Ми збираємося закохатися в Siri та Cortana?

Протягом багатьох років люди були зачаровані штучним інтелектом як найвищим технологічним досягненням.

З моменту появи першого «сучасного» програмованого комп’ютера в 1936 році, коли була закладена машина Тюрінга Алана Тьюрінга, люди знаходили нові шляхи вдосконалення машини, яка могла б виконувати роботу за нас і обробляти дані замість нас.

Людство (або деякі геніальні люди) далеко просунулося з тих пір, але ми все ще шукаємо інтелектуальний Perpetua mobile, який зможе навчатися, а не програмуватися.

Сподіваємося, що ми все ще далекі від штучного інтелекту, але ми близькі до досягнення рівня, коли ми зможемо створити щось, що ходить і говорить як штучний інтелект, але насправді ще не настільки розумне.

З надією я сказав раніше, оскільки покоління кінематографістів переконували мене, що штучний інтелект не буде милосердним до свого творця, тому, яким би практичним і дивним він не був, я не можу боротися зі страхом, що він буде на нас.

Я пам’ятаю, як дивився телевізійне шоу в 90-х, яке було знято на початку 80-х під назвою The Many Dream Journeys of Meme, де вони передбачали футуристичний світ, де люди будуть стукати по своїх холодильниках і замовляти продукти з доставкою додому, їздити на своїх електромобілях ( можливо навіть літати) і спілкуватися зі своїми комп’ютерами.

Що таке голосовий пошук Google?

Голосовий пошук Google це опція, яка дає змогу виконувати пошук, не вводячи текст, а натомість розмовляючи в телефон. Маркетологи в захваті від цього.

Вони бачать у цьому чудову можливість, оскільки, за оцінками ComScore, близько 50% усіх пошукових запитів до 2020 року будуть здійснюватися голосовими пошуками, і інші, схоже, погоджуються з цим.

Проблема, яку вони мають зараз, полягає в тому, що Google має знайти спосіб розрізняти два типи пошуку та створювати звіти на основі цього. Завдяки звітам маркетинговим компаніям буде легше орієнтуватися на свою аудиторію.

Інша проблема, яку вони мають, – це пропозиція; Я використав у першому реченні попереднього абзацу. Їм потрібно зробити пошук без екрану.

  Які налаштування камери я маю використовувати для вуличної та туристичної фотографії

У цей момент ви щось говорите, це вводиться в пошук Google, і ви отримуєте список результатів. Простіше кажучи, тепер нам потрібен помічник, щоб відповідати на наші запитання.

Якщо ви нещодавно дивилися фільм Чому він? , є персонаж на ім’я Джастін, який насправді є комп’ютером, який контролює всю сім’ю та спілкується з усіма як їхній помічник. Це те, що ми шукаємо.

Крім того, це може бути трохи неприємним, якщо ви не є носієм цільової мови або якщо у вас є вада мовлення, оскільки він продовжує «дотепно неправильно вас розуміти».

Давайте проконсультуємося з Siri

Siri це продукт Apple, програма, доступна на iPhone та iPad. Це особистий помічник, а також голосовий пошук. Створений iOS, він був придбаний Apple у 2010 році, тому досі доступний лише на пристроях Apple.

Що Siri може зробити для вас, так це шукати в Інтернеті та керувати всім вашим пристроєм на основі ваших запитів. Це другий за популярністю голосовий пошук/персональний помічник після Google.

Якщо ви бачили фільм «Вона», то маєте приблизне уявлення про те, що таке Siri і як вона працює. Однак, на відміну від фільму, справжня Siri не така чуйна та емоційна.

Команда Apple наполегливо працювала над створенням особистості для Siri. Таким чином, у них є список пропозицій щодо запитань, якими ви можете скористатися, щоб краще пізнати Siri.

Багато людей запитували Siri, чи справді вона «вона» з фільму, і Apple придумала деякі дотепні відповіді щоб потішити своїх користувачів.

Як щодо Cortana?

Згідно з опитуванням, проведеним на сайті abovevisibility.com, Cortana є найточнішим особистим помічником, хоча з 2000 користувачів мобільних пристроїв, які брали участь у дослідженні, лише 5,1% мали його на своєму телефоні.

Опитування показало, що всі помічники майже однакові, коли мова заходить про точність, судячи з їхніх користувачів, а Siri лише трохи відстає.

За словами її творця Microsoft, Cortana є цифровим агентом. Як і інші персональні помічники, він може допомогти вам переглядати веб-сторінки, а також керувати вашими нотатками, нагадуваннями, телефонними книгами та керувати більшою частиною вашого телефону.

  10 найкращих програм для вебінарів для розвитку вашого бізнесу

Він був заснований на власній відеогрі Microsoft Halo та її дикторі зі штучним інтелектом, який веде гравців через гру.

