Меми-монети, пояснені найпростішими словами [2023]

Categories:

Успіх таких криптопроектів, як Dogecoin, Shiba Inu та Floki, призвів до появи нового модного слова під назвою меми-монети.

У перші дні мем-монет у 2013 році люди вважали їх жартом без потенційної цінності. Проте через десять років, у 2023 році, той самий ринок мемів коштує понад 20 мільярдів доларів. Неймовірно правда?

Ви можете задатися питанням, чому люди купують безцінні монети, засновані на анекдотах. Щоб зрозуміти це, вам спочатку потрібно знати про меми-монети та їх принцип роботи.

Давайте відразу зануримося в монети мемів!

Що таке меми-монети?

Меми — це криптовалюта, розроблена переважно на основі жартів або мемів. Крім того, ці монети також використовуються для представлення вірусних зображень і відео.

Доджкойн, запущений у 2013 році, вважається першою мем-коіном у криптопросторі. Ця монета була розроблена двома інженерами-програмістами, Джексоном Палмером і Біллі Маркусом.

Незважаючи на те, що Dogecoin починався як жарт, у травні 2021 року ця монета-мем перевищила ринкову вартість у понад 90 мільярдів доларів. Крім того, середньодобовий обсяг торгів монетою перевищив 45 мільярдів доларів за цей період.

Після величезного зростання Dogecoin меми-монети почали набувати величезної популярності серед винахідників криптовалют. Крім того, сотні подібних монет доступні на криптовалютних ринках.

Створений у 2020 році, Shiba Inu (SHIB) є другою за популярністю та найбільшою монетою мемів. Ця монета названа на честь японської породи собак Шиба-Іну.

Dogecoin і Shiba Inu складають майже 93% капіталізації ринку мем-монет. На момент написання статті загальна ринкова капіталізація цих двох монет становить понад 18,5 мільярда доларів.

Тепер давайте подивимося на популярні меми-монети.

Популярні меми-монети

#1. Доджкойн (DOGE)

Якщо почати з жарту, то Dogecoin (DOGE) є найстарішою монетою-мемом із ринковою капіталізацією понад 11 мільярдів доларів на початку 2023 року. Виходячи з поточної ціни 0,081 долара, ви можете купити понад 12 монет DOGE лише за 1 долар.

DOGE дотримується механізму консенсусу Proof of Work (POW), і ця монета на основі собак-мемів не має фіксованого максимального запасу. Зараз в обігу DOGE знаходиться понад 132,5 мільярда монет.

#2. Сібу-Іну (SHIB)

Shibu Inu (SHIB) є другою за популярністю мем-монетою після Dogecoin. Ця монета на основі собаки має ринкову капіталізацію близько 7,5 мільярдів доларів.

На відміну від більшості мем-монет, Shibu Inu має обмежену кількість SHIB в 1 квадрильйон. Крім того, цей проект спалив 50% своїх токенів на благодійні пожертви.

#3. Флокі (ФЛОКІ)

Floki (FLOKI) був запущений одразу після твіту Ілона Маска. Він написав у Twitter, що його «Шіба-Іну» буде називатися «Флокі».

  Чит-коди Idle Apocalypse: викупіть зараз

Джерело: realflokiinu.medium.com

Твіт Маска був опублікований 25 червня 2021 року та отримав понад 300 000 лайків. Ринкова капіталізація FLOKI становить близько 200 мільйонів доларів. Крім того, FLOKI є четвертою за величиною монетою-мемом.

#4. Догелон Марс (ELON)

Запущений у 2021 році Dogelon Mars (ELON) є успішною монетою-мемом для собак після DOGE, SHIB і FLOKI. Ринкова капіталізація цієї монети становить понад 210 мільйонів доларів.

Джерело: dogelonmars.com

ELON побудований на стандарті токенів ERC-20 Ethereum. Подібно до інших мемів, проект Dogelon Mars не надає жодної реальної користі для інвесторів.

#5. SafeMoon Inu (SMI)

SafeMoon Inu(SMI) — це монета мемів, створена завдяки підтримці спільноти. Крім того, ця монета також має варіант використання, на відміну від своїх конкурентів.

Джерело: safemooninu.com

Ви можете використовувати монети SMI для участі в його ігровій платформі, заснованій на принципі «грай, щоб заробити». Крім того, власники SMI отримують частину комісії за транзакції від трейдерів монет та інвесторів.

Ця монета-мем, створена на основі стандарту ERC-20, була запущена в травні 2021 року. Крім того, SafeMoon Inu також дозволяє гравцям купувати, продавати та торгувати NFT за допомогою монет SMI.

