Найкращі онлайн-послуги друку фотографій, щоб помістити в рамку гідні моменти

У сучасну цифрову епоху смартфони стали продовженням наших очей👀, і ми продовжуємо збирати зображення🖼️на наших пристроях.

Проте тримати в руках фотодрук🖨️наших особливих моментів є інший досвід і задоволення.

Незалежно від того, чи це фотографія вашого першого автомобіля чи випускний, онлайн-сервіси друку фотографій допоможуть вам зберегти ваші віртуальні спогади📸.

У цій статті ви знайдете деякі з найкращих онлайн-сервісів друку фотографій, які допоможуть вам перетворити спогади у фізичні формати.

Важливість онлайн-друку фотографій

Швидкий перехід до смартфонів із камерами високої роздільної здатності в останні роки послабив культуру фотодруку. Тепер у вас під рукою всі фотографії на мобільних пристроях.

Проте все ще є принадність у збереженні спогадів у формі фізичних копій, які зберігають ваші заповітні моменти. Це нагадує вам про важливі події та створює відчутний зв’язок із вашими спогадами.

Друк фотографій онлайн – найкращий спосіб зберегти спогади у вигляді надрукованих фотографій. Ці постачальники послуг спеціалізуються на друку фотографій на папері, дерев’яному полотні, відбитках на металі тощо. Користуватися цими сервісами зручно, і вам потрібно лише завантажити фотографії, щоб отримати остаточний результат.

Ви можете поділитися цими фоторамками зі своїми друзями та родиною, щоб згадати приємні спогади. Крім того, друковані фотографії можуть стати подарунком спадщини🎁, коли вони передаються з покоління в покоління.

Що шукати в хорошій онлайн-службі друку фотографій

Важливо вибрати правильний бренд фоторамки. Тому ми перерахували деякі з найважливіших моментів, на які вам слід звернути увагу, вибираючи те, що відповідає вашим вимогам.

Час виконання замовлення⌛: Ви не хочете витрачати багато часу на очікування, поки ваші продукти вам доставлять. Що робити, якщо ви хочете подарувати вироби своїм близьким для особливих випадків, як-от подарунок до Дня матері, але розрахунковий час уже минув? Тож вибирайте службу, яка має пристойний час виконання з достатньою кількістю оцінок.

Ціна💵: Ціна є важливим аспектом при бронюванні послуги фотодруку. Розумно витратити хорошу суму та бути задоволеним результатом, а не заощадити кілька доларів.

Типи рамок🖼️: знайдіть бренд, який пропонує різні типи фоторамок. Білі, чорні, класичні та матові оправи є одними з найпоширеніших типів оправ, які ви знайдете у більшості брендів.

Персоналізація🪡: багато служб друку фотографій пропонують параметри налаштування на своїх веб-сайтах для редагування фотографій, щоб ви могли надати своїм спогадам індивідуальний підхід і відчуття.

Доставка🚢: шукайте місця доставки, вибираючи послугу друку фотографій, інакше ви витратите багато грошей на оплату доставки🚚. Виберіть ті, які знаходяться ближче до вашого місцезнаходження та мають гідний рейтинг доставки в Інтернеті.

Тепер давайте почнемо зі списку найкращих доступних послуг друку фотографій на основі кількості налаштувань, параметрів налаштування та відгуків клієнтів.

Shutterfly

Shutterfly є провідною компанією електронної комерції, яка пропонує спеціально створені та спеціально розроблені продукти. Серед їхніх послуг – друк фотографій, зберігання відео, подарунки, предмети домашнього декору, листівки, персоналізовані канцелярські товари тощо.

За допомогою Shutterfly клієнти можуть завантажувати фотографії на веб-сайт і використовувати зображення на різноманітних продуктах, таких як рамки для фотографій, календарі, друковані медіа-матеріали, персоналізовані подарунки 🎁аксесуари та книги.

