Найкраща портативна електростанція великої потужності

| | 0 Comments| 2:30 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Ugreen PowerRoam GS2200 — це дуже портативна електростанція з потужністю 2 кВт/год і здатністю живити прилади потужністю до 2400 Вт.
  • Він має знімну колісну базу та висувну ручку візка, що полегшує переміщення та ідеально підходить для кемпінгу чи інших заходів.
  • Електростанція пропонує швидку зарядку від мережі змінного струму та сонячної енергії з максимальною сонячною потужністю 1200 Вт. Єдиними недоліками є відсутність настроюваної швидкості заряду та бездротового зарядного пристрою Qi.

Знайти електростанцію з великою потужністю, високою потужністю, яка не зламає вам спину, може бути складно. Але Ugreen PowerRoam GS2200 може похвалитися вражаючою потужністю 2 кВт·год, може живити прилади потужністю до 2400 Вт і має набір знімних коліс із ручкою для візка, що спрощує його пересування. Загалом, ця електростанція Ugreen є акуратною упаковкою.

Джеймс Брюс / MakeUseOf Ugreen PowerRoam GS2200

Завдяки хорошій ємності 2048 Вт-год (її можна розширити, якщо потрібно), високій потужності для всіх потреб вашого пристрою та швидкому сонячному заряджанню до 1200 Вт… зазвичай ви відмовилися б від портативності заради всього цього. Але незважаючи на те, що PowerRoam GS2200 важкий, він оснащений знімною колісною базою та висувною ручкою візка, завдяки чому його надзвичайно легко пересувати. Додайте до цього безліч портів, гідне керування додатками, і ви отримаєте майже ідеальну портативну електростанцію.

Єдине, чого не вистачає, це настроюваної швидкості заряду (це фіксована потужність 1800 Вт або 550 Вт, якщо ви ввімкнете тихий режим) і бездротового зарядного пристрою Qi.

Торгова марка Ugreen

Розміри 54 x 25 x 29 см (21,3 x 9,8 x 11,4 дюймів)

Вага 25 кг (56 фунтів)

Вихідні порти змінного струму 4 (Великобританія/ЄС), 6 (США)

Вхідна потужність змінного струму 1800 Вт

Вихідні порти постійного струму 2x DC5521 (120 Вт), автомобільний порт 12 В (120 Вт), RV/Anderson (300 Вт)

Номінальна потужність сонячної енергії 1200 Вт (два входи по 600 Вт)

Порти USB 4x USB-C (1x 140 Вт, 1x 100 Вт, 45 Вт/2), 2x USB-A (22,5 Вт)

Тип батареї LFP

Підключення Bluetooth і Wi-Fi

З можливістю розширення До 12 кВт/год за допомогою п’яти батарей розширення

Режим ДБЖ Так – перемикання 10 мс

Світло Так, але не дуже яскраве

плюси

  • Знімні колеса та висувна ручка полегшують переміщення
  • Високопродуктивний інвертор потужністю до 2,4 кВт (і потенціал для приладів ще більшої потужності)
  • Подвійний сонячний вхід, максимум до 1200 Вт
  • Швидка зарядка
  • З можливістю розширення до 12 кВт/год

мінуси

  • Без зарядки Qi
  • Швидкість заряду не налаштовується

Портативність

Спершу ми розберемося з найбільшою проблемою продажу. Електричні характеристики PowerRoam GS2200 чудові, особливо коли мова заходить про живлення великих приладів, але де він дійсно перевершує конкурентів, так це портативність.

Ємність у 2000 Вт-год — це приблизно така точка, коли вага стає надто громіздкою для перенесення навіть на короткі відстані. GS2200 сам по собі важить близько 25 кг (56 фунтів) і має розміри 54 x 25 x 29 см (21,3 x 9,8 x 11,4 дюйма), тому він безумовно належить до категорії громіздких, навіть якщо ручки розташовані з обох боків.

  Як увійти в режим відновлення на вашому iPhone 7 і 7 Plus

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Незважаючи на те, що він має хорошу потужність для роботи різноманітних пристроїв змінного струму на деякий час і забезпечує достатньо енергії для вашого ноутбука та інтелектуальних пристроїв, і його може легко підняти одна людина в кузов вашої вантажівки чи автофургону, такий тип вага недостатньо переносна, щоб виправдати тривалі походи в похід або короткий похід із вашого автомобіля.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Але GS2200 включає додатковий візок. Основний блок можна легко закріпити на місці або зняти, якщо вам більше не потрібні колеса — без гвинтів і лише кілька секунд. У той же час висувна ручка візка означає, що його легко штовхати.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Колеса товсті, міцні та мають хороше зчеплення, тож вони повинні чудово поводитися на різноманітних поверхнях. Звичайно, не варто брати акумулятор поблизу великих водойм, але візок піднімає його достатньо високо, щоб без проблем впоратися з випадковими калюжами.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Отже, якщо ви в таборі за декілька хвилин ходьби від свого автомобіля, транспортування Ugreen PowerRoam GS2200 буде без зусиль навіть для однієї людини.

