techukraine.net techukraine.net Найкращі звукові панелі Samsung

Найкращі звукові панелі Samsung

| | 0 Comments| 11:35 AM
Categories:

Незважаючи на те, що ми живемо в золоту добу виробництва телевізорів, витрачати важко зароблені гроші на телевізор зазвичай приходить із розчаровуючим усвідомленням того, що звук не відповідає вашим очікуванням. Шкода, що нам потрібно витрачати більше, щоб отримати аудіосистему до нуля.

На щастя, ринок звукових панелей має засоби, щоб підняти нашу візуальну радість до аудіо/візуального блаженства. Samsung є одним із лідерів, коли мова заходить про звукові панелі, і ви можете покращити враження, поєднавши його з одним із багатьох телевізорів, які є провідними в галузі.

Давайте розглянемо деякі з найкращих звукових панелей Samsung, доступних сьогодні.

Наш вибір найкращих звукових панелей Samsung у 2023 році

Samsung HW-Q990C

Найкраще в цілому

Неперевершена звукова сцена Dolby Atmos 3D

Завдяки найкращому у своєму класі звуку Dolby Atmos 3D Samsung HW-Q990C лідирує серед звукових панелей преміум-класу, які можуть досягти звукової нірвани. Хоча набір реальних каналів 11.1.4 може коштувати чимало копійок, ви отримаєте аудіосистему, яка не лише забезпечує ідеальний звук у системі домашнього кінотеатру, але й таку, за якої ви також можете насолоджуватися музикою з ідеальною чіткістю.

плюси

 • Відсутність спотворень при підвищеній гучності
 • Баси не перекривають інші частоти
 • Адаптивний звуковий режим забезпечує енергійне звучання при низькій гучності
 • Покращене відтворення музики

Samsung HW-Q990C змінив Q990B і став найновішою флагманською звуковою панеллю компанії. Хоча це звукова панель преміум-класу, ваші витрати будуть більш ніж виправдані. Завдяки сумарній потужності 656 Вт із жахливою кількістю реальних каналів 11.1.4 ви отримаєте неперевершений досвід Dolby Atmos, який ви можете знайти сьогодні. І робить це з ідеальною точністю та чіткістю.

Однак із розмірами 48,5 x 2,7 x 5,4 дюйма звукова панель є громіздкою. Але він все одно підходить під великі телевізори, а розташовані під кутом динаміки надають йому унікального вигляду. Сабвуфер також не дивно потужний, враховуючи глибокі, гримові низькі частоти, які він резонує. Два задні динаміки доповнюють набір для автентичного, захоплюючого досвіду Dolby Atmos/DTS:X, який поміщає вас прямо в центр 3D-звуку.

Крім того, його легко налаштувати, і він постачається з ефективним, добре розробленим пультом дистанційного керування. За бажанням ви також можете використовувати програму SmartThings. Однак є один недолік — відсутність підтримки HDMI 2.1. Але гравці консольних ігор можуть обійти це, підключившись спочатку до телевізора, а потім до звукової панелі за допомогою з’єднання eARC.

Samsung HW-S60B

Найкраща звукова панель із Dolby Atmos

Неперевершена цінність для кіноманів

HW-S60B — це компактна, тонка 5.0-канальна звукова панель, доступна за привабливою ціною. Якість звуку хороша, особливо під час перегляду фільмів, і якщо у вас є останній телевізор Samsung, ви можете насолоджуватися бездротовою технологією Dolby Atmos для захоплюючого об’ємного звучання.

плюси

 • Компактний і витончений дизайн
 • Бездротова підтримка Dolby Atmos і DTS:X
 • Безперебійне налаштування
 • Інтуїтивно зрозумілий додаток
 • Підтримка Alexa та Google Assistant

мінуси

 • Бас іноді трохи плоский
 • Лише один порт HDMI і жодного eARC
 • Для великих приміщень потужності 200 Вт може не вистачити

Для тонкої, компактної звукової панелі з звуком, що заповнює кімнату, за неперевершеною ціною зверніть увагу на Samsung HW-S60B. «H» означає «High-End», а «W» означає «Wireless». Однак бездротові функції доступні лише тим, у кого є телевізор Samsung, випущений у 2022 році або новіше. З будь-яким із цих телевізорів ви отримаєте бездротове просторове аудіо Dolby Atmos і DTS:X та інші функції. Серед них Q-Symphony, яка поєднує динаміки телевізора з аудіосистемою, і Adaptive Sound для функцій калібрування кімнати. Ті, у кого немає сучасного телевізора Samsung, все ще можуть насолоджуватися Dolby Atmos через HDMI.

