Зберігайте документи та співпрацюйте з одногрупниками за допомогою Sync

| | 0 Comments| 10:28 AM
Categories:

Шукаєте безпечне хмарне сховище для обміну файлами та співпраці? Спробуйте Sync! Ця програма для обміну файлами пропонує розширені інструменти для співпраці без шкоди для безпеки.

Сучасні компанії, що керуються даними, частіше, ніж будь-коли, обмінюються файлами із зовнішніми та внутрішніми учасниками. Робота вдома, віддалена робота та гібридні робочі місця зробили обмін даними більш необхідним.

З’явилося кілька комп’ютерних і мобільних програм для безпечної співпраці над даними в хмарі. Ми дослідили багато з цих інструментів і виявили, що Sync пропонує кращу безпеку файлів, зручну співпрацю та зручний інтерфейс.

Спільне зберігання файлів: огляд

Спільне зберігання файлів полегшує обмін документами та файлами. Члени команди можуть легко отримати доступ до файлів з будь-якого місця відповідно до своїх службових ролей і дозволів на вміст.

У минулому локальні сервери здебільшого слугували спільним сховищем файлів, хоча ви, мабуть, бачили, як багато людей бродять по офісу з USB-флешками для передачі даних, оскільки ці сервери були недостатньо ефективними.

Поява хмарних обчислень дозволила розробникам програмного забезпечення створити справді спільне сховище даних, яке може:

 • Керуйте версіями документа або файлу
 • Надати рольовий доступ
 • За потреби видаляйте дані
 • Резервне копіювання, щоб зменшити ризик

Зберігання файлів для співпраці

 • Увімкнення віддаленої роботи, щоб різні члени команди могли отримувати доступ до вмісту, не відвідуючи офіс.
 • Дозволяючи зовнішнім клієнтам і постачальникам безпечно працювати з вашими командами, не розголошуючи секрети компанії чи інтелектуальну власність.
 • Зробіть спільну роботу зручною, сумісною та безтурботною.
 • Зберігайте всі бізнес-файли та документи в одному місці та регулярно створюйте їх резервні копії, щоб зменшити ризики програм-вимагачів.
 • Зробіть свою проектну команду більш продуктивною, щоб ви могли збільшити свою прибутковість.

Синхронізація: вступ

Sync — це хмарна платформа для спільної роботи над документами, зберігання файлів і спільного використання. Це не просто альтернатива Google Drive, Microsoft OneDrive або Dropbox. Він пропонує нові методи обміну файлами та співпраці, такі як робочі процеси, розширені посилання, посилання з можливістю завантаження тощо.

Не кажучи вже про те, що його захищена від злому політика безпеки та конфіденційності гарантує, що ваші бізнес-секрети залишаються лише у вашій довіреній групі.

Це створює хмару бізнес-даних навколо вас і ваших товаришів по команді. Додаток охоплює всі ваші пристрої. Отже, якщо ви знімете ідею дизайну на своєму мобільному телефоні під час подорожі, дизайнер може взяти її зі спільної папки та негайно почати над нею працювати.

Крім того, ви можете зберігати масу секретів і особистих даних на одних і тих самих пристроях, не повідомляючи їх своїй команді чи співробітникам.

Спільна робота над документами за допомогою Sync

Sync допомагає вам, пропонуючи надпросту програму для спільної роботи з файлами Sync Pro. Він доступний як веб-додаток, мобільний додаток, програмне забезпечення для ПК з Windows і додаток для macOS.

Коли ви створюєте обліковий запис Sync.com, вам потрібно використовувати його для входу у веб-програму. Не кажучи вже про те, що вам також потрібно встановити настільні та мобільні програми.

Коли синхронізація активна на кожному пристрої, ви можете перекинути документ або файл у папку синхронізації з вихідного пристрою, наприклад ПК, планшета чи смартфона.

