Найкращі паяльники 2024 року

| | 0 Comments| 8:46 PM
Categories:

Якщо ви почнете возитися з електронікою, ви швидко зрозумієте свої обмеження, і єдиний спосіб їх подолати — за допомогою паяльника. Вам також не потрібно бути професіоналом, щоб отримати його. Більшість людей із твердими руками можуть відносно швидко взяти пайку. Отже, незалежно від того, чи ви новачок у паянні, чи просто любитель, є багато варіантів, які не за межами вашої досяжності чи вашого гаманця.

Найкращий паяльник загалом: YIHUA 8786D

YIHUA

YIHUA 8786D є нашим найкращим вибором не лише через його продуктивність, але й через універсальність. Він оснащений як паяльником, так і термофеном, причому останній надзвичайно корисний для проектів, які вимагають переробки.

Він йде далі, ніж добре округлена станція; YIHUA 8786D також надає серію паяльних наконечників, насадок для гарячого повітряного пістолета, безсвинцевий припій і лоток для губки. На практиці це означає, що у вас є все необхідне, щоб почати роботу над величезною кількістю проектів.

Не менш важливими є невеликі, але важливі функції, вбудовані в YIHUA 8786D, наприклад, антистатичний дизайн, захищений від електростатичних розрядів. Він навіть має безвідмовний захист, який спрацьовує, коли станція виявляє проблему з нагріванням, і автоматично вимикає машину.

YIHUA 8786D

Найкраще в цілому

$90 $100 Зекономте
10 доларів США

YIHUA 8786D є кращим стартовим набором як для новачків, так і для професіоналів. Він поставляється в комплекті з кількома аксесуарами, включаючи наконечники, фен і паяльник для перемикання між ними.

плюси

 • Відрегулюйте температуру до 900 градусів за Фаренгейтом
 • Паяльник і фен мають окремі регулятори температури
 • Укомплектована матеріалами та аксесуарами

мінуси

 • Хватка є змішаним досвідом

Найкращий бюджетний паяльник: Weller WLC100

Веллер

Хоча Weller WLC100 бракує вишуканості, це йому на користь, а не на перешкоді. Це дуже привабливий варіант для початківців із обмеженим бюджетом.

У дизайні Weller WLC100 закладена простота. Його інтерфейс повністю аналоговий — простий перемикач живлення та невеликий диск для регулювання температури. Ви можете розігнати його до 900 градусів за Фаренгейтом, але, що важливіше, підтримувати будь-яку температуру, яку ви встановили.

Крім того, він досить компактний, тож вам не доведеться докладати багато зусиль, щоб створити робочий простір. Це робить його таким же легким у зберіганні, доки ви не забудете вимкнути його та дати йому охолонути.

Weller WLC100

Найкращий бюджет

Weller WLC100 настільки простий, наскільки це можливо за допомогою паяльника. Його аналоговий інтерфейс простий у використанні, а також є вбудований лоток для губки для чищення та зручна ручка для завантаження.

плюси

 • Зручна ручка з піни
 • Тримач і губка вбудовані
 • Чудово підходить для базових проектів, зручних для початківців

Найкращий паяльник для початківців: Hakko FX888D-23BY

Хакко

Ще одним видатним варіантом серед зручних для початківців паяльників є Hakko FX888D-23BY. Ви обмінюєтеся частиною аналогового відчуття Weller WLC100 з цифровим, і це дуже корисно для точного регулювання температури.

Крім того, Hakko FX888D-23BY відокремлює свій тримач від машини. Але він має всі необхідні аксесуари, такі як губка та дріт для чищення, тому ви завжди можете замінити тримач на щось більш серйозне, не позбавляючись основної машини.

Найбільше вам сподобається саме цифрове зчитування. Ви можете точно налаштувати температуру та навіть перемикатися між градусами Цельсія та Фаренгейта. Крім того, є п’ять попередньо запрограмованих температурних налаштувань, доступ до яких здійснюється натисканням кнопки, тож здогадки не залежать від вас.

Цифрова паяльна станція Hakko FX888D-23BY

Найкраще для початківців

Завдяки цифровому зчитуванню та простому інтерфейсу Hakko FX888D-23BY ідеально підходить для новачків. Наявність окремого тримача також означає, що у вас є ідеальна машина для надбудови, коли вам стане зручніше паяти.

плюси

 • Нагрівається до 899 градусів за Фаренгейтом
 • Можна замінити підставку в дорозі
 • Швидке нагрівання

мінуси

 • Був би ідеальним пакетом, якби він містив деякі поради

Найкращий портативний паяльник: Pinecil V2

Пінецил

Взяти з собою цілий паяльний набір – справа громіздка, особливо якщо ваше завдання не потребує серйозних переробок. Якщо ви не часто беретеся за проекти, пов’язані з платами з високою теплоємністю, Pinecil V2 ідеально підходить для невеликих робіт у дорозі.

