Керуйте сповіщеннями програм прямо з центру сповіщень вашого iPhone

Categories:

Те, як iOS обробляє сповіщення, завжди було не ідеальним, але iOS 12 покращує ситуацію. Частиною цього є нова можливість змінювати спосіб обробки сповіщень прямо з Центру сповіщень.

З появою iOS 12 Apple дозволила людям отримувати сповіщення, вирішити, що вони більше не хочуть бачити його знову, а потім зробити це все, не заглиблюючись у часто заплутаний світ налаштувань. додаток. Це велике покращення для зручності використання, яке, сподіваємося, означає, що розробники двічі подумають, перш ніж надсилати сповіщення своїм користувачам у спам.

Керування сповіщеннями з Центру сповіщень — це чудовий спосіб переконатися, що ви більше ніколи не побачите цього дратівливого запиту гри на ваш час. Це майже варте оновлення лише до iOS 12. Після того, як ви це зробите і отримаєте занадто багато дратівливих сповіщень, замість того, щоб відхилити їх, проведіть пальцем ліворуч по ньому.

  Як вимкнути ліхтарик на iPhone

Ви побачите три варіанти, і один, який потрібно натиснути, – це «Керувати».

Далі ви побачите чотири варіанти.

Безшумна доставка: цей параметр дозволить надходити сповіщенням, але вони не відтворюватимуть жодних звуків, не відображатимуть банери чи значки значків, а також не відображатимуться на екрані блокування.
Вимкнути: ця опція робить саме те, що звучить, вимикаючи всі сповіщення для відповідної програми.
Налаштування: ви перейдете до більш детальних параметрів сповіщень у програмі Налаштування. Тут ви можете змінити спосіб відображення сповіщень і звук, який вони видають, коли надходять.
Скасувати: ця кнопка скасовує діалогове вікно та повертає вас до Центру сповіщень.

  Що таке відстеження контактів і як воно може боротися з пандемією?

Доречним варіантом тут є перший, оскільки він дозволяє людям продовжувати отримувати сповіщення, які можуть бути неважливими, але також варто побачити. Ігрові сповіщення є чудовим прикладом таких сповіщень, тому якщо ви не бажаєте отримувати звукові сповіщення, але боїтеся щось пропустити, цей варіант для вас.

Одна лише ця функція робить сповіщення iOS 12 набагато більш керованими, дозволяючи користувачам видаляти сповіщення зі свого життя в тому місці, де гума зустрічається з дорогою, а не відволікатися від думки заглибитися в налаштування.