Найкращі криптовалюти Metaverse для покупки

Поки метавсесвіт пробивається в наше життя, настав час обговорити деякі найкращі криптовалюти метавсесвіту.

Метавсесвіт — це цифровий світ, який, як очікується, функціонуватиме паралельно цій матеріальній сфері. Але ви не можете уявити собі жодного всесвіту без валюти, чи не так?

Як, на вашу думку, виживе вже довгий список метавсесвітів?

Незалежно від того, скільки компаній метавсесвіту сприймають це серйозно, метавсесвіт не може бути без крипто монет метавсесвіту.

Криптомонети Metaverse: що, навіщо і як?

Монети Metaverse дають вам можливість робити саме те, що дозволяє звичайна фіатна валюта в цьому реальному світі.

Ці обмежені криптовалюти підтримуються технологією блокчейн.

Тоді як раніше люди купували його, щоб отримати внутрішньоігрові предмети для блокчейн-ігор, зараз це стає набагато серйознішим.

Наприклад, ви можете придбати частину (віртуальної) нерухомості на Decentraland за допомогою MANA, криптовалюти метавсесвіту. І поступово ви можете позичити його комусь, щоб відкрити віртуальний магазин, коли платформа стане переповненою користувачами.

Що???

Візьміть це з Спроба McDonald’s відкрити ресторан метавсесвіту щоб доставити їжу на реальні адреси або Hyundai створює фабрику метавсесвіту.

с Samsung також має розетку метавсесвіту, здається, початок тенденції. Невдовзі метавсесвіт стане місцем для відпочинку — і дуже популярним.

Через нього бренди рекламуватимуть, підключатимуться та продаватимуть.

Але не плутайте метавсесвіт із просто великим магазином.

Люди почали влаштовувати живі події, виставки, зустрічі та навіть зустрічатися в метавсесвіті.

Отже, кілька найкращих криптомонет метавсесвіту варті нашої уваги. Вони можуть стати майбутніми комп’ютерними валютами у цих віртуальних світах.

Давайте обговоримо їх, починаючи з першого…

Enjin Coin (ENJ)

Монета Енджин це токен на основі Ethereum. Ви можете використовувати це для придбання активів у кількох метавсесвіти, пов’язані з екосистемою Enjin.

У той час як більшість найкращих криптомонет метавсесвіту пов’язані лише з їхніми батьківськими проектами метавсесвіту, Enjin Coin може виявитися дуже цінним завдяки своїй приналежності до багатьох мереж.

Ви можете зберігати Enjin на будь-якому криптогаманці Ethereum, наприклад Metamask.

Можна придбати або обміняти монети Enjin на кількох криптоплатформах, таких як Binance, Crypto.com, Coinbase, Gemini тощо.

  Які магазини приймають Samsung Pay?

Децентраленд (MANA)

На відміну від ENJ, MANA — це ще один токен Ethereum, прив’язаний виключно до одного метавсесвіту: Децентраленд. Ви можете використовувати його, щоб купувати земельні ділянки, товари та послуги від інших користувачів у Decentraland.

Але не дозволяйте цьому факту неправильно оцінювати MANA, оскільки Decentraland є одним із найкращих проектів метавсесвіту. Наразі MANA є найвищою монетою метавсесвіту з ринковою капіталізацією понад 5 мільярдів доларів США.

Ви можете купити MANA на Coinbase, Kraken Gemini тощо.

Ілювій (ILV)

Ілювій — це децентралізована рольова та колекційна гра, а ILV — пов’язаний з нею токен Ethereum.

Концепція така ж, як і в будь-якому Metaverse, але це просто гра.

Ігровий процес зосереджений на 3D-рольовій грі, щоб збирати ілювіалів (ігрових звірів), щоб битися з іншими користувачами та досліджувати спустошену планету.

Примітно, що вам не потрібен ILV, щоб грати в Illuvium, оскільки покупки в грі здійснюються за допомогою ефіру (ETH).

Однак мета володіння ILV полягає в тому, щоб мати право голосу в керівних рішеннях. Крім того, ви можете зробити ставку, щоб заробити більше ILV через заробіток у грі.

Як чітко зазначено в поширених запитаннях, люди, які роблять ставку, володіють 100% прибутку в грі. Тож це може бути прибутковим у майбутньому, якщо гра досягне чудових результатів.

Ви можете купити ILV у Binance, Crypto.com, KuCoin тощо.

Пісочниця (SAND)

ПІСОК це криптотокен ERC-20, який використовується в метавсесвіті: The Sandbox. Знову ж таки, це націлено на геймерів, які шукають цифровий досвід, щоб купувати, продавати та будувати в цьому метавсесвіті.

Тож ви можете придбати земельну ділянку, монетизувати її за допомогою активів або просто перепродати на пізнішому етапі як незамінний токен. Ви також можете створювати ігри за допомогою програми Sandbox game-maker без будь-яких навичок програмування. Ці ігри додають додаткові можливості для заробітку в ігровому процесі.

Подібно до платформи Enjin, власники SAND можуть брати участь в управлінні Sandbox. Так само вони можуть зробити ставку на свої токени SAND, щоб максимізувати свої прибутки в Sandbox.