Їх веб-сайт пропонує кілька простих у використанні інструментів, які можна використовувати для налаштування продуктів. Ви також можете замовити друк цифрових фотографій, які допоможуть зберегти ваші спогади у фізичному форматі.

Snapfish

Snapfish – це бренд Shutterfly, який спеціалізується на індивідуальних подарунках, як-от фотокнигах, домашньому декорі тощо. Ви отримуєте широкий спектр варіантів стилю для вибору онлайн-друку фотографій, як-от зручні відбитки гаманця, фотоколажі та відбитки фотографій у рамці різних розмірів.

Snapfish вірить у те, що спогади можна зберегти у вигляді фотографій. Компанія використовує фотопапір преміум-класу та високоякісне чорнило для друку фотографій найкращої якості. Ви можете легко обрати розміри своїх фоторамок під час оформлення замовлення🛒.

Ви можете оформити замовлення як на веб-сайті, так і в додатку. Snapfish дозволяє редагувати фотографії, додаючи текст, додаючи декоративні деталі та створюючи фотоколажі. Перейдіть на веб-сайт Snapfish і замовте друковані фотографії, щоб зберегти спогади.

Фото Walmart

Walmart пропонує послуги друку фотографій, де ви можете вибрати тип продукту та надрукувати свої фотографії. Відвідайте їхній веб-сайт і виберіть фототовари, як-от фоторамки, чашки, постери, подарунки та книги.

Ви можете почати із завантаження фотографій на веб-сайт і вибору розмірів друку та продуктів для друку. Ви можете надрукувати фотографії на рамці, адресні етикетки, бізнес-календарі, блокноти, банери та навіть футболки.

Після цього Walmart доставить друковану продукцію до вас протягом 3-5 робочих днів. Варто зазначити, що Walmart також пропонує послугу фотографування протягом 1 години та службу доставки в той же день. Плата за самовивезення та вартість доставки доступна на веб-сайті залежно від розміру друку.

Хочете змінити свої фотографії перед друком🖨️? Спробуйте ці інструменти relight💡photo для дивовижних трансформацій.

Фотолабораторія націй

Фотолабораторія націй допомогла більш ніж 500 000 клієнтів надрукувати свої пам’ятні моменти. Компанія постійно надає послуги з якісного друку фотографій, полотна, друку на металі та дерев’яного друку.

Щоб почати, вам потрібно створити обліковий запис і почати завантажувати фотографії зі свого пристрою. Далі виберіть розміри, продукт, на якому ви хочете друкувати, і встановіть інші характеристики.

Nations Photo Lab пропонує різноманітні типи друку, як-от глянцеві фото, глянцеві, квадратні, гаманці, панорамні фото тощо. Ви також можете вибрати типи друку на основі різних категорій, як-от прес-картки, фотокниги, подарунки тощо.

Walgreen

Walgreen пропонує фотопослуги, такі як друк і збільшення фотографій. Ви можете вибрати розмір фоторамок і тип паперу, як-от глянцевий або матовий. Компанія надає послугу отримання в той же день, яка охоплює понад 7500 місць.

Їхня популярна продукція позначає персоналізовані листівки, запечатує та надсилає листівки, друкує книги, банери, відбитки дерев’яних вішалок тощо. Деякі інші аксесуари для фотодруку включають паперові календарі, мольбертові календарі, акрилові фотоблоки, скляні пластини та колажі.

Крім того, Walgreen пропонує такі послуги преміум-класу, як обробка рулонної плівки, домашнє відео, оцифрування друку, друк документів тощо.

Хочете дивовижний досвід фотокабінки? Спробуйте ці найкращі додатки для фотокабінок для iPad, які роблять кожну подію незабутньою для друку інноваційних фотографій!

Ezprints

Ezprints – це компанія, що займається обробкою зображень, яка пропонує послуги з вибору та замовлення цифрових фотографій. Він не лише пропонує послуги друку фотографій, але також має досвід друку на полотні, друку на металі та друку на подарункових виробах, таких як чашки, ковдри тощо.

