Найкращі компанії Metaverse і шлях попереду!

Meta (Facebook) — лише одна з компаній метавсесвіту, які роблять великі ставки на цю ідею. Залишайтеся з нами, щоб знати про інших і про майбутній шлях.

Метавсесвіт — це сприйняте майбутнє Інтернету. Майбутнє за межами екранів, у цифрову сферу аватарів, ігор, навчання, комерції та практично всього, що ми робимо в реальному житті.

Гаразд, але…

Що таке Metaverse?

У своєму нинішньому вигляді метавсесвіт — це віртуальний світ, у який можна потрапити за допомогою гаджетів розширеної реальності.

Створений для скорочення відстаней, основна мета — співпрацювати без фізичних кордонів.

Подумайте про наддосконалу версію відеоконференції, де ви перебуваєте у формі аватара, можете розмовляти з іншими аватарами, робити жести, ходити або сидіти за круглим столом.

Це був би метавсесвіт.

І це не нова ідея, якщо ви знали про гру Secondlife, запущену в 2003 році. Це віртуальний світ, у якому можна жити разом із собою. Схожа гра The Sims.

Але метавсесвіт набагато просунутіший і жвавіший, ніж просто гра. Це таке велике, що Facebook перейменував себе в Meta.

І не тільки це, вона вже інвестувала мільярди доларів у спробу захопити левову частку в метавсесвіті. Отже, ми почнемо з Meta та її проектів Metaverse.

Робочі кімнати Horizon

Робочі кімнати Horizon – скасувати культуру віддаленої роботи – цифрову. Поглянь:

У бета-версії ви та ваша команда можете використовувати це через гарнітуру VR: Oculus Quest 2.

Тільки перша особа має створити кімнату віртуальної реальності за допомогою Quest 2, а решта можуть приєднатися за допомогою своїх комп’ютерів. Однак для захоплюючого віртуального досвіду потрібна гарнітура Quest 2.

  11 рішень SASE для захисту корпоративних мереж для малого та середнього бізнесу

У двох словах, Workrooms — це ваша альтернатива фізичному коворкінгу. Ще один мета-проект…

Horizon Worlds

Horizon Worlds це набагато більше, ніж просто віддалена робота. Йдеться про все, що ми робимо в повсякденному житті, і про це:

Horizon Worlds є більш повним, ніж Workrooms. Спочатку створюється враження, що Meta намагається зробити її замінною (віртуальною) реальністю. Однак, можливо, все не так чудово, як показує відео, але все одно йде туди.

Зокрема, для цих проектів Metaverse – робочих кімнат і світів – потрібні гарнітури Oculus VR. Це може бути серйозним недоліком, тому що, зрештою, носити ці громіздкі гарнітури довше без будь-яких побічних ефектів, як-от кіберхвороби, може бути важко.

Це саме те, де Microsoft є попереду в цій гонці. Це одна з компаній метавсесвіту, яка прагне об’єднати людей навіть без гарнітур VR.

Microsoft Mesh

Microsoft Mesh це багатоплатформна утиліта для співпраці, створена для зменшення фізичних відстаней.

Ви можете відчути найкраще від Mesh за допомогою пристрою HoloLens.

Однак до нього також можна отримати доступ із деякими обмеженнями на смартфонах, ПК та планшетах через додатки з підтримкою Mesh.

Mesh для Microsoft Teams

Microsoft нещодавно запустила таку інтеграцію в Сітка для команд щоб відповісти Meta’s Horizon Workrooms.

Це віртуальні простори для ефективної віддаленої роботи. Ще одна прихована мета — зменшити втому відео під час віддалених зустрічей.

Тож ви можете активувати свій аватар замість того, щоб сидіти вертикально обличчям до веб-камери. І це не буде нудний анімований персонаж; Корпорація Майкрософт планує відтворити ваші моменти рук і вирази обличчя в майбутніх оновленнях.

