Конвертер 14 JPG у WebP для обслуговування зображень у форматах нового покоління

Categories:

Хочете розмістити правильні зображення на своїх веб-сайтах? Спробуйте ці конвертери JPG у WebP, щоб вражати своїми зображеннями в усіх аспектах.

Веб-сайти є основою бізнесу. У них достатньо потужності, щоб проілюструвати історію вашого бізнесу лише кількома рухами.

Ваш веб-сайт має бути презентабельним, щоб відвідувачі були зацікавлені та залишалися на веб-сайті. Найпоширеніший і простий спосіб досягти цього — використовувати зображення або інфографіку на веб-сайті, оскільки привабливі зображення швидко й ефективно представляють історію бізнесу.

Але чи достатньо додати зображення? Не зовсім. Формат, розмір, якість і швидкість завантаження зображень значно впливають на продуктивність веб-сайту та поведінку відвідувачів. Як наслідок, більшість творців контенту вважають за краще обслуговувати формати зображень нового покоління, такі як WebP, замість широко використовуваних форматів JPG і PNG.

Але тепер виникає питання: чому? Сьогодні в цьому блозі ми обговоримо важливість формату зображень WebP, а також переглянемо деякі з найкращих конвертерів, які можна використовувати для перетворення ваших основних зображень у WebP.

Важливість швидкого розміщення зображень на веб-сайтах

Якщо ви вже знайомі з SEO та поведінкою клієнтів в Інтернеті, ви можете знати, що швидкість вашого веб-сайту є одним із найважливіших факторів його ефективності. Тривале завантаження веб-сайту та зображення може зашкодити зацікавленості відвідувачів і негативно вплинути на ваш веб-сайт. Крім того, навіть зображення сильно впливають на швидкість веб-сайту.

Читайте також: Безкоштовні інструменти стиснення зображень для підвищення швидкості веб-сайту

Отже, просто мати хороші зображення недостатньо для рейтингу. Ви також повинні використовувати правильні формати та розміри зображень для ефективної роботи. У середньому багато великих сайтів втрачають 10% відвідувачів за кожну додаткову секунду завантаження їхніх сторінок.

Більшість відвідувачів очікують, що сторінка повністю завантажиться, включаючи зображення, за 8-12 секунд. Тому більшість експертів із SEO пропонують використовувати формати зображень нового покоління, такі як JPEG XR, WebP тощо, оскільки ці формати споживають менше даних для завантаження без шкоди для якості та швидкості веб-сайту.

Що таке формат зображення WebP?

Ви могли помітити, що я багато разів згадував формат зображень WebP, і запитання про те, що таке формат зображень WebP і чим він відрізняється від інших форматів, є практичним задумом.

WebP — це формат зображень нового покоління. Цей формат зображень широко використовується серед творців веб-сайтів і контенту через його особливі характеристики. WebP — це формат зображень, який забезпечує стиснення без втрат і зображень для Інтернету. WebP — це технологія з відкритим кодом, розроблена Google, яка зменшує розмір стислих зображень без шкоди для якості.

Важливість використання формату зображень WebP на вашому веб-сайті

Формат зображень WebP — це сучасний і ефективніший спосіб кодування зображень. Формат WebP зменшує розмір файлів зображень, займає менше місця для зберігання та збільшує швидкість сайту. Отже, ваш сайт стає набагато швидшим і займає менше місця завдяки використанню формату зображень WebP. Коли ваш сайт стає швидшим, це позитивно впливає на продуктивність вашого сайту.

  6 програм для віддзеркалення екрана вашого iPhone

Як використовувати зображення WebP на своєму веб-сайті? Що ж, щоб використовувати зображення WebP, ви можете створити нові зображення в графічному програмному забезпеченні, яке включає формат WebP, або конвертувати наявні зображення JPG у формат WebP.

Ви можете спробувати ці конвертери JPG у WebP, щоб покращити свій веб-сайт.

Хмарне перетворення

Cloud Convert — це онлайн-конвертер зображень, який дозволяє конвертувати наявні зображення у формат WebP.

Коли я кажу про наявні зображення, це не означає лише зображення у форматі JPG; ви також можете конвертувати PNG, JPEG тощо у WebP. Cloud Convert підтримує понад 200 форматів без втрати якості.

Крім того, Cloud Convert — це зручний сайт, на якому конвертація вашого зображення не займає хвилини. Що стосується ціноутворення, сайт дозволяє безкоштовно конвертувати до 25 зображень щодня. Однак вам, можливо, доведеться заплатити за це, щоб конвертувати більше зображень щодня.