Ви можете придбати SAND на Binance, UPbit, BITTREX тощо.

Axie Infinity (AXS)

Для початку вам потрібно придбати принаймні три AXS Axie Infinity. Axie Infinity Shards (AXS) — це токени ERC-20, які підтримують метавсесвіт Axie.

  Виправити помилку Google Photos, яка не може зберегти зміни

Аксі — це ігрові вихованці, які допомагають вам вигравати битви, щоб мати їх більше. Екосистема заснована на передачі активів від користувача до користувача, причому, як повідомляється, 95% доходу повертається гравцям.

Крім Axies, ви можете купувати додаткові предмети в грі, як-от земельні ділянки. На момент написання цієї статті найбільш економічна земельна ділянка на ринку Axie коштувала 7628 доларів США.

Як би божевільно це не звучало, деякі люди є такими покидають свої робочі місця, щоб пограти в Axie Infinity.

Ви також можете поставити свій AXS, щоб отримати винагороду. Це токен управління всесвіту Axie з ринковою капіталізацією 3,4 мільярда доларів США.

Ця найпопулярніша метавсесвітня монета розміщена на Binance та Uniswap для покупки.

ВІСК (WAXP)

ВІСК це скорочення від Worldwide Asset eXchange™. Це один із найбільш використовуваних блокчейнів із над 15 мільйонів транзакцій щодня.

WAX намагається революціонізувати NFT за допомогою своєї концепції vIRL. Поглянь:

WAXP — одна з найкращих монет метавсесвіту, яка є рідною для блокчейну WAX. Головне — робити ставки WAXP, щоб накопичувати винагороди за ставки. Крім того, це дає вам повноваження керувати майбутніми пропозиціями.

Крім того, ви також можете використовувати WAXP з іграми на WAX, яких не бракує. Внутрішньоігрові активи торгуються як NFT, які ви можете продати з прибутком. Нарешті, стимулом для торгівлі NFT на блокчейні WAX з нейтральним викидом вуглецю є нульова комісія за транзакції.

На момент написання цієї статті WAXP був доступний на BITTREX, Binance тощо.

Мережа Theta (THETA)

Тета це перша в своєму роді однорангова мережа доставки відео. Це вирішує повільну доставку відео в різних частинах світу. Крім того, мета полягає в тому, щоб забезпечити економічне рішення доставки вмісту для потокових компаній.

Токен THETA — це стимул, який ви отримуєте за активну участь у відеомережі. Ви можете використовувати ці токени для пожертвувань, доступу до преміум-контенту та обміну віртуальними предметами, як-от NFT.

Окрім надання додаткових мережевих ресурсів, ви можете зробити ставку THETA для подальшої монетизації. Крім того, це також маркер управління, схожий на WAXP, SAND, AXS тощо.

Примітно, що THETA займає лише третє місце в списку найкращих криптовалют метавсесвіту з поточною ринковою капіталізацією в 3,6 мільярда доларів США.

Нарешті, ви можете придбати THETA на Binance, CoinDCX тощо.

  Як керувати версіями файлів на Google Диску

SushiSwap (SUSHI)

SushiSwap це децентралізована біржа з ​​SUSHI як рідним токеном. Він працює на Ethereum і стимулює користувачів, які допомагають йому керувати платформою.

Власники SUSHI ставлять свої токени, щоб трейдери могли здійснювати транзакції. Зрештою, вони отримують винагороду у вигляді комісії за транзакцію, яку сплачують користувачі біржі.

Цікаво, що SushiSwap управляється смарт-контрактами, а не будь-яким центральним органом. Це також означає, що SUSHI також є маркером управління.

Ви можете купити SUSHI на Uphold, Binance, Coinbase тощо.

Chromia (CHR)

CHR — рідний токен ERC-20 Chromia екосистеми, яка називає себе реляційною блокчейн-платформою. Мета полягає в тому, щоб спростити створення децентралізовані програми (dApps) шляхом поєднання технології блокчейн зі звичайними системами реляційних баз даних.

DApps на Chromia сплачують комісію за хостинг у CHR. Крім того, самі dApps збирають їх як комісію, яку сплачують користувачі програми. Крім того, це токен управління блокчейном Chromia, який учасники можуть ставити за винагороду.

Токен Chromia (CHR) доступний для покупки на Binance, CoinDCX тощо.

PlayDapp (PLA)

PLA — ще один токен ERC-20, внутрішньоігрова валюта для PlayDapp екосистема ігор.

Ця колекція ігор має сумісні ресурси. Ви можете грати зі своїм активом, покращувати його та виставляти на ринок, щоб отримати прибуток. Кожен продаж передбачає комісію за транзакцію, яка розподіляється між компанією та розробниками гри.

Ви можете знайти його в списку основних біржових платформ, таких як Coinbase, Binance.

Висновок

Це була наша підбірка деяких із найкращих монет метавсесвіту, які можна придбати за допомогою інтегрованих проектів метавсесвіту.

Але не інвестуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити. Є маса нових проектів, і ніхто не знає їх подальшої долі.

Зрештою, будьте поінформовані та не поспішайте шукати найкращі монети метавсесвіту.

На замітку, ознайомтеся з деякими провідними компаніями метавсесвіту з їх віртуальними реалізаціями.