Найкращі килимки для миші RGB 2024 року

Килимок для миші допомагає зменшити ймовірність того, що миша помітить дивні нерівності на поверхні столу, які порушують її роботу. Однак переваги хорошого килимка для миші не повинні обмежуватися лише функціями. Завжди знайдеться місце для вишуканості, і якщо ви шукаєте естетику геймера, ви можете додати нотку стилю та кольору за допомогою килимка для миші RGB.

Корсар

Хороший килимок для миші виглядає рівномірно, але чудовий килимок створює відчуття, ніби ви ковзаєте по льоду. З Corsair MM700 RGB ви не тільки додаєте стильності своїм налаштуванням, але й піднімаєте свій досвід гри на новий рівень.

Corsair MM700 RGB має шовковисто-гладку текстильну поверхню з покращеним ковзанням, завдяки якій рухи та рухи відчуваються плавними. Це той тип контролю, який вам потрібен за допомогою миші, якщо ви часто берете участь у змаганнях. Протиковзка гумова основа знизу також тримає все на місці, коли ігри стають дикі.

Крім продуктивності, Corsair MM700 RGB приносить стиль і зручність. У верхньому правому куті розташована кнопка, яка дозволяє циклічно переключатися між кількома кольоровими профілями RGB, а також опцією створення власного за допомогою програмного забезпечення iCue від Corsair. Кнопка також виконує роль USB-концентратора, тож якщо у вас є дротова миша або гарнітура, у вас є два зручно розташовані порти USB.

Ігровий килимок для миші Corsair MM700 RGB Extended Cloth

Найкраще в цілому

$50 $60 Зекономте $10

Corsair MM700 пропонує достатньо місця для вашої миші, але при цьому достатньо широка для повнорозмірної клавіатури. Щоб все залишалося стабільним і гладким, він також має товсту, протиковзку гумову основу.

плюси

 • Досить великий для повнорозмірної клавіатури та миші
 • Має два порти USB з проходженням
 • Миша чудово ковзає по поверхні

KTRIO

Створення комп’ютера недешеве, навіть з обмеженим бюджетом, і ви можете зрізати кілька кутів, наприклад вибрати посередній килимок для миші. Замість цього зверніть увагу на ігровий килимок KTRIO RGB Gaming Mousepad, який є і бюджетним, і відмінним кандидатом для оновлення ваших налаштувань.

Ігровий килимок KTRIO RGB має розміри 31,5 x 11,8 дюйма. Це достатньо площі для розміщення повнорозмірних клавіатур, і у вас все ще є місце для змахування та клацання мишею.

Найкраще те, що ігровий килимок KTRIO RGB напрочуд міцний. Краї гарно прошиті, щоб зменшити зношення з часом, що чудово підвищує довговічність. Незважаючи на те, що поверхня має невелику кількість тертя, суто для контролю, зрештою це дуже гладко. Він також має покриття, яке захищає від пролиття, тому рідина буде легко очищатися, а не відразу вбиратися в тканину.

Великий ігровий килимок для миші KTRIO RGB

Найкращий бюджет

Великий ігровий килимок для миші KTRIO RGB — це те, що вам потрібно, коли вам дійсно потрібні розмір і RGB. Його поверхня також досить гладка і водостійка.

плюси

 • Водостійке покриття
 • Гумова основа добре тримається на столі
 • Якісна прошивка по краях

мінуси

 • Плями важко вивести

Thermaltake

Ви змагальний гравець? Незалежно від того, чи ви по коліно в окопах PVP, чи просто так часто бавитесь, вам потрібні всі можливі переваги. Thermaltake ARGENT MP1 є однією з таких переваг, укладених у елегантний дизайн.

Thermaltake ARGENT MP1 не складеться на вас і не затягне вашу мишу, і все це завдяки його досить великій пластиковій поверхні. Зрештою, ви матимете більше контролю над дрібними рухами, а це саме та перевага, якою люблять користуватися конкурентні гравці.

Thermaltake ARGENT MP1 також виглядає просто добре. Темна обробка на тлі збройно-металевого сірого виглядає чудово, оскільки вона округлена вздовж верху. Незважаючи на тонкість, він надзвичайно жорсткий. Вишенькою на вершині є 20 настроюваних зон RGB, які можна запрограмувати з різними ефектами, як-от дихання або суцільне зображення.

