Найкращі автомобільні зарядні пристрої для iPhone у 2023 році

| | 0 Comments| 6:56 PM
Categories:

Сьогодні дуже важливо підтримувати заряд телефону в дорозі, особливо якщо ви використовуєте його для навігації. Хороший зарядний пристрій для автомобільного телефону значною мірою гарантує, що ваші щоденні поїздки на роботу та вихідні пройдуть без стресу. Якщо у вас є iPhone, ці автомобільні зарядні пристрої просто необхідно мати під час прогулянок.

Що стосується всього, починаючи від автомобільного зарядного пристрою для iPhone, наш найкращий вибір – Anker PowerDrive Speed+ 2. Він маленький, легкий і компактний, але все ще міцний і виготовлений із вогнетривкого матеріалу для душевного спокою. Крім того, система безпеки Anker має повну сертифікацію UL, і зарядний пристрій не буде перегріватися або перезаряджати ваш iPhone.

Завдяки порту Power Delivery USB-C потужністю 30 Вт ваш iPhone 15 заряджатиметься швидко, а також має достатньо потужності, щоб заряджати певні MacBook. Крім того, є порт Fast Charge USB-A потужністю 19,5 Вт для одночасної високошвидкісної зарядки, і ви отримуєте все це за більш ніж справедливою ціною.

Anker PowerDrive Speed+ 2

Найкраще в цілому

$26 $31 Зекономте
5 доларів США

Anker PowerDrive Speed+ 2 пропонує покупцям чудову пропозицію завдяки низькій ціні та високій швидкості зарядки. Разом із функціями безпеки, сертифікованими UL, цей компактний, легкий і міцний варіант є найкращим автомобільним зарядним пристроєм для iPhone, який ви можете купити.

плюси

 • Швидка зарядка
 • Заряджає два пристрої без втрати швидкості
 • Хороші характеристики безпеки
 • Компактний, легкий і міцний
 • Хороший показник

UGREEN

Незважаючи на те, що він пропонує потужність 20 Вт і швидку зарядку Quick Charge 3.0 18 Вт, автомобільний зарядний пристрій UGREEN USB доступний за найнижчою ціною. Він може зарядити iPhone від 15 до 60 відсотків всього за півгодини та має порти USB-C і USB-A для одночасної зарядки.

Однак UGREEN заявляє, що час заряджання займе більше часу, якщо використовуються обидва порти, що насправді не дивно, особливо за такої ціни. Зарядний пристрій гарантує безпеку завдяки автоматичному призначенню живлення для кожного порту, а конструкція з алюмінієвого сплаву є довговічною та стійкою до подряпин.

Автомобільний зарядний пристрій UGREEN USB

Найбільш доступний

З міцною конструкцією та чудовими функціями безпеки, автомобільний зарядний пристрій UGREEN USB є дещо крадіжкою, коли потрібно знайти якісний, але доступний автомобільний зарядний пристрій для вашого iPhone. Завдяки портам USB-C і USB-A ви можете заряджати два пристрої одночасно, а його можливості швидкого заряджання можуть миттєво зарядити ваш iPhone.

  Що означає «AMA» і як ви його використовуєте?

плюси

 • Видатна цінність
 • Швидка зарядка
 • Маленький, компактний і міцний
 • Два порти USB
 • USB-C для iPhone 15

мінуси

 • При використанні обох портів зарядка може сповільнитися

ШОЕ

Зарядний пристрій MagSafe Car Mount Charger із CryoBoost має фірмову технологію ESR, яка поєднує охолоджуючий вентилятор із компонентами, що розсіюють тепло. Це дозволяє заряджати на максимальній швидкості навіть під час використання iPhone. Швидкість заряджання не зменшується, якщо ви використовуєте GPS або запитуєте Siri, де зупинитися, щоб поїсти.

Ця технологія також означає, що він може забезпечити живлення вдвічі швидше, ніж інші зарядні пристрої MagSafe, без перегріву. Це захищає акумулятор і навіть продовжує термін його служби, а зарядні пристрої CryoBoost також мають додаткові функції безпеки для захисту вашого пристрою.

Крім того, міцне магнітне кільце HaloLock надійно утримує ваш сумісний з MagSafe iPhone (iPhone 12 і новіших) на місці.

ESR для автомобільного зарядного пристрою MagSafe із CryoBoost

Найкраще для MagSafe

$30 $50 Зекономте
20 доларів США

Зарядний пристрій MagSafe Car Mount Charger з CryoBoost від ESR є чудовим зарядним пристроєм для iPhone, сумісних із MagSafe. Завдяки технології охолодження та розсіювання тепла зарядний пристрій може зарядити ваш iPhone набагато швидше, ніж інші зарядні пристрої MagSafe. Ваш iPhone залишається холодним під час заряджання, навіть коли ви ним користуєтеся.

плюси

 • Магніти мають силу утримання 3000 г із чохлами для телефонів HaloLock
 • Надзвичайно швидка зарядка
 • Ефективний вентилятор охолодження та технологія розсіювання тепла
 • Регульована куля для огляду під кутом
 • Портретний і альбомний режими

мінуси

 • Адаптер живлення не входить

BASEUS

Цей автомобільний зарядний пристрій має три порти з сумарною максимальною потужністю 160 Вт. Завдяки одному порту потужністю 100 Вт і двом портам потужністю 30 Вт у вас є три незалежні слоти для швидкої зарядки, які можна використовувати одночасно, не сповільнюючи швидкість заряджання будь-якого пристрою.

