Найкращі рішення щодо дотримання ELD для власників і операторів автопарків

У 2019 році FMCSA (Федеральна адміністрація безпеки автомобільних перевізників) прийняла закон, згідно з яким всі комерційні транспортні засоби США повинні мати ELD (пристрої електронної реєстрації), встановлені на своїх автомобілях. Відповідність вимогам ELD стала обов’язковою для покращення бухгалтерського обліку, обліку HOS (годин роботи) і записів про службовий статус (RODS) водіїв вантажівок, а також покращення системи управління автопарком по всій країні.

Після цього рішення понад 3,5 мільйона комерційних автомобілів у США повинні були мати рішення, сумісні з ELD, хоча є деякі винятки.

Пристрої ELD, підключені до двигуна транспортного засобу, гарантують, що водії та власники автопарків дотримуються правил робочого часу Департаменту транспорту.

Читайте 👀, щоб дізнатися більше про програмне забезпечення, сумісне з ELD, і про те, чому ELD є обов’язковим для перевізників і систем автопарку!

Відомі особливості продуктуMotiveEasy встановлення та AI🤖trip matchVerizon ConnectІнтегрується з будь-яким постачальником FMS!ELD OneЖодної щомісячної плати, резервне копіювання протягом 30 днівHOS 247Прозоре ціноутворення, технологія AIЕЗЛОГЗeLog book для підключення драйверівЕЛД МАНДАТІнтегроване програмне та апаратне забезпечення ELDEROAD Обслуговування автопарку та оплата за поїздкуСансара Розширені функції, рефрижераторний моніторингLytxВідеореєстратор знімає та записує журнали водіяГеотабПідтримує 11 країн, понад 100 наборів правил HOSGPS Trackit Підтримка міждержавних правил HOSCallCMSМоніторинг у реальному часі та унікальні функції

Програмне забезпечення для відповідності ELD: ви будете на правильному боці закону

Мандат ELD зробив управління автопарком більш безпечним, а також гарантує безпеку водіїв шляхом відстеження їхнього робочого часу.

Нещодавні поправки до законів про HOS вимагають 10 годин вільного часу з принаймні семи годинами на спальному місці. Закон також ввів обов’язкову 30-хвилинну перерву після восьми годин поспіль за кермом.

Програмне забезпечення для відповідності вимогам ELD відповідає за обмін даними та відстеження HOS.

Однак переваги рішень щодо відповідності вимогам ELD не обмежуються лише цим, а також включають наступне:

 • Виключає використання ручних та паперових журналів.
 • Забезпечує підтримку податку на паливо (IFTA) і Міжнародного плану реєстрації (IRP) звітності про пробіг.
 • Відстежує рух транспортних засобів і точне місцезнаходження автопарку.
 • Інтеграція з двигуном також контролює несправний двигун.
 • Він також надає доступ до даних у реальному часі для підвищення продуктивності автопарку.
 • Покращує відповідність годинам роботи за рахунок автоматизації запису робочого статусу для водіїв.

Крім того, нещодавно представлені пристрої ELD тепер оснащені GPS-відстеженням, що підвищує безпеку водіїв автопарків, а також іншими перевагами, такими як перевірка споживання палива, витрат на страхування, технічне обслуговування транспортних засобів, визначення маршрутів і призначення завдань.

Типи програмного забезпечення відповідності ELD

Існує два типи програмних рішень для відповідності ELD:

Автономні рішення ELD:

Автономні рішення ELD (Electronic Logging Device) — це пристрої або системи, які використовуються окремо, без інтеграції в інші платформи керування автопарком або телематичні платформи.

Окремі рішення ELD не мають жодних розширених функцій, таких як відстеження GPS. Цей тип програмного забезпечення, однак, інтегрується з деякими програмами сторонніх розробників або через API.

Інтегровані системи управління автопарком з функцією ELD:

Досконаліші рішення щодо відповідності ELD інтегровані з системами керування автопарком або телематичною платформою. Зазвичай система керування автопарком має функцію відстеження GPS, систему поведінки водія, систему відстеження палива тощо.

