Надішліть повідомлення, щоб повідомити комусь, чому ви дзвоните

Режим «Не турбувати» або «Переривання», якщо ви користуєтеся Android, — це функція, яка запобігає сповіщенням на вашому пристрої. Ви можете переконатися, що надходять лише дзвінки від важливих людей або лише найважливіші програми можуть надсилати вам сповіщення, коли ваш телефон лежить на нічній тумбі або на робочому столі. Я особисто вважаю, що режими «Не турбувати» або «Переривання» працюють чудово, але підходять лише для використання вночі. Я не дуже люблю це на роботі з однієї простої причини; Робочий час — це час, коли відбувається багато важливих дій, а блокування дзвінків — не найкращий спосіб уникнути перерв. Я просто тримаю телефон без звуку і віддаю перевагу людям писати мені перед дзвінком. Багато людей не мають часу на свої пристрої, коли вони працюють, тому приймати дзвінки непросто. Calltag — чудовий спосіб обійти це; це програма, доступна як для Android, так і для iOS, яка дозволяє швидко складати повідомлення з вашим іменем і місцем телефонного дзвінка, а також додавати теги, які описують, про що йде мова. Повідомлення надсилається тому, кому ви збираєтеся зателефонувати, щоб повідомити їм, чому ви дзвоните. Після надсилання повідомлення програма починає зворотний відлік перед здійсненням дзвінка. Ваш одержувач знатиме, чому ви дзвоните, і може прийняти дзвінок або проігнорувати його.

  Завантажити: спробуйте новий браузер Microsoft Edge на основі Chromium сьогодні

Коли ви встановлюєте Calltag, він попросить вас ввести ваше ім’я та звідки ви дзвоните. Коли ви це зробите, вам потрібно лише ввести ім’я або номер того, кому ви збираєтеся зателефонувати (ця програма отримає доступ до ваших контактів) і натисніть «Далі».

Далі виберіть хештеги, чому ви дзвоните. Додаток поставляється з деякими тегами, які вже додано, але ви можете створити власні. Після одноразового налаштування вам залишиться лише ввести контактний номер і теги для вашого дзвінка. Щойно повідомлення буде надіслано з програми, Calltag ініціює 10-секундний таймер дзвінка, перш ніж розпочнеться дзвінок.

Ви можете змінити тривалість таймера, натиснувши кнопку зубчастого колеса вгорі праворуч і перейшовши до налаштувань програми. Ви можете змінити повідомлення про виклик за замовчуванням, яке використовується як шаблон і теги, до якого додаються пізніше, а також змінити тему.

  Як оновити до Pop_OS 21.04

Розробники програми посилаються на холодні дзвінки як на гарне використання цієї програми. Особисто я вважаю, що це хороший спосіб повідомити комусь, чому ви дзвоните, коли він зазвичай зайнятий і не може приймати дзвінки. Вашому одержувачу не потрібно встановлювати цю програму, тому ви можете зробити це на своєму пристрої. Це, ймовірно, підвищить ваші шанси отримати відповідь на дзвінки, а також переконатися, що ваш одержувач принаймні знає, чому ви дзвонили.

Встановіть Calltag з App Store

Установіть Calltag з Google Play