Знімайте рухомі зображення за допомогою iPhone та зберігайте у форматі GIF

Рухомі фотографії — це відео, коли я перевіряв останній раз, і якщо ви вилучите аудіо з рівняння, у вас буде GIF. Тепер GIF-файли надзвичайно популярні в Інтернеті як форма виразу, і саме вони надають більш правдиве значення фразі «зображення коштує тисячі слів», особливо якщо ви можете закріпити на екрані деякий текст на GIF, перш ніж поділитися ним. . PHHHOTO – це безкоштовна програма для iOS, яка дозволяє створювати GIF-файли з фотографіями, тобто рухомі фотографії з камери вашого пристрою. Він служить цій єдиній меті, хоча у нього є гарний маленький чорно-білий фільтр, який ви можете застосувати до GIF, перш ніж він буде збережений у вашій камері або опублікований у Facebook, Twitter та/або самому PHHHOTO.

  Як створювати емодзі Mash-Ups за допомогою Gboard

Коли ви почнете використовувати PHHHOTO, ви відкриєте одну з перших речей у програмі, яка мене роздратувала. Він запитує ваш номер телефону. До цього дня я не довірив Facebook свій номер, тому випадковий додаток для фотографій, який запитує його, мене турбує. На жаль, немає іншого способу зареєструватися та використовувати PHHHOTO, і вони обіцяють не розсилати вам спам і не використовувати ваш номер.

Виберіть своє місцезнаходження, а потім введіть свій номер телефону. Програма надішле вам текстове повідомлення з PIN-кодом, який потрібно ввести, перш ніж ви зможете перейти до налаштування облікового запису. Після введення PIN-коду ви підберете собі ім’я користувача та пароль.

  Як налаштувати легенду діаграми в MS Office

Після налаштування облікового запису ви можете почати робити фотографії. Додаток працює як з передньою, так і з задньою камерою. Ви можете ввімкнути екранну сітку, щоб краще розташувати об’єкт, і ввімкнути таймер на 3 секунди. Після закінчення таймера вам потрібно лише навести пристрій на об’єкт (якщо він може рухатися сам) і спостерігати за точками праворуч від кнопки затвора. Кожна крапка позначає окрему фотографію, яку зроблено. Як тільки програма зробить усі потрібні фотографії, вона автоматично перейде на наступний екран.

Цей екран дозволяє застосувати просто чорно-білий фільтр під назвою «Соло». Якщо ви хочете зберегти оригінальний вигляд фотографії, пропустіть цей крок і торкніться Далі. Це все, що ви можете зробити, щоб відредагувати фотографію. На наступному екрані ввімкніть параметр, який зберігає фотографії для обміну в Instagram.

  Знайдіть випадковий фільм або телешоу для перегляду на Netflix, Hulu, HBO Go або Amazon Prime

Отримана фотографія досить гарна, і вона збережена у форматі GIF. Додаток досить повільно реагує на натискання, і обробка зображення займає занадто багато часу, але в кінцевому підсумку ви отримуєте гарну фотографію, тому очікування того варте.

Встановіть PHHHOTO з App Store