Функція ELD покращує свою функціональність, відстежуючи час обслуговування водія та обчислюючи час обслуговування на місячній та щоденній основі.

Більшість рішень відповідності ELD мають інструмент бізнес-аналітики, який надає дані в реальному часі про поведінку водія, несправні двигуни, стан автомобіля, GPS та оновлює журнали водіїв.

У цьому дописі ми також поділилися списком найкращих рішень щодо відповідності ELD, які дотримуються законів і забезпечують безпеку водіїв.

Мотив

Motive, раніше KeepTruckin, є одним із найкращих рішень щодо відповідності ELD для менеджерів автопарків і власників-операторів.

Одним із головних переваг цього програмного забезпечення є легкий процес встановлення та досить інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Встановлення займає менше 10 хвилин, і якщо у вас з цим виникнуть проблеми, технічна підтримка клієнтів доступна цілодобово.

Все, що вам потрібно, це просто підключити пристрій до порту драйвера та використовувати мобільний додаток для оновлення в реальному часі.

Motive розроблено для автомобілів будь-якого розміру зі звичними функціями та перевагами. Крім того, ви можете вибрати різні плани для різних розмірів і функцій автомобіля. Motive використовує вдосконалений інструмент AI Smart trip🚚match, який визначає всі параметри водія, щоб повідомляти власників у режимі реального часу про невідомі поїздки.

особливості:

 • Геозонування та моніторинг палива
 • Відповідність FMCSA та DoT
 • Функція двостороннього обміну повідомленнями
 • Техпідтримка 24/7.
 • Підтримка WiFi в кабіні
 • Табель водія

Інформаційна панель Motive надає детальний журнал поїздок за останні 7 днів у форматі DOT. Власники також можуть відстежувати HOS і давати оцінку CSA, щоб відобразити норми безпеки дорожнього руху.

Verizon Connect

Verizon Connect випустила свій єдиний у своєму роді пристрій ELD, який поєднується з його системою керування автопарком. Це рішення, сумісне з ELD, є простим, але потужним пристроєм, який водії можуть використовувати у своїх автомобілях.

Найкраща частина? Це програмне забезпечення, сумісне з ELD, може співпрацювати з будь-яким постачальником послуг FMS і дає своїм власникам можливість побачити свій транспорт з висоти пташиного польоту. Крім того, водій може стежити за своїм HOS, щоб дотримуватись інструкцій щодо порушення правил дорожнього руху.

особливості:

 • Безпечне планування водія
 • Звіти ДВІР
 • Цілодобова підтримка програм для водіїв
 • Електронний журнал водія
 • Інформаційна панель адміністратора
 • Безкоштовна демонстрація

Найбільше мені подобається у Verizon Connect інтерфейс мобільного додатка📱. Додаток надзвичайно простий у використанні та надає детальні дані про водіїв та транспортні засоби.

СТАРИЙ ПЕРШИЙ

СТАРИЙ ПЕРШИЙ є одним із найвищих рейтингів рішень відповідності ELD, які сприяють бездоганній відповідності мандату ELD.

Немає щомісячної плати за використання програмного забезпечення ELD, однак ціна пристрою досить висока. Пристрій працює, просто підключивши його до порту автомобіля. Інтерфейс мобільного додатку простий і зручний для водіїв.

особливості:

 • Слідкує за дотриманням флотів усіх видів.
 • 30-денна щоденна історія резервного копіювання.
 • Геозонування та оновлення в режимі реального часу щодо завантаження вантажівок.
 • Підходить для автопарків усіх розмірів.

Вбудовані функції додатка ELD ONE включають звіти DVIR, сканування документів, звітність про податок на паливо IFTA, двостороннє обмін повідомленнями водіїв, а також тривалість роботи водіїв і поза ними.