#6. Пітбуль (PIT)

Створений на основі Binance Smart Chain (BSC), мем-монет Pitbull(PIT) є криптопроектом, керованим спільнотою. Цей проект винагороджує своїх інвесторів на основі механізму автоматичного стекування.

Джерело: pitbull.community

Платформа pitbull перерозподіляє комісію за торгівлю серед своїх інвесторів. Цей метод допомагає власникам ПДФО мати пасивний дохід.

Проект pitbull також має потужну підтримку онлайн-спільноти. Наприклад, офіційний обліковий запис Pitbull у Twitter має близько 200 000 підписників. Крім того, їхній канал Telegram налічує понад 37 000 користувачів.

#7. CateCoin (CATE)

Ви могли помітити, що більшість мем-монет створено на основі собачих мемів. Але CateCoin (CATE) — це перша монета-мем на основі котів у криптопростір.

CateCoin був розроблений як конкуренція Dogecoin і Shiba Inu. CATE має обмежений запас монет у 100 трильйонів. Крім того, Catecoin дозволяє користувачам робити ставки та генерувати винагороди за ставки.

Крім того, CateCoin винагороджує власників CATE 1% від комісії за кожну транзакцію. Крім того, ви можете використовувати цю монету-мем на їхніх платформах для ігор і мемів DeFi.

Meme Coins Vs. Традиційні криптовалюти

Технологія блокчейн лежить в основі створення монет-мемів і традиційних криптовалют, таких як біткойн (BTC) і ефіріум (ETH). Крім того, ви можете купити обидві криптовалюти на одному ринку.

Отже, чим відрізняються меми-монети? Перейдемо безпосередньо до цього:

 • Традиційні криптовалюти є корисними для своїх власників. Між тим, монети мемів не мають варіантів використання, які вирішують суттєву проблему. Наприклад, ідея створення таких монет — це лише популярні меми, смішні зображення чи відеокліпи.
 • Мем-монети мають мінімальну ціну порівняно з основними криптовалютами. Наприклад, ціна однієї монети Kishu Inu, мема, становить лише $0,000000000650.
 • Затверджені криптовалюти постачаються з обмеженою пропозицією. Наприклад, максимальна пропозиція Bitcoin становить 21 мільйон. Однак більшість мем-монет мають необмежену або величезну пропозицію. Щоб уточнити, монета-мем Kishu Inu має максимальний запас 100 000 000 000 000 000 (100 квадрильйонів) монет KISHU.
 • Традиційні криптовалюти є нестабільними за своєю природою; однак меми-монети надзвичайно мінливі. З цієї причини ви можете стати свідками величезного зростання і падіння цін на монети мемів за лічені години або хвилини.
 • Традиційні криптовалюти мають величезну ринкову капіталізацію, тому вони рідко падають або зростають після однієї онлайн-активності. Тоді як події в соціальних мережах сильно впливають на ціну мемів. Його ціна може зростати чи падати після твіту чи публікації від впливової знаменитості.
  Як підключитися до проксі-сервера

Далі ми обговоримо, як працюють меми-монети.

Як працюють меми-монети?

Робочий процес монет-мемів такий самий, як і інших криптовалют. Крипторозробники розгортають смарт-контракти для створення токенів на основі своїх улюблених мемів, відео чи зображень.

Популярність мем-монет зменшила складність їх створення. Тепер різні платформи допомагають вам легко створювати та запускати меми-монети.

Більшість мемів мають коротший життєвий цикл. Ціна таких монет істотно зростає за кілька днів або тижнів. Як тільки ажіотаж закінчиться, ціна на них різко падає.

Просування та маркетинг у соціальних мережах є важливими факторами для зростання мем-монет. Наприклад, твіти підтримки Ілона Маска зіграли вирішальну роль в успіху Dogecoin (DOGE).

Джерело: Twitter

Меми-монети також спрямовані на створення міцнішої спільноти з активними учасниками. Крім того, ці учасники купують і зберігають токени довше.

Нещодавно крипторинок також став свідком запуску мем-монет з утилітою, і проект Tamadoge є найкращим прикладом. Ви можете заробити цю монету, граючи в гру Metaverse від Tamadoge. Крім того, ви можете використовувати цю монету-мем, щоб купувати внутрішньоігрові NFT.

Як інвестувати в мем-койни?

Можливо, тепер ви зрозуміли, що монети-меми не є стабільною формою інвестування. Однак ви можете придбати ці монети на криптобіржах, якщо все ще хочете інвестувати.

