Найкраща оперативна пам’ять для ноутбуків у 2024 році

| | 0 Comments| 7:04 PM
Categories:

Швидке оновлення оперативної пам’яті може вдихнути нове життя у ваш застарілий ноутбук, перетворивши його з млявого вантажопідйомника на могутню електростанцію, здатну впоратися з будь-яким завданням. Однак не всі модулі оперативної пам’яті працюють з ноутбуками. Від доступних наборів DDR4 до найсучасніших потужних систем DDR5, ось найкраща оперативна пам’ять SODIMM (Small Outline Dual In-line Memory Module) для ноутбуків.

Вирішальне значення

Якщо ваш ноутбук підтримує DDR5, Crucial DDR5-4800 SODIMM — це економічно ефективне оновлення, яке забезпечує чудову продуктивність без шкоди для швидкості. Завдяки швидкості 4800 МТ/с на CL40 він підходить для більшості комплектів оперативної пам’яті для ігрових ноутбуків, забезпечуючи чудову продуктивність для завдань ігор і створення контенту.

Ви можете легко знайти ідеальну ємність для своїх потреб, доступну в окремих блоках або комплектах по 8 ГБ, 16 ГБ і 32 ГБ. Крім того, ви можете очікувати досягнення максимальної швидкості 4800 МТ/с майже на всіх ноутбуках із підтримкою DDR5, пропонуючи виняткове співвідношення ціни та якості.

Вирішальний DDR5-4800 SODIMM

Найкраще в цілому

$86 $91 Зекономте $5

Модуль Crucial DDR5-4800 SODIMM зі швидкістю 4800 МТ/с із таймінгами CL40 і низькою напругою 1,1 В забезпечує неймовірну продуктивність DDR5 без шкоди.

плюси

 • Доступний комплект DDR5
 • Відмінна продуктивність
 • Легкий монтаж і надійність
 • Широкий діапазон потужностей

мінуси

 • Доступні швидші набори DDR5

КОМАНДА ГРУПА

Не всі ноутбуки оснащені передовою пам’яттю DDR5. Якщо вашому надійному компаньйону кілька років, надійний комплект DDR4, такий як пам’ять для ноутбука TEAMGROUP Elite DDR4, може значно підвищити його продуктивність у важких іграх і багатозадачності.

Ця оперативна пам’ять може похвалитися найвищою швидкістю в області DDR4, досягаючи 3200 МТ/с із жорстким таймінгом CL22, і вона ідеально підходить для форм-фактора ноутбука завдяки конструкції SODIMM. Крім того, його бюджетна ціна дає змогу придбати більшу ємність, як-от 32 ГБ, не розбиваючи гроші, тож ви можете підтримувати свою застарілу машину як нову довгі роки.

  Як увімкнути або вимкнути вібрацію клавіатури на iPhone

Пам’ять для ноутбука TEAMGROUP Elite DDR4

Найкращий бюджет

Пам’ять для ноутбука TEAMGROUP Elite DDR4 — це недорога оперативна пам’ять DDR4-3200 SODIMM, яка ідеально підходить для оновлення старих ноутбуків.

плюси

 • Бюджетний
 • Висока продуктивність DDR4
 • Хороша затримка
 • Пакети до 64 ГБ

Вирішальне значення

Якщо ваш ігровий ноутбук надзвичайно млявий або не встигає за сучасними іграми, цей набір DDR-5600 від Corsair може стати чудовим і доступним способом перетворити його на конкурентоспроможного ігрового звіра. Ця оперативна пам’ять доступна в пакетах об’ємом до 96 ГБ, і вона забезпечує потужність, необхідну для перемоги навіть у найвибагливіших іграх.

Головна перевага полягає в тому, що модуль Crucial DDR5-5600 SODIMM підтримує як Intel XMP 3.0, так і AMD EXPO, дозволяючи вам вичавити до останньої краплі продуктивності вашої установки. Він також автоматично знижує частоту до 5200 МТ/с або 4800 МТ/с, щоб забезпечити бездоганну продуктивність на всіх ноутбуках із підтримкою DDR5, незалежно від їхніх можливостей.

Вирішальний DDR5-5600 SODIMM

Найкраще для ігор

$99 $110 Зекономте $11

Модуль оперативної пам’яті Crucial DDR5-5600 SODIMM є одним із найкращих модулів оперативної пам’яті ноутбука для ігор, завдяки вищій швидкості 5600 МТ/с і сумісності з Intel XMP 3.0 і AMD EXPO.

плюси

 • Висока продуктивність для ігор і продуктивності
 • Схід для розгону в системах Intel і AMD
 • Широкий вибір ємностей і пакетів до 96 ГБ

мінуси

 • Модулі великої місткості можуть коштувати дорого

Кінгстон

Розширюючи межі DDR5, Kingston FURY Impact SODIMM відкриває неймовірну розігнану швидкість 6400 МТ/с, забезпечуючи потужність навіть для найскладніших завдань. Цей потужний набір із жорстким таймінгом CL38-40-40 для виняткової швидкості відгуку доступний у вигляді однієї пам’яті на 16 ГБ або в двоканальній конфігурації на 32 ГБ, готовий витримувати найінтенсивніші ігрові та творчі навантаження.