HOS 247

HOS 247 це цілісна платформа керування автопарком із пристроєм ELD, який пропонує надійну мобільну програму для відповідності FMCSA.

Компанія має прозору модель ціноутворення і доступна навіть для малого бізнесу. Одноразова плата за пристрій ELD не стягується.

Натомість базовий план 19 доларів на місяць включає пристрій разом із програмним забезпеченням. Після доступності ще одним фактором, на який слід звернути увагу, є налаштування. І HOS 247, безумовно, перевершує це.

Після того, як ви вставите пристрій ELD у порт автомобіля, пристрій налаштовано та готовий до використання. Встановіть мобільний додаток на Android або iOS і встановіть ім’я користувача та пароль адміністратора.

У додатку для смартфона власники можуть керувати журналами водія та автопарку, відстежувати транспортні засоби в режимі реального часу та перевіряти відповідність DOT.

особливості:

 • Безкоштовна демонстрація
 • Аудит пробігу IFTA
 • Діагностика автомобіля для виявлення несправностей
 • Розширена телематика відстеження
 • Звітність IFTA

Вишенька🍒на торті🍰! HOS 247 працює на основі штучного інтелекту та пропонує різні можливості автоматизації для керування автопарком.

Читайте також👓: Зарядні пристрої для електричних автомобілів для швидкої зарядки, щоб зарядити ваш автомобіль.

ЕЗЛОГЗ

ЕЗЛОГЗ це провідне програмне забезпечення для керування вантажівками та автопарком, яке створило наднадійний пристрій EzSmart ELD для власників вантажівок. Платформа має всі достатні функції для відповідності ELD.

Щоб почати, вам потрібно розмістити пристрій ELD у вашому автомобілі, і він миттєво підключиться через порт OBD2. Одним із головних USP є його eLog book, який працює як соціальний інструмент для зв’язку водіїв, власників автопарків і директорів з безпеки.

особливості:

 • Покращений GPS
 • Багатомовна підтримка клієнтів 24/7
 • Функція «Точки інтересу».
 • Оновлення доступної парковки в режимі реального часу
 • Автоматичне резервне копіювання та відновлення даних

Адміністратор EZLOGZ може підписувати документи віртуально та обробляти документи, щоб уникнути часу очікування. Більш інтригуючим є інструмент центру документів, який зберігає всі документи впорядкованими в хмарному сховищі.

ЕЛД МАНДАТ

ЕЛД МАНДАТ є постачальником ELD №1, який отримав 4,9 зірки з 5 на Trustpilot і 5-зірковий рейтинг ⭐⭐⭐⭐⭐ на Facebook!

Це інтегроване управління автопарком, яке складається як з програмного забезпечення ELD, так і з обладнання. Програмне забезпечення розширює свої функціональні можливості, відстежуючи точне положення флоту, а також стежачи за швидкістю.

особливості:

 • Зручний мобільний додаток
 • Функція двостороннього обміну повідомленнями
 • Відстеження GPS у реальному часі
 • Smart Dash Cam із ширококутним об’єктивом на 150 градусів на узбіччі🛣️

Хоча важливо прибути вчасно, дуже важливо забезпечити безпеку флоту. Пристрій ELD MANDATE підключається до двигуна транспортного засобу для діагностики безпеки автомобіля, податкової звітності IFTA та діагностики автомобіля.

EROAD

EROAD це рішення для керування автопарком на основі Інтернету речей, яке має пристрій ELD, сумісний із FMCSA. Апаратне забезпечення можна встановити за допомогою кабелю або плагіна OBD-II, а встановлення програмного забезпечення займає менше 5 хвилин.

Ще однією важливою функцією ERoad є технічне обслуговування автопарку, яке покращує роботу автопарку за допомогою датчиків. ERoad пропонує всі функції для відповідності HOS, а також GPS-відстеження.

