Легко перевірте аудіосистему та динамік ПК за допомогою цих 7 онлайн-інструментів перевірки звуку

Однією з основних характеристик, на яку ми звертаємо увагу перед покупкою ПК, є якість звуку.

Захоплюючий звук додає відчуття від нової гри, у яку ви граєте, або оживляє фільм, який ви дивитесь.

І тепер цей гібрид став «новою нормою», і наші повсякденні робочі розмови перемістилися як в онлайн, так і в офлайн. Отже, вам потрібен мікрофон і динамік, щоб добре функціонувати для щоденних дзвінків у Skype і Zoom.

Якщо ви надто намагаєтеся зрозуміти, що обговорюється під час групового дзвінка, оскільки їх не чутно, або якщо ви граєте свою улюблену музику, і вона звучить тихіше, ніж зазвичай, тоді настав час перевірити звук і динаміки вашого ПК.

Дуже важливо підтримувати свою звукову систему в ідеальному робочому стані, що можна час від часу перевіряти, щоб переконатися, що ви більше не зіткнетеся з цими проблемами та перебоями.

Що таке звуковий тест і чому важливо перевіряти динаміки? 🔊

Починаючи з нуля, дозвольте мені коротко надати вам базову інформацію про звук у нашому комп’ютері.

Звук зберігається у формі звукової карти на материнській платі вашої системи. Крім того, попередньо встановлені звукові драйвери допомагають посилити звук із лівого та правого динаміків вашої системи.

Як і всі драйвери, звукова система вашого комп’ютера також потребує своєчасної перевірки. Звуковий тест пропускатиме звукові хвилі через правий і лівий підсилювачі, які повідомлять вам про стан вашої звукової системи.

  Виправте, що ваш мікрофон вимкнено системними налаштуваннями в Google Meet

Найпростіший спосіб пройти цей тест за допомогою доступних онлайн-інструментів, і для виконання всього процесу знадобиться лише кілька хвилин.

На що потрібно звернути увагу в інструментах тестування звуку? 🧰

Хоча функції всіх інструментів тестування звуку досить прості, все ж є деякі речі, на які вам слід звернути увагу, перш ніж їх вибрати. Наприклад, він має надати інструмент тестування, а також надати рішення, якщо ви помітили проблеми з вашими колонками.

Більшість із цих онлайн-інструментів тестування звуку дозволять вам перевірити динамік і мікрофон із самого веб-переглядача, тому я б сказав, що дотримуйтеся інструментів, які забезпечують цю зручність.

Крім того, це величезний плюс, якщо рішення містить посібники та поширені запитання, які допоможуть вам краще вирішити проблему.

Перш ніж перейти до списку інструментів, ось контрольний список речей, про які потрібно пам’ятати перед виконанням тесту:

 • Переконайтеся, що на ноутбуці не вимкнено звук
 • Перш ніж складати тест, перевірте, чи драйвери оновлені
 • Переконайтеся, що мікрофон під’єднано до аудіороз’єму, якщо ви також обираєте перевірку мікрофона

Залишаючи все це вбік, давайте розглянемо деякі з найкращих онлайн-інструментів тестування звуку, які можна використовувати для перевірки аудіосистеми вашого ПК.

IObit

IObit, один із найпопулярніших інструментів для тестування звуку, пропонує надзвичайно зручний спосіб тестування ваших колонок.

Ви заходите на їхній веб-сайт і перевіряєте свою аудіофункцію за допомогою тесту, доступного на головній сторінці, що дозволяє перевірити обидві сторони стерео. Якщо ви чуєте однакову кількість звуку з обох, значить, з вашими колонками все гаразд.

Цей інструмент також пропонує кілька інших виправлень, як-от виправлення звукових драйверів і тестування аудіо мікрофона, що дуже важливо, якщо ваша система не проходить перевірку звуку.

  8 платформ, які можна найняти, щоб отримати найкращі послуги друку

Перевірка мікрофона онлайн

Якщо у вас є проблеми з мікрофоном і динаміком, тоді цей інструмент для вас. Онлайн-тест мікрофона дає змогу легко перевірити динамік і мікрофон без завантаження будь-якого програмного забезпечення на ПК.

Головна сторінка також містить кроки з усунення несправностей і посібники з поширеними запитаннями, які ви можете використовувати, щоб краще зрозуміти проблему, з якою ви зіткнулися, і способи її вирішення.

Якщо ви хочете зробити крок далі, не соромтеся випробувати їхні ігри з підтримкою аудіо, щоб додати цей ентузіазм у свій тест, а також ви можете ознайомитись з іншими їхніми інструментами, зокрема перевірити клавіатуру, мишу та веб-камеру.

Тест спікера

Ви можете перевірити цей інструмент Speaker Test, якщо ви часто використовуєте свій динамік і мікрофон із програмами, встановленими у вашій системі, такими як WhatsApp, Messenger, Skype тощо.

Разом із перевіркою звуку системи це дозволяє перевірити звук, інтегрований у ці програми.

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати програму та пристрій, і ви отримаєте кнопку тестування для відображення звукових хвиль після натискання, щоб допомогти вам визначити частоти.

Тести пристроїв

Цей звуковий тест від DeviceTests чудовий як універсальний інструмент перевірки, оскільки він пропонує перевірку миші, клавіатури, веб-камери та мертвих пікселів разом із перевіркою мікрофона на сайті.

Все, що вам потрібно зробити, це підключити мікрофон та інші необхідні аксесуари перед проходженням тесту.

DeviceTest також пропонує рішення для типових проблем, з якими стикаються користувачі Ubuntu і Mac.

Тест обладнання онлайн

Якщо ви погано розмовляєте або розумієте англійську, то онлайн-тестування апаратного забезпечення є чудовим варіантом, оскільки він пропонує вміст веб-сайту та інструкції кількома мовами.

Цей інструмент дозволяє протестувати ваш мікрофон і динаміки та підтримує такі старі версії Windows, як Windows XP. Він має різні кроки для кожної версії, тому дотримуйтеся правильного відповідно до тієї, яку ви використовуєте.

  Вирішіть проблему завантажувального циклу LG V10

Інструменти A2Z

A2Z Tools клянеться своєю назвою, оскільки пропонує так багато в різних відділах. Наприклад, крім перевірки звуку та інших компонентів комп’ютера, він пропонує:

 • Перевірка XML Sitemap
 • Декодер двійкового коду в текст
 • Генератор URL-адрес
 • Сантиметр до футів
 • Фунт до короткої тонни
 • Перевірка зворотних посилань
 • Мініфікатор CSS
 • Редактор HTML

Перегляньте: techukraine.net Інструменти для тестування, усунення несправностей і вдосконалення

Тест мого мікрофона

Ще один безкоштовний веб-інструмент перевірки звуку, My Mic Test, зручний у використанні та надає точні результати для обох ваших динаміків.

Він сумісний із більшістю операційних систем, таких як Windows, Mac, Linux, Android та iOS. Ефективність у всіх залишається однаковою.

Він забезпечує результати швидко, без очікування, тому ви можете виконати роботу в найкоротші терміни.

Висновок

Як ви помітили, тестування звуку досить просте, тому ви повинні робити це регулярно, щоб мікрофон і динаміки працювали належним чином, коли це необхідно.

Зазначені вище інструменти гарантують, що ви не пропустите жодної важливої ​​інформації під час відеоконференції або не матимете перерв під час слухання улюбленої музики.