  Як зламати паролі за допомогою Hashcat Tool?

Цей комплект оперативної пам’яті, створений компанією Kingston, лідером галузі пам’яті та накопичувачів, із сертифікацією Intel XMP 3.0 для гарантованої стабільності, забезпечує плавну та безпроблемну роботу кожного разу. Єдине застереження полягає в тому, що ваш ноутбук повинен підтримувати Intel XMP 3.0, інакше оперативна пам’ять буде встановлена ​​на швидкості DDR5-4800 JEDEC.

Kingston FURY Impact DDR5 SODIMM

Найкраще підходить для розгону

$157 $167 Зекономте $10

Здатність розвивати швидкість до 6400 МТ/с із дуже поважною затримкою CAS CL38, цей сертифікований комплект Intel XMP 3.0 є найшвидшою оперативною пам’яттю, яку ви можете придбати для свого ноутбука.

плюси

 • Висока ефективність
 • Легкий і стабільний розгін пам’яті
 • Сертифікований Intel XMP 3.0

мінуси

 • Для максимальної швидкості потрібен Intel XMP 3.0

Г. МАЙСТЕРНІСТЬ

G.SKILL Ripjaws DDR5 SO-DIMM доступний у кількох конфігураціях, але пакет на 64 ГБ є ідеальним вибором для досвідчених користувачів, особливо для творців контенту та навіть запеклих геймерів. Завдяки парі дворангових карток пам’яті на 32 ГБ він забезпечує прискорену продуктивність для завдань, що вимагають достатньої пропускної здатності, як-от 3D-рендерінг і багатошарове редагування відео.

З частотою 5600 МТ/с зі скромно вузькими таймінгами 40-40-40-89 і низькою напругою 1,10 В Ripjaws пропонують добре збалансоване поєднання швидкості та стабільності. І, як і більшість високоякісних наборів DDR5 SODIMM, він повністю сумісний з Intel XMP 3.0 і AMD EXPO, готовий розкрити додатковий потенціал розгону, якщо ви прагнете ще вищої продуктивності.

G.SKILL Ripjaws DDR5 SO-DIMM

Найкраща оперативна пам’ять DDR5

G.SKILL Ripjaws DDR5 SO-DIMM відповідає всім вимогам для високопродуктивної оперативної пам’яті, включаючи дворангову конструкцію, велику ємність 64 ГБ (2×32 ГБ) і неймовірну швидкість 5600 МТ/с із додатковим запасом для розгону, що робить його ідеальним для досвідчених користувачів і хардкорні геймери.

  25 термінів онлайн-маркетингу, про які повинні знати власники малого бізнесу

плюси

 • Висока місткість
 • Подвійний дизайн
 • Швидка продуктивність і пристойний час
 • Підтримка розгону

мінуси

 • Не всі ноутбуки підтримують 64 ГБ

FAQ

З: Як дізнатися, чи можу я встановити оперативну пам’ять на свій ноутбук?

Хоча більшість ігрових і продуктивних ноутбуків дозволяють користувачам оновлювати оперативну пам’ять, деякі тонкі та легкі моделі можуть мати оперативну пам’ять, припаяну до материнської плати. Завжди перевіряйте сторінку інструкції з ноутбука або продукту або використовуйте такі онлайн-інструменти, як Інструмент порадника Crucialщоб підтвердити, чи можна оновити оперативну пам’ять конкретної моделі ноутбука.

З: Мені потрібен професіонал, щоб вставити оперативну пам’ять у мій ноутбук, чи я можу зробити це сам?

Встановлення оперативної пам’яті на ноутбуці – відносно простий процес, який більшість користувачів можуть виконати самостійно. Якщо це ваш перший раз, ми рекомендуємо дотримуватися нашого докладного посібника про те, як оновити оперативну пам’ять вашого ноутбука, щоб забезпечити плавне та успішне встановлення.

Q: Скільки оперативної пам’яті мені потрібно для ігор?

Для ігрового ноутбука середнього класу вам знадобиться щонайменше 8 ГБ оперативної пам’яті. Але краще від 16 до 32 ГБ оперативної пам’яті, оскільки це забезпечить набагато плавніший досвід як під час гри, так і поза нею.

Q: Скільки оперативної пам’яті мені потрібно для кодування?

Кодування може бути вимогливим до пам’яті вашого ноутбука, особливо при використанні великих IDE, як-от Android Studio. Для безперебійної роботи ми рекомендуємо мінімум 16 ГБ оперативної пам’яті для більшості проектів програмування. Якщо ви працюєте зі складними проектами або декількома програмами одночасно, 32 ГБ запропонують оптимальну продуктивність і перспективність.