особливості:

 • Можливості геолокації та Geofencing
 • Індикатор заповнення палива відображається на екрані
 • Реальний зворотній зв’язок для водіїв
 • Відстеження транспортних засобів високої роздільної здатності в режимі реального часу

Однією з приємних особливостей EROAD є Smart Short Haul, який звільняє транспортні засоби від мандата ELD на короткі відстані. Крім того, існує тарифний план із фіксованою ціною, але модель оплати за поїздку.

Сансара

Сансара це першокласне рішення для відповідності вимогам ELD, яке за короткий проміжок часу зібрало масу позитивних відгуків.

FMS від Samsara пропонує розширені функції, такі як відстеження причепів, відеореєстратори, маршрутизація та відправка, і навіть моніторинг рефрижераторів.

У Samsara є блок ELD, який можна підключити до порту автомобіля та з’єднати з мобільним додатком. Після запуску мобільного додатка ви матимете бездоганну інформаційну панель, яка надає інформацію про HOS, відстеження автопарку та робочі процеси водіїв.

особливості:

 • Управління витратами на паливо
 • Шаблони DVIR автомобіля
 • Реєстратори, керовані ШІ
 • Цифрові журнали HOS

Вартість апаратного забезпечення Samsara ELD має п’ятирічний гарантійний термін. Далі план передплати починається від 30 доларів США на місяць, залежно від функцій і типу парку.

Lytx

Ветеран галузі, Lytx це комплексне рішення для керування автопарком, яке поєднується з апаратним забезпеченням відповідності ELD для посилення відстеження автопарку.

Рішення для відповідності ELD легко підключається до механізму для запису та перегляду годин даних. Реєстратор збирає дані, щоб аналізувати поведінку водія та підтримувати записи про стан роботи (RODS).

особливості:

 • Резервне копіювання даних 24/7
 • Цифрові журнали HOS
 • Доступна демонстрація
 • Сповіщення про порушення відповідності

Увійшовши в додаток для водія, водії можуть вести журнал HOS, повідомляти про час виконання обов’язків і підтверджувати, що вони відповідають вимогам ELD. На приладовій панелі записуються швидкість, час простою, зупинки, відстань і тривалість поїздки.

Читайте також👓: Найкращі відеореєстратори для вашого автомобіля

Геотаб

Геотаб поставляється з різними моделями ELD, а саме GO7, GO8, GO9 та GO9+, які включають телематичне обладнання. І їх надійний мобільний додаток доступний як на Android, так і на iPhone.

Найкраща частина? Він підтримує понад 11 країн, включаючи США, Канаду, Великобританію та Бразилію, і підтримує понад 100 наборів правил HOS.

особливості:

 • Безкоштовна демонстрація
 • Багатомовна підтримка, включаючи англійську, французьку та іспанську
 • Звіти DVIR можуть містити зображення та коментарі.
 • Захист PIN-кодом для збереження даних

Додаток Geotab має різні функції для водіїв і власників. Водії отримують нагадування про вхід і вихід із системи, а також можуть вести точні журнали своїх HOS. Це встановлює сповіщення, якщо вони низькі або в неробочий час.

GPS Trackit

Наступним у списку є GPS Trackit пристрій, який повністю сумісний із ELD і підтримує ключові міждержавні правила мандату HOS у Канаді та Мексиці.

Він інтегрується з транспортним засобом і надсилає важливі сповіщення незалежно від того, чи користувач не підключений до ELD, чи водій не відповідає вимогам.

особливості:

 • Зручна навігація на інформаційній панелі
 • Програма доступна канадською та французькою мовами
 • Підтримує податкове правило IFTA
 • Цілодобова підтримка самообслуговування

GPS Trackit — це повний набір рішень для керування автопарком, який включає такі функції, як відстеження автопарку, система моніторингу причепів і температури, а також відеотелематика для ефективного моніторингу.

Читайте також👓: Найкращі програми для оренди автомобілів для бізнесу

CallCMS

CallCMSРішення для відповідності ELD відоме під назвою Field Warrior. Додаток фіксує місцезнаходження водія в реальному часі, щоб контролювати швидкість і тривалість.