Настінна зарядка

Від мережі змінного струму GS2200 заряджається приблизно на 1800 Вт, що забезпечує повну зарядку приблизно за півтори години. Однак рівень заряду не можна регулювати, що трохи дратує, і цю функцію можна знайти у багатьох конкурентів. Часто я знаю, що у мене є, наприклад, 300 Вт запасної від домашньої сонячної панелі, тому я заряджу щось із такою конкретною швидкістю, щоб уникнути занурення в нашу основну батарею.

Однак у PowerRoam є безшумний режим, який знижує швидкість заряду до 550 Вт. Якщо вам особливо не потрібно заряджати в поспіху, я б рекомендував використовувати низьку швидкість заряду, оскільки це призведе до меншого навантаження на елементи акумулятора.

Щоб переключитися в беззвучний режим, вам знадобиться програма Ugreen. Він досить простий (все-таки це електростанція), але добре розроблений і простий для розуміння. Ви можете змінити кілька налаштувань, увімкнути або вимкнути виходи та переглядати ту саму інформацію, яку в іншому випадку отримували б на передньому дисплеї. Він працює через Bluetooth або Wi-Fi, і у мене не було проблем із підключенням.

Якщо вам потрібно швидко зарядити в разі надзвичайної ситуації, заряджання змінним струмом стане чудовим вибором. Але якщо ви можете, скористайтеся широкими можливостями сонячної зарядки для безкоштовної енергії.

Уся схема заряджання змінним струмом вбудована в GS2200, тому не потрібен зовнішній блок живлення — лише кабель IEC із сильним струмом, який можна легко замінити за потреби.

Сонячна зарядка

PowerRoam GS2200 оснащений двома портами для сонячної зарядки XT60, кожен з яких має окремий контролер MPPT. Ці порти можуть обслуговувати максимум 600 Вт при 12-60 В 15 А (тобто 1200 Вт загалом), що більш ніж достатньо для ємності цієї батареї та дозволяє використовувати менші портативні панелі або більші статичні панелі (або обидві одночасно). ). Налаштування з двома портами забезпечує більшу гнучкість під час змішування та підбору панелей різних специфікацій без втрати ефективності.

  Як працює GOAT?

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Оскільки зараз у Великій Британії осінь і сонце з’являється рідко, я не маю шансів максимально використати ці вхідні дані. Однак я зміг підключити суміш статичної панелі потужністю 550 Вт і портативних панелей потужністю 400 Вт.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Цікаво, що в комплект також входять два 3-смугові серійні адаптери, які розділяють кожен із цих двох вхідних портів на ще три порти XT60, що дозволяє легко підключати до шести панелей загальною потужністю 200 Вт.

Варто пам’ятати, що послідовне з’єднання збільшить напругу підключених панелей, тому три панелі по 15 В стануть 45 В. Переконайтеся, що ваші панелі все ще відповідають специфікаціям, якщо підключаєте кілька.

До речі, один із цих портів на тристоронньому розгалужувачі закрито гумовим протектором, а два інших відкриті. Це пояснюється тим, що якщо ви використовуєте цей роз’єм, це тому, що у вас є принаймні дві панелі, але може не бути трьох. Я дуже ціную такі маленькі дизайнерські штрихи.

Якщо ви розраховуєте це на сонячну зарядку, пам’ятайте, що жодна панель не зможе видавати 100% від своєї номінальної потужності, навіть за ідеальних умов. З підключеними панелями потужністю 1200 Вт і на сонці ви, ймовірно, отримаєте близько 800 Вт. Цього буде достатньо, щоб зарядити пристрій менш ніж за півдня.

Багато виходу

У моделі для США Ugreen пропонує цілих шість розеток змінного струму, хоча в моделі для Великобританії їх кількість скорочена до чотирьох через фізичний розмір наших (значно кращих!) вилок.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Ці розетки змінного струму можуть видавати величезну максимальну потужність 2400 Вт, хоча майте на увазі, що це розрядить батарею менш ніж за годину.