Апаратне забезпечення Pinecil V2 упаковане у форм-фактор розміром не більше маркера, з можливістю розділення основи та наконечника. Враховуючи те, як легко його помістити в кишеню пальта чи ящик для інструментів, Pinecil V2, безперечно, є найбільш портативним.

Що робить Pinecil V2 особливо особливим, так це його програмне забезпечення, яке виходить за рамки простого налаштування температури. У вас є налаштування підвищення температури, чутливість до руху, калібрування, функції безпеки, як-от режим очікування та тайм-аут вимкнення, а також можливість налаштувати, чи нагрівається паяльник одразу після підключення живлення.

Портативний паяльник Pinecil Smart Mini (версія 2)

Найкращий портативний

Будучи розміром з маркер, Pinecil V2 пропонує лише потужність у дорозі. А оскільки на вашому ноутбуці, швидше за все, відображатимуться схеми плат, це подвоюватиметься як джерело живлення для паяльника, який зручно живиться від USB-C.

плюси

 • Не товщі маркера
 • Безліч налаштувань, з якими можна возитися
 • Живлення від USB-C

мінуси

 • Не підходить для плит з високою теплоємністю

Найкращий паяльник з контролем температури: X-Tronic 4010-PRO-X

X-Tronic

Якщо ви навчилися паяти та плануєте оновити, X-Tronic 4010-PRO-X — це ваш квиток до напівпрофесійної робочої станції. Незважаючи на наявність більшої кількості робочих частин, він все ще досить простий у використанні, якщо не більше, ніж менші опції.

Він оснащений декількома функціями для підвищення якості життя, які роблять використання X-Tronic 4010-PRO-X приємним. Є тримач шнура, який виключає небезпеку для кабелю, кнопки з чітким маркуванням і нековзкий силіконовий килимок, який утримує машину на місці та служить місцем для ваших аксесуарів.

Якщо говорити про аксесуари, то X-Tronic 4010-PRO-X є своєрідним стартовим пакетом для будь-якого майстра-початківця, від наконечників до антистатичного затискача заземлення. Він навіть оснащений залізним тримачем для очищення наконечників з латунною ватою, який зручно розміщується над вологою губкою.

X-Tronic 4010-PRO-X

Найкращий контроль температури

X-Tronic 4010-PRO-X — це не просто напівпрофесійна паяльна станція, а пакет засобів для догляду як для ентузіастів, так і для професіоналів. Його інтерфейс також дозволяє широко регулювати температуру, включаючи можливість запрограмувати власні попередні налаштування температури для швидкого доступу.

плюси

 • Простий у використанні для новачків і професіоналів
 • Великі параметри температури, включаючи програмовані попередні налаштування
 • Укомплектований кількома аксесуарами та матеріалами

мінуси

 • Краще як інвестиція, ніж ваш перший паяльник

FAQ

Q: Для чого я буду використовувати паяльник?

Загалом, паяльники ідеально підходять для плавлення металів, таких як олово, які часто зустрічаються в електроніці. Якщо ви уважно подивіться на нижню частину материнської плати, ви помітите невеликі плями сріблястого металу — це олово, яке використовується для утримання схем на місці. Якщо вам потрібно виконати ремонт, ці плями нагріваються паяльником (перетворюючись на більше рідини), а схема знімається та замінюється.

П: Яке правило номер один при паянні?

Ніколи не вмикайте паяльник, поки ви не будете готові і ваше місце не буде вільним. Ви володієте інструментом, який стає неймовірно гарячим, і останнє, чого ви хочете, це обпектися або викликати пожежу. Якщо ви новачок у паянні, є також багато інших основ паяння, про які варто знати!

З: Чому мій припій згортається?

Злипання припою, як правило, відбувається через погану техніку змочування, низьку якість флюсу та припою та відсутність належного обслуговування. Важливо регулярно чистити паяльник, щоб уникнути накопичення.

З: Чи потрібен мені дорогий паяльник?

Не обов’язково. Головне, як часто ви будете використовувати паяльник і його призначення. Вам цікаво навчитися паяти? У такому випадку вам може підійти дешевший паяльник, щоб потренуватися перед тим, як переходити на відповідну робочу станцію. Є також аксесуари, такі як жала, і можливість точного налаштування тепла відповідно до ваших вимог, що набагато легше зробити з дорожчим паяльником. Якщо ви не впевнені, що ви знаходитесь, купуючи новий паяльник, слід враховувати багато факторів.

З: Яка різниця між паяльником і паяльним пістолетом?

Найбільша відмінність полягає в тому, що паяльні пістолети набагато гарячіші, ніж паяльники, що й слід було очікувати, враховуючи, що паяльні пістолети набагато частіше використовуються у важких проектах, таких як листовий метал і вітражне скло. З паяльником він не повинен бути таким гарячим, оскільки одне з його основних застосувань — електроніка, наприклад ремонт материнських плат. Ви також помітите, що паяльник має форму пістолета (і важчий), тоді як паяльник більше схожий на ручку (і легший).

  Визначте тонни різних типів файлів, не відкриваючи їх за допомогою TrID