Ви можете почати із завантаження фотографій на їхній веб-сайт і продовжити використання налаштувань налаштування. Найпопулярніший фотопапір Ezprints починається від гаманців 2,5 x 3,5 дюйма до плакатів розміром 24 x 36 дюймів. Після того, як ви остаточно визначили розмір, ви можете вибрати тип покриття: глянцевий, матовий, перламутровий або блискучий. Нарешті виберіть кількість і надішліть зображення для друку.

Термін доставки Ezprints становить 2-4 робочих дні. Вартість доставки залежить від місця призначення, фізичного розміру, способу доставки та кількості товарів.

Також читайте: Програми-сканери для оцифрування ваших старих фотографій.

Повстання артефактів

Повстання артефактів – це дизайнерська компанія, яка пропонує подарунки з друкованими фотографіями, книги, рамки, календарі та друковані подарункові аксесуари. Компанія пропонує широкий спектр варіантів вибору типів фотографій, як-от щоденні набори друку, широкоформатні відбитки, надтовсті відбитки підписів, друк із гікле та багато іншого.

Ви можете роздрукувати фотоапарат і зробити значущі подарунки за допомогою роздруківок квадратних фотографій, роздруківок великого формату та різноманітних розмірів. Ви можете швидко й легко завантажувати свої фотографії з різних джерел, включаючи комп’ютер, Dropbox та Instagram.

Далі виберіть розмір фотографій для друку, натисніть «Створити відбитки» та ввійдіть за допомогою свого облікового запису Google або електронної адреси. Термін їх виготовлення зазвичай становить 2-3 дні, плюс час доставки.

Клієнти купують те, що їм подобається. Тому будьте обережні, щоб перше враження не змінилося на зневажливе останнім. Використовуйте ці інструменти штучного інтелекту для фотозйомки продуктів для свого магазину електронної комерції за невеликий бюджет.

PostSnap

PostSnap – це онлайн-служба друку фотографій, яка пропонує широкий асортимент персоналізованих фотопродуктів, які ви можете вибрати на веб-сайті або в мобільному додатку. Ви можете замовити їхні популярні послуги, як-от друк міні-фото, квадратних фотографій, листівок, вітальних листівок і персональних фотокарток.

Почніть із вибору розміру полотна, починаючи від міні-роздруківок 2 x 2 дюйма до роздруківок панорамних фотографій. Завантажуйте зображення зі свого телефону, планшета чи комп’ютера без необхідності створювати обліковий запис. Налаштуйте набори фотографій, наприклад обробку фотографій, кольори та рамки.

PostSnap запитує остаточне затвердження ваших фотографій перед доставкою, щоб забезпечити співвідношення сторін. Після підтвердження👍 замовлення буде доставлено на вашу адресу.

Printique

Printique – це постійна служба фотодруку, яка відома тим, що друкує широкий спектр персоналізованих фотопродуктів, включаючи стійке дерев’яне полотно, металеві відбитки, книги, альбоми тощо. Це одна з небагатьох фотолабораторій, які використовують друк із галогенідом срібла для створення фотокниг і відбитків.

Ви можете завантажувати та замовляти фотографії безпосередньо з камери iPhone, Google Photos, Instagram, Dropbox, Lightroom та кількох інших джерел. Далі виберіть один із варіантів паперу: від глянцевого до глянцевого, матового, насиченого матового до металевого та шовкового.

Маючи понад 2500 позитивних відгуків на Trustpilot, ви можете довіряти Printique щодо їх якості, розміщення замовлень і доставки вашого продукту.

MailPix

MailPix – це технологічний стартап із Південної Каліфорнії, який дозволяє легко завантажувати фотографії з телефонів і доставляти роздруковані фотографії клієнтам протягом кількох годин.