Без останнього телевізора Samsung ви все одно насолоджуватиметеся значною 5.0-канальною якістю звуку через динаміки телевізора. Незважаючи на доступність і компактні розміри 26,4 x 2,4 x 4,1 дюйма, він відмінно підходить для перегляду фільмів. Завдяки функціям покращення голосу та адаптивного звуку діалог стає кришталево чистим. Однак через відсутність зовнішнього сабвуфера низькі частоти іноді можуть звучати трохи рівно. Це іноді може зменшити жало бойовиків і музичних жанрів, насичених басами.

Налаштування та експлуатація нескладні. Ви просто підключаєтеся до телевізора, і все без проблем. Пульт дистанційного керування простий, а програма інтуїтивно зрозуміла та пропонує ще більше простоти. Варіанти підключення включають Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 і Spotify Connect. Однак є лише один порт HDMI, який не підтримує eARC, і в комплекті немає кабелю.

Samsung HW-S50B

Найбільш доступний

Доступна звукова панель для приміщень малого та середнього розміру

$198 $248 Економія
50 доларів США

Зверніть увагу на просту та доступну звукову панель Samsung, яка пропонує чудові функції, властиві більш дорогим моделям, на Samsung HW-S50B. Він підтримує Dolby Digital 5.1 і DST Virtual: X для об’ємного звучання та забезпечує достатню потужність для приміщень малого та середнього розміру. Завдяки центральному динаміку ви також можете насолоджуватися кришталево чистим голосом під час перегляду фільмів, гарантуючи, що ви ніколи не пропустите жодного сюжету.

плюси

 • Торкніться Звук доступний на деяких мобільних пристроях Samsung
 • Q Symphony і Adaptive Sound Lite
 • Доступна ціна
 • Якісний центральний динамік

мінуси

 • Немає підтримки Dolby Atmos
 • Не вистачає потужності для великих приміщень

Незважаючи на те, що Samsung HW-S60B є наступником HW-S50B, у попередника все ще є що запропонувати, особливо завдяки ще доступнішій ціні. Якщо ви шукаєте бюджетну звукову панель із хорошою якістю звуку та деякими перевагами нових, дорожчих моделей, зверніть увагу на HW-S50B.

Хоча вона не підтримує Dolby Atmos, ця 3.0-канальна звукова панель забезпечує Dolby Digital 5.1 і DTS Virtual: X для реалістичного об’ємного звучання. Ви також отримуєте Q Symphony, який інтегрує ваші динаміки телевізора в дію, і Adaptive Sound Lite для аналізу та оптимізації вашого аудіовмісту. Завдяки вбудованому центральному динаміку звукова панель покращує її придатність для перегляду фільмів. Діалоги стають центральною точкою, вони набагато точніші та розшифровувані, незалежно від того, наскільки гучним є фоновий шум чи музика.

На додаток до центрального динаміка, два низькочастотних і три високочастотні динаміки вбудовані в тонку панель розміром 26,4 x 2,4 x 4,1 дюйма, що забезпечує загальну потужність 140 Вт. Його достатньо, щоб заповнити невелику або середню кімнату. Але якщо ви шукаєте звукову панель для великої кімнати, можливо, вам доведеться звернути увагу на варіанти від середнього до преміум-класу з більшою потужністю.

Samsung HW-S800B

Найтонша звукова панель

Ультратонка звукова панель із чудовим звуком

Якщо вам потрібна найтонша звукова панель Samsung, HW-S800B є однією з найтонших у компанії. Однак це не шкодить якості звуку, а супровідний сабвуфер сприяє щільним низьким частотам, щоб покращити ваші фільми та музику.