Залежно від наявного пристрою взаємодія буде схожою на реальну. Наприклад, HoloLens є ідеальним пристроєм для максимального відчуття віртуальних світів порівняно зі смартфоном із меншою кількістю датчиків і камер.

  Перекладайте текст і знаходьте визначення слів на льоту за допомогою плаваючого перекладача

Після цього планується потрапити в захоплюючий 3D-простір.

Наприклад, це називається Nth Floor – 3D цифровий пейзаж для співробітників Accenture:

Тож ваша багатонаціональна компанія може спроектувати віртуальний кампус для спільної роботи професіоналів із інших країн. Усе це відбуватиметься в Microsoft Teams.

Наразі це бета-версія. Однак ви можете захопити пристрої HoloLens і кілька колег, щоб спробувати Mesh для команд з обмеженим досвідом.

AltspaceVR

Ви можете влаштувати вечірку, організувати зустрічі та ще багато чого спілкуватися з придбаним Mircosoft AltspaceVR.

Люди або створюють і проводять події, або стають гостями інших. Є навіть a загальнодоступний календар AltspaceVR з подробицями (час, дата тощо) подій.

Це безкоштовно. І будь-хто може бути присутнім із сумісними пристроями, включаючи звичайний ПК з Windows або Mac.

Децентраленд

837 — центр досвіду Samsung у Нью-Йорку. Дійсно, фізично не кожен може піти в гості. Однак спробувати точно можна Samsung 837x: модель метавсесвіту оригінального 837.

Це спосіб Samsung продемонструвати свої ініціативи щодо екологічності, налаштування та підключення.

Ви можете грати як гість для невимушеної тусовки. Або підключіть свій криптогаманець, щоб збирати значки та носії NFT для свого аватара.

Це розміщено на Децентраленд3D цифровий світ на основі веб-браузера. Ви можете купувати/продавати земельні ділянки, торгувати та робити багато іншого у цьому віртуальному світі, відкритому для широкого загалу в лютому 2020 року.

На ньому є багато ділових зустрічей, художніх виставок і навіть деякі припущення щодо датування метавсесвіту. Є також a календар публічних заходів планувати свої пригоди в метавсесвіті. Ви можете долучитися до зазначених заходів або подати свій.

Один художник створив магазин NFT, тому ви можете зв’язатися з ним в Instagram, щоб купити ці токени.

  7 найкращих самостійних Wiki-рішень для малого та корпоративного

Можна робити покупки в Decentraland з МАНА, метавсесвітня криптовалюта. Ці цифрові валюти дозволяють купувати речі лише для метавсесвіту. І право власності на який підтримується за допомогою незамінних токенів.

Інші компанії Metaverse

Хоча це охоплює основні проекти метавсесвіту, є багато інших.

Наприклад, незабаром ви можете робити замовлення з Ресторан метавсесвіту McDonald’s щоб отримати його на вашу реальну адресу.

Так само автомажор Hyundai співпрацює з Unity створити Metaverse-Factory. Це допоможе керівникам вирішувати виробничі проблеми без кожного разу відвідувати підприємство. Крім того, ця мета-фабрика призначена для віртуального досвіду для клієнтів Hyundai.

На черзі, власник TikTok Byte-Dance запустив Paiduidao, соціальний додаток метавсесвіту для віртуальних зустрічей і вечірок. Також не здаючись, YouTube також розробляє свій проект Metaverse.

Хоча їх ще багато, вони все ще знаходяться на рівні бета-версії, а Meta (Facebook) і Microsoft явно лідирують у перегонах.

Висновок

У найближчі роки з’явиться ще багато компаній метавсесвіту, які зміцнять свою віртуальну присутність.

Ми зустрінемося, придбаємо, насолодимося та попрацюємо в метавсесвіті. Я думаю, що це велика частина того, що ми називаємо життям.

Але не думайте занадто далеко; ми склали список метавсесвітів, до яких можна приєднатися прямо зараз, щоб дати вам можливість зазирнути в майбутнє.