Керуйте бухгалтерським обліком, розрахунком заробітної плати та працівниками свого бізнесу за допомогою Patriot Software

Categories:

Існує безліч програм для розрахунку заробітної плати та бухгалтерського обліку, але який із них підійде вам? Ця стаття відповідає саме на це, а також на деякі інші речі. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше про бухгалтерський облік і про те, як Patriot перевершує кожного конкурента на ринку.

Програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати та бухгалтерського обліку – це електронні інструменти, які допомагають зберегти фінанси вашої компанії. Критичні аспекти програмного забезпечення для нарахування заробітної плати та бухгалтерського обліку мають бути зручними, ефективними, простими у використанні та, що найважливіше, такими, що можна настроювати. Patriot пропонує все необхідне для бухгалтерського обліку.

У цьому десятилітті відбулася захоплююча зміна. Технологічний бум, що супроводжувався сплеском компаній по всьому світу, поставив важливість працівників у центр уваги. Пройшли ті часи, коли компанії могли наказувати своїм співробітникам погоджуватися на все, що вони пропонували.

Тепер співробітники знають собі ціну і розуміють, що завжди є місце, де до них ставитимуться краще. Крім того, дослідження показали, що компанії із задоволеними співробітниками розвиваються краще.

Вчасно платити людям і бездоганно вести бухгалтерські книги є одним із найважливіших аспектів організації роботи будь-якого підприємства. Незалежно від того, наскільки якісним є ваш продукт, ваша компанія не буде працювати добре, якщо ви не приділятимете бухгалтерському обліку стільки уваги, скільки воно того заслуговує.

Навіщо нам програма для розрахунку заробітної плати та бухгалтерського обліку Patriot?

Patriot — це доступна, потужна та неймовірно проста у використанні програма для бухгалтерського обліку та розрахунку заробітної плати. Він призначений для швидшого ведення вашого бізнесу завдяки різноманітним функціям, доступним на платформі, таким як виставлення рахунків клієнтам, відстеження ваших грошей, перемикання між касовою основою та нарахуванням, імпортування банківських транзакцій, оплата рахунків організацій і створення фінансових звітів.

Інструмент розрахунку заробітної плати програмного забезпечення усуває біль і складність розрахунків заробітної плати. За допомогою «Патріота» можна робити точні розрахунки податків, налаштовувати платіжні відомості та багато іншого без додаткових витрат.

  Як отримати реальну кількість слів у Google Docs у Chrome

Власники бізнесу та бухгалтери віддають перевагу Patriot над іншими постачальниками на ринку за його високоефективну функціональність. Незалежно від режиму введення даних, будь то вручну чи за допомогою різноманітного програмного забезпечення, Patriot забезпечує безперебійну інтеграцію за допомогою одного входу.

Іншою важливою особливістю Patriot є служба обслуговування клієнтів у США, яка отримує 5 зірок майже за кожен аспект. Безкоштовним обслуговуванням клієнтів у США можна скористатися текстовими повідомленнями, електронною поштою чи телефоном із понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00.

Patriot пропонує найкраще співвідношення ціни та якості. Сервіс, який надає підприємство «Патріот», не має собі рівних в галузі. Вони прагнуть підтримувати низькі ціни та високу задоволеність клієнтів.

Продукція компанії Patriot

Як ми бачили раніше, Патріот пропонує послуги з бухгалтерського обліку та нарахування заробітної плати; Давайте зануримося глибше в продукти та послуги, що надаються, і зрозуміємо, чому клієнти віддають перевагу цьому над усім іншим, коли йдеться про управління грошима їхніх організацій.

The Бухгалтерська програма Патріот простіший у використанні та доступніший, ніж його конкуренти, забезпечуючи найкраще співвідношення ціни та якості. Бухгалтерське онлайн-програмне забезпечення розроблено лідерами галузі та бухгалтерами, які розуміють болючі точки своєї галузі. Таким чином, розроблене програмне забезпечення є простим у використанні з майстрами адаптації та запуску.

Виходячи з потреб користувачів, Патріот пропонує два пакети інструментів бухгалтерського обліку; Базовий і Преміум. Хоча різниця між пакетами становить 10 доларів на місяць, давайте розглянемо їхні особливості.

Базовий пакет пропонує все, що потрібно для малого та середнього підприємства. Він також вважається придатним для осіб, які тільки починають свій бізнес. Деякі функції, які надає базовий пакет Patriot Accounting Package, це безкоштовна зовнішня підтримка, відстеження грошей і надзвичайно проста інтеграція даних.