  Як отримати відшкодування за Epic Store Games

Надшвидкий протокол FTP Sync завантажує вміст у хмарне сховище Sync за кілька секунд, за умови, що пропускна здатність вашого Інтернету може забезпечити необхідну швидкість завантаження.

Після завантаження всі, хто має доступ до цієї спільної папки, бачать вміст із своєї програми Sync або веб-клієнта.

Розширена система контролю версій створює копію, коли хтось змінює спільний документ, а також історію змін. Якщо виникнуть проблеми з новою версією, ви завжди можете повернутися до вихідного файлу, не починаючи проект з нуля.

Sync також пропонує бізнес-процеси, інтеграцію, розширений обмін посиланнями та багато іншого, щоб допомогти вам залишатися продуктивними та не витрачати час на передачу файлів з одного пристрою на інший.

особливості

#1. Відновлення видалених файлів

Якщо ви випадково чи навмисно видалили файл і хочете отримати до нього доступ пізніше, ви можете зробити це в Sync. У ньому є параметр Резервного копіювання диска або Показати видалені файли, який допомагає відновити видалений вміст.

#2. Отримайте вільний простір

Ви можете запропонувати Sync своїм друзям і відомим партнерам, щоб отримати 1 ГБ вільного місця за кожну реєстрацію рефералів.

Просто перейдіть до налаштувань облікового запису та скопіюйте реферальне посилання, яке відображається поруч із опцією Sync Rewards.

#3. Вибіркова синхронізація

Якщо у вас недостатньо вільного хмарного сховища на Sync, ви можете вибірково вибрати документи та файли з ПК для синхронізації.

У настільному додатку перейдіть до «Налаштування», а потім виберіть «Параметри» в контекстному меню, що з’явиться. Виберіть Додатково та зніміть прапорці біля вмісту, який не потрібно синхронізувати.

Ви можете налаштувати різні аспекти посилання для спільного використання. Наприклад, до посилання можна додати наступне:

 • Пароль доступу
 • Мітка посилання
 • Термін дії посилання
 • Ліміт завантаження за посиланням
 • Сповіщення електронною поштою про дії посилань

Ви можете створити папку для свого клієнта та перетворити її на посилання з можливістю завантаження. Ваш клієнт може отримати доступ за посиланням за допомогою пароля та завантажити вміст за цим посиланням. Вміст відобразиться у вашій папці синхронізації. Особі, яка завантажує файли, не обов’язково бути власником облікового запису Sync.

Рішення від Sync

Безпечний обмін файлами

Це дозволяє безпечно обмінюватися файлами необмеженого розміру (з передплатою на необмежену пам’ять). Sync створює резервні копії завантаженого вмісту в кількох центрах обробки даних, сертифікованих SOC-2.

Крім того, усі дані, що передаються, зашифровані, і ніхто не знає, чим ви ділитеся. Тільки ви та ваші співавтори можете отримати доступ до файлів за допомогою належних облікових даних.

Захист файлів клієнта

Це рішення дозволяє створити фірмовий інтерфейс для спільної роботи з клієнтами над файлами та документами. Він також включає сповіщення, робочі процеси затвердження, відгуки, коментарі тощо.

Крім того, ваші клієнти можуть попередньо переглядати свій вміст у нативному режимі, як і в Adobe PDF Reader, Microsoft Word, Google Slides тощо.

Якщо ви керуєте кількома клієнтами як агентство, ви можете створити окремі папки синхронізації для кожного клієнта. Таким чином, ви можете легко керувати конфіденційним вмістом багатьох клієнтів, не змішуючи їх.