Власники можуть аналізувати поведінку водіїв у поєднанні з такими подіями, як перевищення швидкості, надмірний холостий хід і різке гальмування/прискорення.

особливості:

 • Електронний журнал водія HOS
 • Легке спілкування за допомогою двостороннього обміну повідомленнями
 • Відстеження GPS у реальному часі
 • Допомога на дорозі для захисту від поломки.

CallCMS — це пристрій, який працює за принципом «підключай і працюй», і його не потрібно підключати до автомобіля. Є ряд унікальних функцій, які можуть бути відсутніми в різних блоках ELD, як-от перевірка картки часу, цифровий підпис, сповіщення до та після перевірки, а також інші.

На що звернути увагу при виборі програмного забезпечення для відповідності ELD?

З великою кількістю доступних варіантів вам потрібно враховувати різні фактори для свого автопарку🚚 та переконатися, що він відповідає нормам FMCSA.

Ось деякі фактори, які ми вважаємо першочерговими при виборі пристрою ELD:

#1. Ціноутворення

Ціноутворення є одним із найважливіших параметрів, який слід враховувати. Більшість рішень щодо відповідності ELD пропонують одноразовий аванс для пристрою та план передплати для програми.

Подивіться, чи функції відповідають запропонованій ціні. Також важливо порівняти, чи надає постачальник пристрою ELD будь-яку гарантію, включаючи ціну.

Обладнання ELD може починатися від 99 доларів США до 450 доларів США.

#2. Масштабованість

Різні власники автопарків мають різні вимоги. У той час як власники парку з невеликою кількістю вантажівок мають інші бюджети та вимоги порівняно з власниками великої кількості вантажівок різних розмірів.

Постачальник відповідності вимогам ELD повинен мати можливість масштабування вгору та вниз, пристосовуючись до вимог замовника. Наприклад, Motive має трирівневе ціноутворення відповідно до розміру автопарку.

#3. Сумісність

Перш ніж інвестувати в пристрій ELD, переконайтеся, що він сумісний з іншим програмним забезпеченням і системами керування автопарком, які ви використовуєте. Наприклад, пристрій ELD має ефективно з’єднуватися з GPS-трекером, відеореєстратором і програмним забезпеченням для виставлення рахунків.

Однак доцільно інвестувати в пристрій ELD, який або працює з усіма, або належить до того самого рішення для керування автопарком, яке ви використовуєте. У разі будь-яких проблем вам буде легко сортувати проблеми від того самого постачальника.

#4. Безпека даних

Було кілька випадків порушення прав на блоки ELD і хакерських атаок, що призвело до величезних збитків для власників автопарків. Насправді 4% кібератак спрямовані на транспортні компанії.

Дуже важливо інвестувати в пристрій ELD, який гарантує першокласну безпеку для водіїв і власників автопарків. Наприклад, деякі програми ELD вимагають двофакторної автентифікації, щоб отримати доступ до важливих звітів.

Крім того, постачальник ELD повинен мати зашифровані дані та хмарне сховище, щоб запобігти будь-якому витоку даних.

#5. Відгуки користувачів

Передача інформації з вуст в уста є важливим фактором, який слід враховувати, коли ви інвестуєте суму в будь-який продукт або послугу. Перш ніж зробити останній дзвінок, відвідайте популярні сайти з відгуками та блоги експертів галузі, щоб дізнатися, що вони говорять про постачальника.

Одними з найкращих сайтів для читання публічних відгуків є G2, Trustpilot і Capterra.

Заключні думки

Настав час прийняти дзвінок.

Завжди краще інвестувати в пристрій ELD, який має ринкову репутацію та підходить для вашого бізнесу. Зрештою, він керуватиме вашим бізнесом і гарантуватиме дотримання мандатів ELD.

Далі — найкращі рішення для відстеження автопарку на основі SIM-карти для більш ефективного відстеження.