Convertio

Якщо ви шукаєте безкоштовний конвертер зображень, ви можете легко покластися на Convertio. Цей безкоштовний онлайн-конвертер зображень є швидким і швидким. Ви можете отримати необхідне зображення у веб-форматі всього за кілька кліків.

Конвертувати зображення в Convertio можна в 3 прості кроки. Ви можете завантажити зображення у форматі JPG зі свого комп’ютера, Google Drive, URL-адреси чи DropBox або перетягнувши його на сторінку сайту. Потім виберіть формат WebP, дочекайтеся завершення процесу, і незабаром ви зможете завантажити своє зображення у форматі WebP.

Крім того, Convertio підтримує понад 200 форматів. Отже, ви також можете використовувати його для інших форматів.

Ezgif

Ezgif — це онлайн-сайт для конвертації зображень, який не тільки дозволяє конвертувати наявні зображення у форматі WebP, але й допомагає вам у більшому, ніж це завдяки своїй універсальності.

Цей інструмент не обмежується лише зображеннями; ви також можете використовувати GIF-файли та відео. Тому Ezgif дозволяє створювати та конвертувати GIF-файли та відео у форматі WebP.

Ezgif також підтримує інші формати зображень, включаючи PNG, HEIC, AVIF тощо. Як я вже згадував раніше, цей сайт абсолютно безкоштовний. Однак розмір файлу для завантаження обмежений 50 Мб.

FreeConvert

FreeConvert — це веб-додаток, який дозволяє конвертувати існуючі зображення в різні формати, включаючи WebP. Але що робить його особливим серед інших у цьому списку, так це його додаток. FreeConvert має власні програми для iOS та Android у відповідних магазинах програм.

Використання FreeConvert не є ракетобудуванням. Вам просто потрібно завантажити файл, вибрати формат і завантажити результат після завершення процесу.

Крім того, розмір файлу, який завантажується на цьому веб-сайті, становить до 1 Гб. Тому ви можете легко завантажити свої файли та конвертувати їх, не турбуючись про розмір.

Піксельний

Знайти сайт, який дозволяє конвертувати зображення, досить легко. Але знайти сайт, який дозволяє конвертувати та редагувати ваші зображення в тому самому місці, як вишеньку на торті. Pixelied точно пропонує всі ці функції для вас.

Pixelied — це безкоштовний онлайн-сайт, який дозволяє конвертувати наявні зображення в інші формати без втрати якості зображення та встановлення додаткового програмного забезпечення чи інструментів.

  13 найкращих генераторів QR-кодів для вашої наступної цифрової кампанії

Подібно до інших сайтів, навіть на Pixelied, вам потрібно просто завантажити файл, вибрати формат і завантажити його після процесу. Але ви також можете використовувати інструменти швидкого редагування, щоб покращити свої зображення.

Онлайн-конвертація

Online-Convert — це безкоштовний онлайн-конвертер WebP, який дозволяє конвертувати всі ваші JPG, PNG, GIF та інші формати зображень у WebP за кілька хвилин.

Використання цього сайту для конвертації зображень не є складним завданням. Вам просто потрібно завантажити зображення та дочекатися магії. Окрім перетворення зображень, сайт також дозволяє змінювати розмір зображення, додавати кольорові фільтри, обрізати тощо.

Ви можете легко змінити всі ці характеристики свого образу. Загалом, якщо ви шукаєте зрозумілий і простий конвертер зображень, ви можете покластися на цей сайт.

11зон

11zon — простий простий конвертер зображень, доступний онлайн. Це абсолютно безкоштовний і зручний веб-сайт. Вам не потрібно двічі думати, перш ніж спробувати цей сайт.

Ключові функції 11zon дозволяють конвертувати необмежену кількість зображень у формат WebP, не витрачаючи час. Функція, яка мені найбільше сподобалася на цьому веб-сайті, це конвертація кількох файлів і попередній перегляд.

11zon дозволяє завантажувати декілька файлів одночасно, конвертувати та зберігати їх у форматі WebP. Окрім цього, ви також можете переглядати попередні перегляди всіх вибраних зображень і легко додавати або видаляти їх зі списку.

XConvert

Що може бути краще, ніж конвертувати існуючі зображення у формат WebP із високою роздільною здатністю та меншим обсягом пам’яті? Ось що XConvert робить для вас. XConvert — це безкоштовний онлайн-конвертер JPG у WebP.

Як і більшість веб-сайтів, навіть Xconvert має унікальні функції. Цей сайт дозволяє конвертувати декілька файлів JPG у WebP одночасно.