Командна співпраця

Ви можете ефективно керувати обігом документів і файлів у групах за допомогою таких функцій Sync:

 • Централізована спільна папка для команд
 • Перегляд у режимі реального часу всіх дій із обміну та редагування документів
 • Рольовий доступ до даних
 • Кілька дозволів на вміст, як-от лише перегляд, редагування, копіювання, контроль, видалення тощо
 • Видалення даних віддалено
 • Віддалене скасування та надання доступу
  9 блокувальників веб-сайтів для індивідуальної та командної продуктивності

Безпечне хмарне сховище

Хмарне рішення Sync базується на приватній хмарній інфраструктурі. Він пропонує:

 • Наскрізне шифрування
 • Шифрування на стороні клієнта
 • Відповідність вимогам ЄС GDPR, правилам конфіденційності даних Канади, США та Великобританії

Крім того, Sync не збирає дані про використання вашого додатка та не продає їх третім сторонам. Він засуджує право власності на дані. Ви єдиний власник свого вмісту.

Робота віддалено

Ви можете працювати в автономному режимі над спільними документами; робочий стіл або веб-програма оновить батьківський файл, коли пристрій підключиться до мережі.

Крім того, ви можете розпочати роботу на одному пристрої та продовжити роботу на інших пристроях, оскільки Sync завжди оновлює документ або файл, над яким ви працюєте.

Необмежене зберігання

Ваша компанія може отримати необмежену хмарну пам’ять у Sync за допомогою відповідного плану підписки. Крім того, ваші команди можуть ділитися необмеженою кількістю файлів без обмежень розміру. Це рішення в основному економічно вигідне для стартапів, середнього бізнесу та підприємств.

Випадки використання

З огляду на зовнішній вигляд інтерфейсу інструменту та функціональні можливості, Sync корисний для будь-якої компанії, яка потребує спільної роботи над документами, файлами та мультимедіа.

Однак на офіційному веб-сайті зазначено, що застосування Sync може отримати значну користь від наступних галузей:

Освіта

Віртуальні, гібридні та звичайні навчальні заклади можуть використовувати Sync для створення безпечного, спеціально створеного та сумісного з конфіденційністю хмарного сховища для обміну документами та файлами.

Він може безпечно розміщувати конфіденційні файли, такі як навчальні матеріали, іспити, лекції, записи студентів тощо, і надавати рольовий доступ персоналу закладу.

Викладачі можуть створювати папки синхронізації для класів, секцій, навчальних груп тощо.

Студенти можуть зручно завантажувати завдання класу, екзаменаційні роботи, дані проектів тощо за посиланнями з можливістю завантаження без підписки на Sync.

Фінансові послуги

Фінансові установи та банківські установи можуть використовувати Sync для збору та обміну даними клієнтів із внутрішніми та зовнішніми сторонами, не порушуючи норм конфіденційності чи законів про фінансові послуги.

Галузь може використовувати посилання з можливістю завантаження для отримання документів KYC від будь-якого клієнта. Потім він може безпечно надати відредаговані частини документів третій стороні з метою перевірки.

Агенти з продажу, маркетингу та розвитку бізнесу можуть використовувати Sync на передовій лінії, щоб ділитися брошурами про фінансові продукти та ціновими пропозиціями з потенційними клієнтами.

Охорона здоров’я

Індустрія охорони здоров’я має працювати із захищеною інформацією про здоров’я своїх пацієнтів (PHI). Крім того, лікарням і клінікам потрібне хмарне сховище, сумісне з Законом про перенесення та підзвітність медичного страхування (HIPAA), щоб безпечно обробляти страхові вимоги пацієнтів. Sync легко виконує ці вимоги.

Юридичні фірми також можуть використовувати Sync для спільної роботи над юридичними документами, повідомленнями, юридичними процесами на основі вмісту тощо.

Ваша юридична команда може легко обмінюватися конфіденційними розмовами між адвокатом і клієнтом, відео свідків, доказовими документами тощо без будь-яких порушень безпеки.

Уряд

Всі рівні влади повинні взаємодіяти з громадськістю. Обмін документами та файлами неминучий у таких публічних взаємодіях.

Ви повинні робити добро для своїх виборців у федеральному, державному чи муніципальному уряді.

Наприклад, ви можете створити портал цифрового управління, використовуючи Sync як постачальника хмарного сховища. Тут ви можете збирати заявки, документи, відгуки тощо в Інтернеті та надавати сертифікати чи ліцензії в цифровому вигляді безпосередньо заявнику. Нікому не потрібно страждати від клопоту подорожей.