Килимок для миші Thermaltake Argent MP1 RGB

Найбільш міцний

Килимок для миші Thermaltake Argent MP1 RGB не має алюмінієвої тканини та твердої поверхні. Його довговічність відповідає його продуктивності.

плюси

 • Міцна, міцна конструкція
 • Тверда поверхня значно зменшує тертя
 • Великий простір для пересування

мінуси

 • Потрібна велика кількість наземної нерухомості

HyperX

Якщо вам потрібен масивний килимок для миші, який закриває якомога більше, з довговічністю та продуктивністю, HyperX Pulsefire Mat стане ідеальним вибором.

Маючи розміри 35,4 дюйма в ширину та 15,2 дюйма в глибину, вам знадобиться досить багато місця, щоб розмістити такий гігантський килимок для миші. Щоб поглянути на це в перспективі: тут достатньо місця для миші та повнорозмірної клавіатури, і у вас ще є вільний простір. Я настійно рекомендую виміряти ваш стіл, щоб переконатися, що він підходить.

Розмір килимка для миші нічого не вартий, якщо він розвалиться. На щастя, килимок HyperX Pulsefire є відносно товстим, по краях має шви проти зношування. Поверхня з щільної тканини особливо міцна, водночас створює ігрове поле, яке більше нагадує каток. Це чудовий баланс між контролем і швидкістю.

Килимок HyperX Pulsefire

Найкраще для великих столів

Гладка, точна поверхня HyperX Pulsefire Mat ідеально підходить для тих, хто грає в безліч жанрів. Програмне забезпечення RGB також неймовірно просте у використанні, не кажучи вже про бонус у вигляді зручно розташованої кнопки RGB.

плюси

 • Гладка, точна поверхня
 • Протипотерті шви
 • Весь простір, який вам коли-небудь знадобиться

ASUS ROG

Якщо ви нарешті зробили стрибок до бездротової ігрової миші, то ви вже знаєте, що в якийсь момент її потрібно перезарядити. Щоб запобігти передчасному вимкненню та збагатити ваш стіл RGB, ASUS ROG Balteus Qi є простим рішенням.

Зручно розміщений у верхньому правому куті ASUS ROG Balteus Qi оснащений функцією бездротової зарядки для Qi-сумісних пристроїв, що забезпечує потужність до 10 Вт. І так, це також працює для будь-якого Qi-сумісного смартфона.

Для стилю ASUS ROG Balteus Qi оснащено 15 зонами RGB. За допомогою програмного забезпечення ASUS Armory II ви можете залишити кольори до одного з дев’яти попередньо встановлених параметрів або налаштувати кольори та яскравість самостійно. Навіть у добре освітлених приміщеннях RGB без проблем демонструє себе.

ASUS ROG Balteus Qi

Найкраще для бездротових пристроїв

ASUS ROG Balteus Qi відмовляється від тканини замість більш твердої текстурованої поверхні, яка значно зменшує тертя. Він також має зручно розташовану зону зарядки Qi.

плюси

 • Зарядка Qi 10 Вт
 • Тверда поверхня з низьким коефіцієнтом тертя
 • Прохід USB

мінуси

 • Тонкі комплекти для Qi-сумісних мишей

FAQ

З: Що означає RGB?

RGB означає червоний, зелений і синій. RGB-освітлення використовується в іграх, оскільки ця комбінація кольорів дозволяє створювати понад 16 мільйонів інших комбінацій кольорів.

П: Чи можна мити килимок для миші RGB?

Ви можете очистити килимок для миші RGB за допомогою вологої серветки, якщо хочете переконатися, що він залишатиметься гарним і чистим. Будьте обережні, щоб миюча рідина з серветки не потрапила на будь-який електричний компонент.

Загалом не рекомендується використовувати будь-що вологіше, ніж волога серветка, через ризик просочування рідини на межі килимка для миші.

З: Чому так багато ігрових аксесуарів мають RGB?

Геймери люблять RGB-освітлення, оскільки воно створює привабливий візуальний фон для ігрових установок і покращує загальний досвід гри.

З: Чи викликає RGB ​​затримку введення або продуктивність?

Загалом RGB-освітлення не вплине негативно на продуктивність вашого ПК. Однак, якщо у вашому налаштуванні досить багато RGB, існує ймовірність, що це може призвести до певного навантаження на ваш ЦП, що може призвести до деякої затримки введення.