  Що таке SSH і як він працює?

Автомобільний зарядний пристрій Baseus USB-C потужністю 160 Вт підтримує протоколи PPS, PD3.0 і QC5.0 для швидкої зарядки різноманітних смартфонів, планшетів і ноутбуків. Зарядний пристрій також має розширені функції безпеки, які захищають ваш iPhone та інші пристрої від перегріву, перезаряджання та короткого замикання, з автоматичним вимкненням, коли ваш пристрій повністю заряджено.

Автомобільний зарядний пристрій Baseus 160 Вт USB C

Найкращий мультипорт

$46 $60 Економія
14 доларів США

Автомобільний зарядний пристрій Baseus 160 Вт USB-C — чудовий вибір, якщо вам потрібен багатопортовий зарядний пристрій. Він має порт потужністю 100 Вт для більших пристроїв і два порти потужністю 30 Вт, які можна використовувати для швидкої зарядки iPhone. Ваші пристрої також захищені розширеними функціями безпеки для душевного спокою під час заряджання та водіння.

плюси

 • Компактний і легкий
 • Швидко заряджає три пристрої одночасно
 • Стійкість до подряпин
 • Хороші характеристики безпеки

Nekteck

Цей маленький, компактний автомобільний зарядний пристрій від Nekteck є недорогим і пропонує надійну та швидку зарядку для iPhone. Він має два порти: USB-C потужністю 45 Вт і USB-A потужністю 12 Вт. Однак для моделей, старших за iPhone 15, вам знадобиться відповідний кабель або адаптер.

Автомобільний зарядний пристрій Nekteck PD 45W Type-C відповідає стандартам швидкої зарядки USB-C. І ви можете використовувати порт USB-C PD і порт USB-A на максимальній потужності одночасно.

Крім того, через порт Power Delivery Type-C потужністю 45 Вт можна заряджати ваш iPhone і більшість інших смартфонів, iPad і ноутбуків, включаючи деякі MacBook.

Автомобільний зарядний пристрій Nekteck PD 45 Вт Type-C

Найбільш компактний

$20 $26 Зекономте
6 доларів США

Автомобільний зарядний пристрій Nekteck PD 45 Вт — це компактний, швидкий зарядний пристрій, сумісний з iPhone. Окрім порту USB-C на 45 Вт, він також має порт USB-A на 12 Вт, і ви можете використовувати їх разом без зниження швидкості заряджання.

плюси

 • Ідентифікує пристрій і максимізує швидкість заряджання
 • Сертифікований USB-IF
 • Виготовлений з вогнетривких матеріалів
 • Розумний захист від зарядки

мінуси

 • Лише кабель USB-C до USB-C

FAQ

З: Чи потрібен мені кабель Lightning або кабель USB-C для заряджання мого iPhone?

З лінійкою iPhone 15s, випущеною в 2023 році, Apple перейшла на USB-C. Якщо у вас є кабель Lightning від попередньої моделі, він не працюватиме з вашим iPhone 15. Для всіх моделей, попередніх моделям iPhone 15, потрібен кабель Lightning.

  Як приєднатися до зустрічі Zoom

Щоб детальніше ознайомитися з використанням правильного кабелю, ознайомтеся з нашим посібником щодо кабелю, який потрібно використовувати для заряджання iPhone.

Q: Чи автомобільний зарядний пристрій зіпсує акумулятор мого iPhone?

Автомобільний зарядний пристрій навряд чи зіпсує акумулятор вашого iPhone. Однак ви повинні переконатися, що використовуєте якісний автомобільний зарядний пристрій. Дешева модель може спричинити стрибки напруги, які можуть пошкодити акумулятор вашого iPhone.

З: Чи зіпсує акумулятор моєї машини зарядка мого iPhone в автомобілі?

Заряджання iPhone під час водіння не вплине на акумулятор автомобіля. Генератор змінного струму може генерувати достатньо енергії, щоб підтримувати заряд акумулятора автомобіля. Однак, якщо ви підключаєте свій iPhone до розетки, коли двигун вимкнено або коли він працює на холостому ходу протягом тривалого часу, ви ризикуєте розрядити його.

З: Чому мій автомобільний зарядний пристрій iPhone не працює належним чином?

Зазвичай це пов’язано з пошкодженим або несправним кабелем. Так само ви можете використовувати кабель Lightning з iPhone 15, який не працюватиме. Те саме стосується використання кабелю USB-C зі старішою версією iPhone.

Однак, якщо це не проблема кабелю, порт автомобільного зарядного пристрою може бути пошкоджений або перегорів запобіжник. Порт на вашому iPhone також може бути забрудненим. Ви можете спробувати обережно почистити його щіткою з м’якою щетиною або зубочисткою.

Це також може бути проблемою сумісності. Тому перед покупкою переконайтеся, що ваш автомобільний зарядний пристрій сумісний з iPhone.

Q: Які моделі iPhone підтримують MagSafe?

Технологія MagSafe була інтегрована в iPhone з iPhone 12. Усі моделі iPhone, випущені з того часу, підтримують MagSafe.