плюси

 • Сумісність із Google Assistant і Alexa
 • Відмінне вертикальне відтворення звуку
 • Добре збалансований бас
 • Чистий і живий звук

мінуси

 • Лише HDMI ARC
 • Порт Mini-HDMI

Samsung HW-S800B — це неймовірно тонка звукова панель. Насправді він настільки тонкий, що його може зручно обхопити долоня середнього розміру. Проте, незважаючи на свій худий зовнішній вигляд, він забезпечує фірмовий звук Samsung у супроводі оманливо компактного сабвуфера. Він відтворює щільні та потужні низькі частоти, які ніколи не перекривають середні та високі. 3.2.1-канальна звукова панель і допоміжний комбінований пристрій не тільки забезпечують вражаючі звукові доріжки до фільмів, але й два пальці вгору щодо музичного відтворення.

Однак тонкий дизайн звукової панелі має кілька недоліків. Найбільш очевидним є його довжина. Маючи діагональ 45,7 дюйма, він виглядає трохи витягнутим, але все одно щільно підходить під великі телевізори. Інша проблема полягає в тому, що немає багато місця для портів. Поверх порту живлення є лише одинокий порт mini-HDMI. У комплект входить кабель-перехідник, але перед покупкою краще перевірити сумісність вашого телевізора. Якщо у вас є телевізор Samsung після 2021 року, ви зможете підключитися через Wi-Fi для бездротового використання Dolby Atmos.

Samsung HW-A650

Комбінація з найкращим співвідношенням ціни та якості

Саундбар серії A з недорогим комбінованим сабвуфером і звуковою панеллю

3.1-канальна звукова панель і сабвуфер Samsung HW-A650 забезпечують потужність 430 Вт за прийнятною ціною. Без динаміків об’ємного звучання, звукова панель підтримує DTS Virtual: X і має кришталево чисту передню сцену, яка пропонує легкий для розуміння вокал у фільмах. Сабвуфер додає низькі частоти, і ви можете будь-коли підсилити їх за допомогою функції Bass Boost.

плюси

 • Простий процес налаштування
 • Базовий пульт дистанційного керування відповідає простим операціям
 • Чистий вокал для фільмів
 • Хороший звук передньої сцени
 • Гучна продуктивність за таку ціну

мінуси

 • Відсутність з’єднання Wi-Fi означає відсутність підтримки голосу чи додатків
 • Дивно розташований порт USB
 • HDMI є лише ARC
 • Немає об’ємного звуку, тому немає Dolby Atmos або DTS:X

HW-A650 є найбільшим у цій серії Samsung A, але він все ще має компактніші розміри, ніж провідні звукові панелі Samsung. Маючи розміри 38,6 x 2,3 x 4,1, він досить універсальний, щоб потрапити в різні простори. Включений сабвуфер доповнює канали 3.1 і також не є особливо громіздким. Завдяки сумарній потужності 430 Вт ви отримуєте досить гучну систему за таку вартість.

Саундбар підтримує Dolby Digital і DTS, у тому числі DTS Virtual: X. Через відсутність динаміків об’ємного звучання в налаштуваннях Virtual: X може виступати в якості заміни для додання додаткової гучності та спрямованості. Однак вона не може замінити справжню систему об’ємного звучання, і вам, можливо, краще розширити її сумісними динаміками об’ємного звучання.

Таким чином, більшість аудіо виходить із передньої сцени. Звук збалансований і чистий із великою глибиною, а включення центрального каналу гарантує чіткість діалогів. Сабвуфер ніколи не перекриває інші частоти, щоб допомогти в цьому. Але якщо ви відчуваєте, що низькі частоти потребують трохи посилення, ви можете легко активувати режим підсилення басів. Саундбар також має різні звукові режими, включаючи Game Mode та Adaptive Sound Lite, щоб оптимізувати аудіо на основі контенту, який ви переглядаєте.

Samsung HW-S61A

Найкращий дизайн

Стильна звукова панель із потужним звуком

Samsung HW-S61A доступний у сірому та чорному кольорах і має безшовний мінімалістичний дизайн, доповнений стильними матеріалами. Це чудовий вибір для перегляду фільмів завдяки чітким, чітким діалогам, а двосторонні рупорні динаміки та технологія Acoustic Beam забезпечують широкий звуковий діапазон.