  11 найкращих фоторедакторів на основі штучного інтелекту та програм для професіоналів

Переваги

Коли ви починаєте використовувати Sync, ви отримуєте такі переваги на рівні програми:

#1. Настільна програма

Настільна програма на пристроях Windows і macOS дає змогу додавати документи, папки та файли до спільної папки синхронізації, просто скопіювавши та вставивши вміст.

Програмне забезпечення для робочого столу додає спеціальну папку на ваш комп’ютер. Ви можете перетягнути файли в призначену папку, щоб зробити файли доступними в Інтернеті.

#2. Веб-панель

Використовуючи веб-панель, ви можете зручно керувати своїм обліковим записом Sync, користувачами, правилами спільного доступу та вмістом.

Це також дозволяє транслювати спільні відео онлайн. Якщо ви працюєте над створенням відеовмісту або відеомаркетинговими проектами, Sync стане вашим партнером у хмарному сховищі.

#3. Мобільний додаток

Мобільна програма для синхронізації доступна для пристроїв Android та iOS. Мобільний додаток підходить для агентів на передовій, які збирають польові дані.

Ви також можете використовувати мобільну програму для синхронізації зображень, відео та документів із ПК.

#4. Підтримка по телефону

Програма Sync неймовірно проста. Більшість компонентів інтерфейсу користувача (UI) не потребують пояснень. Однак якщо у вас виникнуть проблеми з підключенням, помилки контролю версій тощо, є надійна команда підтримки по телефону, до якої ви можете звернутися.

План ціноутворення

Sync має три прості плани передплати, і вони, як зазначено нижче:

#1. безкоштовно

Безкоштовний план призначений для ознайомлення та для осіб, яким потрібен базовий обмін файлами. Він поставляється з 5 ГБ хмарного сховища.

#2. Sync Pro

Sync Pro доступний за привабливою та недорогою ціною. Ви можете вибрати Solo Basic ($8/місяць/рік), Solo Professional ($24/місяць), Teams Standard ($6/користувач/місяць/рік) і Teams Unlimited ($18/користувач/місяць).

Ви отримуєте всі функції Sync Pro, а обсяг хмарного сховища варіюється від 1 ТБ до необмеженого, залежно від вашого плану.

#3. Sync Enterprise

Якщо вам потрібна Sync для всього бізнесу, де понад 100 користувачів використовуватимуть інструмент, ви можете зв’язатися з Sync, щоб отримати цінову пропозицію.

Альтернативи

pCloud

pCloud пропонує шифрування даних військового рівня для хмарного зберігання даних. Він пропонує різні тарифні плани для окремих осіб, сімей і компаній. Його стандартні функції інструменту:

 • Спільна робота над файлами та документами за допомогою посилань і папок
 • Шифрування pCloud Crypto з вашого боку, окрім стандартного шифрування
 • Керування версіями файлів
 • Повернення видалених файлів або облікових записів
 • П’ять резервних копій в різних хмарних сховищах для одного файлу

Internxt

Служба хмарного зберігання даних Internxt зосереджена на хмарному накопичувачі, сховищі фотографій і обміні файлами. Для цього було створено три окремі модулі: Drive, Photos і Send.

Диск і Фото призначені для зберігання особистих і професійних документів, файлів і зображень. Модуль «Надіслати» дозволяє створювати посилання для спільної роботи або простого обміну.

Підведенню

Sync — це універсальне рішення для безпечної співпраці та обміну файлами за допомогою технології хмарного зберігання. Ви можете спробувати його основні функції, зареєструвавши безкоштовний обліковий запис.

Якщо вам подобається інструмент, ви можете оплачувати підписки залежно від потреб вашого бізнесу та розміру команди.

Далі ви можете перевірити способи перенесення контактів з одного телефону Android на інший.