Пакет Преміум від бухгалтерії Патріот пропонує все, що і пакет Базовий, і багато іншого. Преміум-пакет є преміум-пакетом завдяки таким функціям:

  • Дозволи на основі користувачів
  • Субрахунки
  • Періодичні рахунки та нагадування
  • Спеціальні шаблони рахунків-фактур і звірка рахунків.
  Як використовувати веб-інтерфейс Kodi

Програмне забезпечення Payroll від Patriot також доступне в двох формах: Basic і full-service Payroll, що пропонує такі функції:

  • Подання та депонування федеральних податків із заробітної плати
  • Подання та внесення державних податків із заробітної плати
  • Подання та внесення місцевих податків із заробітної плати
  • Подання податку на заробітну плату за кінець року без додаткової комісії
  • Точність податкової звітності гарантована

Користувачам доступно кілька доповнень, які можна інтегрувати з інструментами обліку заробітної плати та бухгалтерського обліку, наприклад, програмне забезпечення для обліку робочого часу та кадрів.

Завдяки інтеграції цих двох у вас буде повне наскрізне програмне забезпечення, яке робить усе за вас, від відстеження часу та відвідуваності їхніх працівників до розрахунку їхніх зарплат та інших витрат організацією та, таким чином, обчислення податків та їх подання. .

Як «Патріот» допомагає бізнесу?

Програмне забезпечення Patriot для бухгалтерського обліку та розрахунку заробітної плати враховує відгуки, отримані від власників бізнесу та бухгалтерів, і інтегрує їх у їхню роботу, роблячи інструменти одним із найбільш зручних у галузі інструментів бухгалтерського обліку.

Ще щось, що відрізняє цей чудовий інструмент, це його зручність для хмар. Власникам бізнесу не потрібно турбуватися про взаємну передачу даних, оскільки вони завжди доступні завдяки хмарному сховищу, яке пропонує Patriot. Це робить доступ до даних доступним і економить тисячі доларів для середніх компаній у всьому світі.

Патріот також пропонує партнерську програму для бухгалтерів за пільговими цінами з безкоштовним екобрендінгом і 30-денною безкоштовною пробною версією. Партнерська програма доступна в різних пакетах залежно від потреб бухгалтерів. Це срібло, золото, платина та діамант.

Переваги, які пропонує The Patriot, якими користуються бухгалтери та їхні клієнти, включають спеціальні ціни, консолідовану оплату, безкоштовне програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати та бухгалтерські фірми, безкоштовний 2-денний прискорений прямий депозит та багато іншого.

Альтернативи Патріоту

Патріот пропонує все необхідне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку та розрахунку заробітної плати. Однак ми вважаємо, що у вас завжди має бути вибір. Хоча Patriot є одним із найкращих на ринку, слід згадати кілька інших програм щодо програмного забезпечення для розрахунку заробітної плати та бухгалтерського обліку.

  14 найпопулярніших навичок, необхідних для професіоналів ШІ

OnPay

OnPay — це інструмент для розрахунку заробітної плати, кадрів і пільг, який славиться інтуїтивно зрозумілим розрахунком заробітної плати в хмарі, автоматизованими податками, вбудованими пільгами для кадрів, підтримкою експертів і безкоштовним встановленням. Журнал PC Magazine також оцінив його як видатний у 2021 році.

брижі

Rippling — це одне з таких програм для бухгалтерського обліку, яке спрямоване на спрощення бухгалтерського обліку, роботи, пов’язаної з нарахуванням заробітної плати та роботи з персоналом, щоб компанії та підприємства могли зосередитися на продукті чи послугах, для яких вони були створені. Сервіс Rippling пропонується у двох продуктах: HR Cloud та IT Cloud. Користувачі можуть вибрати з них, виходячи зі своїх потреб у фірмі.

Zoho Payroll

Зохо також є однією з найпопулярніших платформ SaaS, яка пропонує багато послуг і програмного забезпечення для спрощення складної роботи підприємств. На додаток до повного інструменту CRM, наданого Zoho, він також включає програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати, якому довіряють деякі провідні бренди, такі як Francium Tech, Oxford Caps, Vedatya Institute, IndieFolio, Tart Labs та багато інших.

Висновок 👩‍💻

Управління персоналом для будь-якої компанії так само важливо, як і вірність своєму продукту, баченню та меті. Щоб хороші люди залишалися, а погана енергія не переповнювала ваше робоче місце, вам потрібно цінувати людей, які щодня працюють разом з вами, щоб зробити організацію якнайкраще.

Патріот має все необхідне підприємству для управління персоналом. Інструменти бухгалтерського обліку та розрахунку заробітної плати, пропоновані платформою, не мають собі рівних у галузі, тому вам варто звернути увагу на свою компанію.