плюси

 • Натисніть Звук для користувачів Samsung Galaxy
 • Підтримка AirPlay 2
 • Адаптивний звуковий режим аналізує вміст для покращення звуку
 • Технологія Acoustic Beam розміщує звук відповідно до його положення на екрані

мінуси

 • Звук втрачає деталі під час підключення Bluetooth
 • Немає підтримки Dolby Atmos

Саундбар Samsung HW-S61A — чудовий динамік, який ще один увійшов до категорії доступних. Завдяки тканині Kvadrat, яка покриває весь брусок, дизайн виглядає зі смаком і без швів. Він доступний у сірому та чорному кольорах (чорна варіація називається HW-S60A), а відсутність дисплея підкреслює його стильний дизайн. Натомість серія невеликих кольорових світлодіодних індикаторів передає інформацію спалахами.

5.0-канальна звукова панель має загалом сім динаміків із двома вбудованими низькочастотними динаміками та твітером. Маючи розміри 30 x 2,7 x 4,9 дюйма, він компактний і тонкий, а в поєднанні з великою звуковою сценою ви легко знайдете для нього відповідне місце в будь-якій кімнаті. Додаток SmartThings також містить інструкції щодо найкращого розташування для оптимального звуку. Програма спрощує процес налаштування, пропонує все, що й пульт дистанційного керування, і підключається до Alexa.

Це продовження популярного HW-S60T і має кілька покращень у якості звуку порівняно з попередником. Завдяки додаванню центрального динаміка та рупорних динаміків з обох боків звук тепер стає ще приємнішим. Низькі частоти також шумлять, але ще є місце для більшої глибини басів, і поєднання звукової панелі з сумісним зовнішнім сабвуфером дасть ще кращі результати.

Яка звукова панель Samsung підійде саме вам?

Доступно багато варіантів і функцій, від бюджетних звукових панелей Samsung до преміальних. Навіть у бюджетній частині шкали має бути щось, що підійде кожному. Це, звичайно, якщо ви не прагнете заповнити велику кімнату найкращим звуком.

Саундбар Samsung може поставлятися як окремий динамік, або це може бути пакет із зовнішнім сабвуфером або навіть парою тилових динаміків. Більш доступні варіанти, як правило, являють собою один блок із вбудованими низькочастотними та високочастотними динаміками. Samsung HW-S50B є одним із них, і він забезпечує якісний звук разом із функціями, які ви також знайдете в дорожчих варіантах компанії.

Однак HW-S50B не підтримує Dolby Atmos або DTS: X. Для неперевершеного об’ємного звучання вам потрібен будь-який із них, зокрема Dolby Atmos. Але це не означає, що вам доведеться викласти невелику суму, тому що наступник S50B, Samsung HW-S60B, підтримує обидва формати. А якщо у вас є сучасний телевізор Samsung, випущений після 2021 року, ви навіть можете насолоджуватися цією розкішшю без проводів.

Але, щоб отримати максимальний досвід і якщо ціна вас не збентежує, виберіть Samsung HW-Q990C. Це просто звір. Він прийшов на зміну популярному Q990B і пропонує ще кращий звук і функції, доступні за кращою ціною. Завдяки 11.1.4-канальному вихідному сигналу та потужності 656 Вт ви будете володіти найкращою звуковою панеллю, яку може запропонувати Samsung.

Samsung HW-Q990C

Найкраще в цілому

Неперевершена звукова сцена Dolby Atmos 3D

Завдяки найкращому у своєму класі звуку Dolby Atmos 3D Samsung HW-Q990C лідирує серед звукових панелей преміум-класу, які можуть досягти звукової нірвани. Хоча набір реальних каналів 11.1.4 може коштувати чималі копійки, ви отримаєте аудіосистему, яка не лише забезпечує ідеальний звук у системі домашнього кінотеатру, але й таку, за допомогою якої ви також можете насолоджуватися музикою з ідеальною чіткістю.

плюси

 • Відсутність спотворень при підвищеній гучності
 • Баси не перекривають інші частоти
 • Адаптивний звуковий режим забезпечує енергійне звучання при низькій гучності
 • Покращене відтворення музики
  12 найкращих симуляторів життя для захоплюючих і захоплюючих вражень