Маркетингові можливості

Компанії вже люблять рекламу в Інтернеті, не кажучи вже про наявність онлайн-магазинів. Онлайн-реклама розширює вашу цільову аудиторію, оскільки тепер вас може бачити весь світ, а не лише місцева громада.

мати онлайн-магазин ймовірно, це збільшує витрати на дизайн, розробку та обслуговування вашого веб-сайту, але зменшує витрати на оренду нерухомості, комунальні послуги та персонал. Це пояснює, чому магазини пропонують знижки для онлайн-покупців або чому їхні ціни взагалі значно нижчі.

Вони можуть запропонувати кращі ціни та все одно збільшити прибуток. Ціноутворення є одним із важливих елементів боротьби з конкуренцією. Уявіть, якби вам не довелося докладати багато зусиль для покупки, а у вас був особистий помічник, який би допомагав робити покупки?

Хіба ви б не відчули себе знаменитістю і не користувалися цим постійно? Більше клієнтів означає більше прибутку, єдина проблема, яку вони мали б, це дізнатися, як стати першими відповідями чи першими пропозиціями, які ви отримаєте від свого помічника.

Переваги для соціальних мереж

Зважаючи на технологічний світ, у якому ми живемо сьогодні, і брак часу на спілкування, соціальні мережі процвітають.

Людям набагато зручніше спілкуватися в Інтернеті зі своїми друзями та родиною, а також з новими людьми, яких вони зустрічають на основі своїх інтересів.

Це навіть простіше, ніж користуватися телефоном у мережі; Ви можете виконувати багато завдань одночасно, спілкуватися з кількома людьми одночасно або переглядати веб-сторінки, не втрачаючи уваги та не відволікаючись від розмови.

Відсутність необхідності робити щось із цього, сидіти перед екраном або друкувати, значно полегшить навіть це завдання. Ви можете легко ділитися подробицями зі свого життя, фотографіями та відео, просто наказавши помічнику це зробити.

Це збільшило б кількість активних користувачів, і більшість із нас, ймовірно, залишалися б у системі протягом більшої частини дня. Більше користувачів призведе до більших маркетингових можливостей і загалом більше грошей, тоді як ваш досвід роботи в мережі значно покращиться.

  Усі найкращі комбінації клавіш Google Таблиці

Проблеми SEO

Що ж, перший виклик SEO базується на вмісті веб-сайтів.

Коли ера особистих помічників настане повною мірою, вміст читатимуть переважно помічники, які є комп’ютерами, а не фактичні користувачі. Його потрібно буде налаштувати, щоб додатки могли «зрозуміти» це та представити.

Стратегії SEO повинні бути зосереджені на тому, щоб якимось чином потрапити в поле відповідей Google. Це перша і найпростіша відповідь на запит, за якою йде список результатів пошуку.

Ключ до змісту полягає в тому, щоб питання, які користувачі ставлять, якомога ближче до того, що вони є, і отримати відповіді, знову ж таки, якомога пряміше.

Є легкі білий капелюх SEO стратегії, до яких можна застосувати оптимізувати для ящиків відповідей; вам просто потрібно докласти трохи зусиль, щоб знайти шаблон, який найкраще підходить для вас і Google.

Емоційний зв’язок

Я не впевнений, чи ви помітили це у всьому, що я написав вище, але здебільшого це стосується забезпечення зручності та комфорту користувача для відкриття нових ринків і залучення прибутку.

Високоінтелектуальні люди створюють щось, щоб задовольнити свою цікавість і отримати прибуток собі та багатьом залученим бізнесменам. Пам’ятайте про це, перш ніж дозволити собі захопитися.

Персональний помічник, яким вони сподіваються, і безліч ігор-симуляторів, доступних сьогодні, створюють середовище, в якому люди можуть відчужуватися від реальності.

Я впевнений, що мати когось, хто вміє слухати та знає відповіді на всі ваші запитання, навіть про вас самих і ваше особисте життя, може бути причиною для того, щоб з кимось створити зв’язок, але особисто я вважаю, що ми досить далекі від створення справжні «Вона» або «Він».

Хоча я можу помилятися, але у нас було ціле покоління дітей, які любили своїх домашніх улюбленців «тамагочі» і піклувалися про них, як про справжню тварину.

Це настільки ж хвилююче, наскільки і страшно. Я пам’ятаю свій перший контакт із Nintendo Wii і як я був шокований тим, що «вона мене бачить!», мені знадобився деякий час, щоб зрозуміти, що вона не «бачить мене» так добре.

Зрештою, є на світі речі страшніші; У мене є друг, який постійно нагадує мені, що «Термінатор» — це найточніший фільм, а Google — це Skynet, а «вони» дивляться все.