У режимі U-Turbo (який увімкнено за замовчуванням, але вимкнено в тихому режимі) ви навіть можете живити певні прилади потужністю до 3500 Вт. Зауважте, що це фактично не споживатиме потужність 3500 Вт — натомість він регулюватиме вихідну потужність, щоб ці пристрої працювали трохи повільніше або менш гарячі, ніж зазвичай. Це працюватиме лише з одним індуктивним приладом, тобто з великим нагрівальним елементом або двигуном, таким як чайник з гарячою водою чи перфоратор. Ви побачите, що вода закипить трохи довше, ніж зазвичай, якщо її використовувати таким чином, але вона все одно працюватиме.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Хоча я хотів би продемонструвати роботу режиму U-Turbo, моїм приладом із найвищою потужністю є електричний чайник потужністю 2,4 кВт, який працював без проблем. Я також спробував фритюрницю, плиту, гриль, пилосос і обігрівач. Усе працювало добре, і я підозрюю, що вам, як і мені, буде важко знайти будь-який пристрій, який не міг би працювати.

USB-виходи однаково великі: чотири порти USB-C (макс. 140 Вт на першому, 100 Вт на другому та 45 Вт на двох останніх), а також два USB-A (до 22,5 Вт кожен). Крім того, ви знайдете 2 розетки DC5521 (макс. 120 Вт), автомобільну розетку DC 12 В (120 Вт) і навіть порт для автофургону/Anderson (300 Вт).

  Як змінити поля сторінки в Word

Нарешті, є невелика лампочка на передній панелі, але це єдиний світлодіод і, на жаль, тьмяний. Подумайте про це як про бонусну екстрену функцію, а не про повне освітлення для кемпінгу.

Функція ДБЖ 20 мс

Якщо у вас ноутбук із власною внутрішньою батареєю, у вас не виникне проблем, коли вимкнеться подача електроенергії та вам знадобиться переключитися на аварійне джерело живлення, але інша чутлива електроніка буде. Тут на допомогу приходить ДБЖ. Джерело безперебійного живлення гарантує, що в разі збою електроживлення ваші пристрої будуть плавно переключені на резервне джерело живлення без збоїв.

Ugreen PowerRoam GS2200 стверджує, що забезпечує перемикання на 20 мс з часом, і хоча я не маю обладнання, щоб виміряти це, він був більш ніж щасливий, щоб мій робочий стіл безперебійно живився, коли я витягнув зарядний штекер.

Розширюється

Якщо 2 кВт-год недостатньо, GS2200 можна збільшити до 12 кВт-год за допомогою п’яти батарей EB2C00, які встановлюються зверху. Звичайно, на цьому етапі це стає набагато менш портативним (ви більше не зможете їздити з ним), але ви завжди можете тримати у своєму автофургоні одне або два розширення та використовувати основний блок лише тоді, коли вам потрібна мобільність .

довголіття

Технологія літій-залізо-фосфатної батареї (LiFePO4 або LFP) гарантує, що елементи забезпечуватимуть вам найкращу продуктивність протягом багатьох років. Вони оцінюються на 80% після 3000 циклів, тож це приблизно дев’ять років щоденного заряджання та розряджання, перш ніж ємність дещо зменшиться (і навіть тоді батарея все ще працює, лише з меншою ємністю).

Чи варто купувати Ugreen PowerRoam GS2200?

PowerRoam GS2200 настільки близький до ідеального, наскільки це можливо для акумулятора такого розміру.

Його інвертор високої потужності та високої потужності означає, що ви можете живити практично все, що завгодно, але він залишається надзвичайно портативним завдяки висувній ручці багажника та колісній базі. Тим часом, якщо вам потрібна більша ємність, ви можете зняти його з коліс і встановити додаткові батареї.

1200 Вт сонячної енергії більш ніж достатньо для невеликої каюти, кемпінгу чи автофургону, а для екстрених випадків доступна швидка зарядка змінним струмом.

Єдине, чого не вистачає, це настроювана швидкість заряду та бездротовий зарядний пристрій Qi. Враховуючи виняткову портативність і технічні характеристики, я можу це пробачити.

Джеймс Брюс / MakeUseOf Ugreen PowerRoam GS2200

Завдяки хорошій ємності 2048 Вт-год (її можна розширити, якщо потрібно), високій потужності для всіх потреб вашого пристрою та швидкому сонячному заряджанню до 1200 Вт… зазвичай ви відмовилися б від портативності заради всього цього. Але незважаючи на те, що PowerRoam GS2200 важкий, він оснащений знімною колісною базою та висувною ручкою візка, завдяки чому його надзвичайно легко пересувати. Додайте до цього безліч портів, гідне керування додатками, і ви отримаєте майже ідеальну портативну електростанцію.

Єдине, чого не вистачає, це настроюваної швидкості заряду (це фіксована потужність 1800 Вт або 550 Вт, якщо ви ввімкнете тихий режим) і бездротового зарядного пристрою Qi.