Крім того, сайт дозволяє вибрати розмір вихідного файлу та якість для кращих і бажаних результатів. Ви також можете змінити роздільну здатність зображення, якщо це необхідно. XConvert — чудова платформа для налаштування вашого зображення під час його перетворення у формат WebP.

TinyImg

TinyImg — онлайн-сайт для конвертації зображень, який забезпечує найкращі результати у форматі WebP. Ви можете використовувати цей сайт для перетворення зображень JPG і PNG у формат WebP або навпаки. Цей зручний сайт також пропонує свою програму безкоштовно.

Щодо функцій, TinyImg — це швидкий і ефективний сайт для конвертації зображень, оскільки він дозволяє конвертувати до 10 зображень одночасно. Однак переконайтеся, що розмір кожного зображення не перевищує 3 Мб.

На додаток до цього, сайт дозволяє конвертувати зображення безкоштовно лише протягом обмеженого часу. Можливо, вам доведеться оформити підписку, щоб користуватися ним регулярно.

Безкоштовне онлайн-конвертування

Перетворення зображень із JPG на WebP може бути важким через розмір завантажуваного файлу. Тому дуже важливо знайти веб-сайт, який дозволяє завантажувати зображення великого розміру. Тому, маючи це на увазі, я додав до списку Online Convert Free.

Online Convert Free — це безкоштовний онлайн-сайт для конвертації зображень. Розмір завантаження на цьому веб-сайті становить 100 МБ, що цілком достатньо для звичайних зображень. Користуватися цим веб-сайтом так само просто, як і його назва. Вам знадобиться лише кілька хвилин, щоб отримати необхідний результат.

  Як скинути Ubuntu до налаштувань за замовчуванням

AnyConv

AnyConv — найкраще місце для конвертації ваших зображень JPG у різні формати, включаючи WebP, DOT, DST, GIF тощо. Ви можете зробити висновок, що AnyConv є універсальним веб-сайтом.

З точки зору WebP, сайт не обмежується лише JPG. Ви також можете конвертувати GIF, JPEG, PNG, SVG та інші формати зображень у WebP. Ви можете конвертувати зображення в інші формати, натиснувши лише дві кнопки: «Вибрати файл» і «Конвертувати». Хіба це не просто?

Замзар

Zamzar — це найбільш надійний і використовуваний веб-сайт, де ви можете перейти та конвертувати свої зображення JPG у WebP онлайн безкоштовно протягом обмеженого періоду. Як і більшість подібних веб-сайтів, користуватися Zamzar не так вже й складно.

Вам просто потрібно завантажити файл, натиснути «Перетворити» та дочекатися завершення. Однак він все одно виділяється з-поміж інших, оскільки дозволяє завантажувати ваш файл і виконувати інші завдання без будь-яких турбот. Цей сайт надішле вам електронний лист, коли ваш файл буде готовий.

Максимальний розмір файлу в Zamzar для безкоштовних користувачів становить 200 Мб, і ви можете конвертувати 50 файлів на місяць. Однак ви можете взяти платну підписку для кращого розміру файлу та кількості конверсій.

iLoveIMG

Ви б помітили, що більшість веб-сайтів тут дозволяють конвертувати зображення JPG у формат WebP, але на цьому веб-сайті навпаки. iLoveIMG — це безкоштовний веб-сайт, який дозволяє грати із зображеннями завдяки чудовим функціям.

Цей веб-сайт широко відомий своїм інструментом редагування. Якщо у вас є бізнес, то цей веб-сайт може допомогти вам у всьому. Від редагування зображень до перетворення їх формату, ви можете легко покластися на iLoveIMG. Сайт дозволяє конвертувати та зберігати декілька файлів разом. Ви можете заощадити багато часу, використовуючи цей сайт.

Масовий конвертер зображень у WebP

Bulk Images to WebP Converter — чудовий сайт, який дозволяє конвертувати масові зображення JPG, PNG, GIF та інші зображення у формат WebP. Цей інструмент досить простий і легкий у використанні.

Цей онлайн-сайт працює без доступу до сервера. Це дозволяє миттєво конвертувати зображення у формат WebP. Максимальний розмір файлу становить 30 МБ. Окрім цього, ви також можете вибрати якість WebP, змінити розмір зображень, вибрати формат завантаження тощо.

Заключні слова

WebP — це сучасний формат зображень, який підтримується більшістю браузерів. Тому для веб-сайтів важливо вибрати конвертер JPG у WebP. Але у вас також можуть виникнути сумніви щодо безпеки ваших даних під час завантаження зображень у ці конвертери. Тому в цьому блозі згадуються всі безпечні та надійні безкоштовні програми конвертера JPG у WebP.

Далі перегляньте безкоштовні інструменти для перетворення JPG у PNG.