Ви можете знайти популярні монети-меми на централізованих біржах, таких як Binance, Coinbase і Kraken. Крім того, ви можете придбати нещодавно створені монети-меми на децентралізованих біржах, таких як PancakeSwap або UniSwap.

Джерело: Binance.com

Давайте перевіримо кроки, щоб купити Shiba Inu (SHIB) на Binance:

 • Відвідайте веб-сайт біржі Binance або відкрийте її мобільний додаток.
 • Увійдіть, використовуючи облікові дані користувача Binance. Новим користувачам потрібно створити обліковий запис Binance та пройти верифікацію користувача.
 • Виберіть «Trade», а потім натисніть «Spot». Тепер ви потрапите на спотову торгову платформу Binance.
 • SHIB/USDT і SHIB/BUSD — це торгові пари з великим обсягом торгів на біржі Binance. Отже, завантажте свій гаманець USDT або BUSD.
 • Тепер виберіть SHIB/USDT або SHIB/BUSD.
 • Потім виберіть суму USDT або BUSD відповідно.
 • Далі натисніть «Купити SHIB».

Зрештою, ви отримаєте монети SHIB на свій гаманець Binance протягом кількох хвилин. Ви також можете виконати ці кроки, щоб купити інші меми-монети.

Ризики, пов’язані з інвестуванням Meme Coin

Тепер, коли ви знаєте, як інвестувати в мем-койн, давайте також розглянемо наявні ризики:

#1. Різке падіння цін

Інвестиції в мем-койни передбачають високі коливання цін. Наприклад, під час ведмежого криптовалютного ринку ціни на меми можуть сильно впасти.

  Як завантажити Google Meet

Крім того, більшість цих монет не мають сильних фундаментальних показників. У цьому випадку ймовірність відновлення ціни також є меншою.

#2. Випадок використання мало або взагалі відсутній

Такі криптовалюти, як Bitcoin або Ethereum, мають сильні варіанти використання, які допомагають підтримувати довіру та цінність інвесторів. Однак майже всі монети мемів не мають цінних варіантів використання.

Таким чином, більшість інвесторів не вважають його доцільним тримати під час величезного падіння цін. У більшості випадків інвестори виходять зі своїх позицій під час обвалу цін.

#3. Помилка токеноміки

Члени-засновники володіють більшістю монет під час випуску монет мемів. Цей метод інвестування призводить до високої концентрації власності серед кількох осіб.

У цій ситуації, навіть якщо великий власник токена продасть свої акції, ціна токена різко впаде. Крім того, така концентрація власності також сприяє криптошахрайству.

#4. Відсутність прозорості

Більшість нових монет мемів не надають багато деталей, пов’язаних із проектом. Натомість вони здебільшого створюють монети на основі поточних тенденцій, щоб отримати швидкий прибуток.

Проекти мемів здебільшого не розкривають імен своїх засновників або членів команди. Наприклад, творці Shiba Inu залишаються анонімними під назвою «Ryoshi».

Кілька моментів, на які слід звернути увагу 📝

 • Уникайте інвестування серйозних грошей у монети мемів. Ризик дуже високий, і завжди є можливість втратити всі свої інвестиції.
 • Якщо ви хочете бути частиною криптопроекту на основі мемів, подумайте про інвестування в невеликий фонд. Крім того, переконайтеся, що інвестували суму, яка не вплине на вас фінансово в найгіршому випадку.
 • Уникайте непотрібних порад і інвестиційних порад від впливових людей у ​​соціальних мережах. Інтернет-інфлюенсери відіграють вирішальну роль у просуванні мемів, тому завжди краще уникати таких платних кампаній і рекламних акцій.
 • Уникайте страху втратити (FOMO). Це базова людська психологія — гонитись за монетами-мемами, що зростають. На жаль, у більшості випадків такі тенденції призводять до величезних збитків.
 • Нарешті, проведіть власне дослідження (DYOR), перш ніж торгувати або інвестувати в будь-які меми-монети.

Заключні думки

У середині 2021 року монети-меми принесли інвесторам неймовірні прибутки. Однак завжди існує високий ризик, пов’язаний з інвестуванням у мем-койни без реальних випадків використання.

Нарешті, краще не витрачати свої важко зароблені гроші на криптовалюти, які не мають жодної реальної користі. Замість цього ви можете купити кілька мем-монет для розваги або як колекцію.

Далі перевірте криптовалютні гаманці, щоб безпечно зберігати свою криптовалюту.