MailPix дозволяє легко друкувати фотографії з будь-якого джерела онлайн-сховища. Увійшовши на бажаний сайт зберігання фотографій, ви можете легко завантажити фотографії зі свого телефону чи комп’ютера. Або ж ви можете завантажити їхній 1-годинний додаток для фотографій і замовити роздруківки прямо на телефоні та забрати їх за 1 годину з понад 18 000 місць.

Продукція MailPix включає мольбертове чорне полотно, картини з відновленого дерев’яного дерева, ковдри, нагородні таблички, відбитки та багато іншого. Ви навіть можете роздрукувати фотографії на календарях, книгах, килимках для йоги, ковдрах, кухлях, окулярах і подарунках для домашніх тварин.

Читайте також: Найкращі 3D-принтери для початківців.

Офіс FedEx

Мало хто це знає FedEx надає рішення для створення індивідуальних рамок для картин. Ви можете вибрати різні рішення для друку фотографій, як-от друковані постери та монтовані фоторамки.

На веб-сайті FedEx ви можете розпочати все, завантаживши цифровий файл для друку. Далі ви отримаєте покрокові вказівки щодо вибору розмірів рами, стилів рами, як-от дерево/метал, параметрів обробки, як-от матова чи глянцева тощо.

Є багато розмірів на вибір, починаючи від 5″ x 5″ до 42″ x 62″ у різних стилях. Середня ціна починається від 12,50 доларів США за фоторамку 5 x 5 дюймів і досягає 219 доларів США за фоторамку 46 x 62 дюйми. FedEx також має інші категорії, де ви отримуєте друк фотографій на замовлення, фотокалендарі, металеві панелі на замовлення та художній декор для офісу.

Canvaspop

Canvaspop – це компанія, якій понад десять років, вона пропонує високоякісні відбитки на полотні та має понад 18 000+ хороших відгуків. Їхній веб-сайт простий у використанні, а підтримка є першокласною, яка складається з фотографів, які розуміють ваші проблеми та пропонують найкращі можливі рішення.

Ви можете почати із завантаження зображення та вибору розміру, починаючи з 8″ x 10″ за ціною 83 долари. У процесі вибору надається кілька звичайних розмірів, однак є можливість додати свій нестандартний розмір. Далі ви можете вибрати тип країв для ваших рамок, будь то обтікання фото, біла рамка або чорна рамка.

Доступно багато фільтрів, як-от чорно-білий, сепія, вінтаж, олійний живопис, поп-арт та багато інших. Нарешті, Canvaspop надає додаткові послуги з ретушування та макіяжу фотографій, які ви можете вибрати під час оформлення замовлення.

Bayphoto

Фото затоки це 40-річна компанія, яка працює в галузі фотографії та друку. Ви отримуєте високоякісні відбитки, рамки нестандартних розмірів, різні текстури та покриття для підвищення якості ваших фотодруків.

Компанія пропонує послуги друку образотворчого мистецтва, відбитків мрій, матових відбитків, відбитків на металі, дереві, акрилу тощо. Після того, як ви завантажите фотографії, ви отримаєте можливість налаштувати своє замовлення, вибравши тип паперу, розмір, оздоблення та інші налаштування. Зробіть будь-які необхідні налаштування, щоб отримати бажаний друк фотографій.

Останнім кроком є ​​оформлення замовлення та введення адреси. Bay Photo обробить ваші роздруківки фотографій, і ваші кінцеві продукти будуть доставлені на вашу адресу протягом кількох робочих днів.

Резюме

Тепер, коли ми оглянули деякі з найкращих онлайн-сервісів фотодруку, легко заплутатися, який із них ідеальний для вас.

Одним із вирішальних факторів є пошук місця розташування, чи онлайн-сервіс доставляє ваше місце розташування та швидкість доставки. Це також залежить від терміновості друку фотографій і ціни, яку ви платите.

З цією статтею ми припускаємо, що ваш пошук онлайн-послуг фотодруку завершився.

Далі – програми для фотографій на паспорт із найвищим рейтингом для iPhone, щоб сказати сиру🧀і легко подорожувати🧳.