за ваш основний жорсткий диск, і ви можете знайти великі зовнішні диски на 4 ТБ для близько 100 доларів.

Ось програми, які ми рекомендуємо для резервного копіювання вашого Mac на зовнішній диск.

  Дотримуйтесь стрілки – це простий інструмент навігації

Машина часу: вбудована в macOS

Хоча ви, звичайно, можете просто перетягнути файли на зовнішній жорсткий диск, краще використовувати програму, щоб робити це автоматично. У macOS ніщо не перевершує вбудовану машину часу Apple за простотою.

Окрім автоматичного резервного копіювання файлів, щоразу, коли ви змінюєте файл, Time Machine зберігає ці зміни на зовнішньому диску. Ви можете переглядати назад у часі та переглядати старі версії файлів або відновлювати файли, які ви видалили. Ви можете прочитати наш посібник із налаштування Time Machine на своєму Mac, щоб почати.

Carbon Copy Cloner: оновлення до машини часу

Хоча Time Machine безперечно виграє простотою та сумісністю, іноді вам знадобиться більше функцій. Carbon Copy Cloner пропонує завантажувальні резервні копії, підтримку конфігурацій RAID і потужну систему планування для керування часом створення резервних копій.

Зберігайте певні документи в хмарі

Якщо у вас є лише кілька документів, які вам потрібно створити, і ви не хочете витрачати місце на резервне копіювання всього диска, ви можете зберігати важливі документи в хмарному сховищі. Оскільки ви зазвичай не зберігаєте сотні гігабайт, усі ці послуги безкоштовні (хоча у всіх є «профільні» варіанти з більшою пам’яттю).

Слід пам’ятати, що синхронізація з хмарою технічно не те саме, що резервне копіювання. Так, ваші документи зберігатимуться в окремому місці, але зміни, які ви вносите у файл на своєму комп’ютері (наприклад, видалення файлу), також відбуваються скрізь, де цей файл синхронізується. Таким чином, вони не забезпечують особливого захисту від таких речей, як випадкове видалення файлів, якщо служба, яку ви використовуєте, не зберігає старі версії файлів.

  Як розширити місце для зберігання у вашому домі «Animal Crossing: New Horizons».

Тим не менш, якщо ви страждаєте від чогось, наприклад, зламався жорсткий диск або вкрадений ноутбук, ви можете принаймні розраховувати на можливість завантажити свої документи. Ось деякі з наших улюблених послуг.

iCloud Drive: 5 ГБ безкоштовно

iCloud Drive — це нове доповнення до пакету iCloud, яке зберігатиме ваші папки «Робочий стіл» і «Документи» у хмарі, завантажуючи їх, коли вони вам знадобляться, і фактично заощаджуючи вам місце в процесі. Він поставляється з 5 ГБ безкоштовно, але ви повинні розуміти, що цей простір використовується спільно з іншими функціями iCloud та іншими вашими пристроями Apple (наприклад, вашим iPhone та iPad), завдяки чому він заповнюється досить швидко. Ви можете прочитати наш посібник щодо оптимізованого сховища iCloud, щоб налаштувати його або вимкнути його зовсім, якщо ваш iCloud Drive заповнений.

Диск Google: 15 ГБ безкоштовно

Google Диск пропонує найбільше сховища з усіх перерахованих тут безкоштовних опцій. Він також поставляється з чудовим офісним пакетом і чудово інтегрується з Gmail та іншими службами Google. Вони також мають інструмент синхронізації для автоматичного резервного копіювання певної папки, тому вам не потрібно завантажувати файли через веб-інтерфейс. Це сховище використовується спільно з Gmail, але якщо у вас немає десятків тисяч електронних листів, це, ймовірно, не завадить.

Dropbox: 2 ГБ безкоштовно

Dropbox розроблено з урахуванням спільних сховищ і бізнес-додатків. Він має невелику кількість безкоштовного сховища і може автоматично синхронізуватися, але він більше зосереджений на використанні, орієнтованому на роботу.

OneDrive: 5 ГБ безкоштовно

Рекомендація Microsoft для вашого Mac? Залежно від вашої ситуації OneDrive може добре працювати для вас. Ви отримуєте 5 ГБ вільного місця, і їх додаток для macOS працює добре. Більш того, якщо ви вже підписалися на Office 365, у вас є повний один терабайт простору OneDrive, включений у вашу підписку.

Автори зображення: dourleak/Shutterstock