Захистіть себе та свій автомобіль за допомогою цих 9 найкращих відеореєстраторів

Categories:

Реєстратори — це компактні відеокамери, встановлені на приладовій панелі або лобовому склі автомобіля для запису навколишнього середовища під час руху. Зазвичай вони живляться від порту USB. Відеореєстратор записує відео на карту пам’яті, до якої можна легко отримати доступ.

Реєстратори можна використовувати для багатьох цілей, наприклад для зйомки доказів у разі аварії, моніторингу поведінки водія та запису мальовничих краєвидів. Вони також можуть бути використані як захід безпеки для запобігання крадіжці та вандалізму, що допомагає отримати страховку та повідомити про крадіжку.

Сучасні відеореєстратори мають стандартні функції відстеження GPS, Wi-Fi і функції виявлення руху. Деякі моделі навіть мають вбудовані екрани для перегляду в реальному часі або відтворення записаного матеріалу. А файл з відзнятим матеріалом можна легко перенести на мобільний за допомогою Wi-Fi.

Причини використання відеореєстраторів

Ми перерахували важливість відеореєстратора. Є кілька причин, чому відеореєстратори необхідні, залежно від використання, технології, поведінки водія тощо.

Докази в разі аварії: відеореєстратори можуть знімати кадри аварії чи будь-яких нещасних випадків, надаючи цінні докази для страхових претензій або судових розглядів. Це головна перевага відеореєстратора.

Захист від шахрайства: вони можуть допомогти водіям проти шахрайських претензій, зокрема інсценованих аварій або наїздів. Відео є надійним доказом у таких справах.

Відстежуйте поведінку за кермом: відеореєстратори можна використовувати для моніторингу поведінки та навичок водіння за допомогою відеозапису, що може допомогти виявити небезпечні звички та покращити навички водіння.

Безпека: відеореєстратори можуть діяти як стримуючий фактор від крадіжки та надавати докази у разі злому чи крадіжки. Безпека є важливою під час водіння автомобіля, тому рекомендується встановити відеореєстратор.

Документуйте мальовничі поїздки: відеореєстратори можуть документувати мальовничі поїздки та знімати чудові краєвиди у форматі HD або Full HD. Це дозволяє водіям фіксувати та ділитися своїм досвідом.

Прості способи роботи відеореєстраторів

Ознайомившись із перевагами використання відеореєстраторів, ви зможете краще зрозуміти, як вони працюють.

Живлення: відеореєстратори отримують живлення від акумулятора автомобіля або окремого внутрішнього акумулятора. По-перше, відеореєстратор запускається за допомогою живлення від цих джерел. Більшість відеореєстраторів на ринку запускаються автоматично, коли двигун автомобіля запускається, і зупиняються, коли двигун автомобіля вимикається.

Відеозапис: відеореєстратор має ширококутну камеру, яка записує широкий спектр зон попереду автомобіля. Після запису відзнятий матеріал з камери зберігається на карті пам’яті або у внутрішній пам’яті. У більшості відеореєстраторів камера записує відео на основі циклу, де старі кадри перезаписуються під час запису нових відео на камеру.

  Як примусово закрити кілька програм на робочому столі

G-сенсор: G-сенсор також є однією з важливих частин відеореєстратора, який допомагає виявляти зміни в русі через удар або різке гальмування. Коли виникають такі ситуації, цей пристрій автоматично зберігає поточний відеокліп, щоб запобігти його перезапису.

GPS-відстеження: це ще одна важлива частина руху, яка дозволяє відеореєстратору відстежувати місцезнаходження та швидкість автомобіля. Ви побачите функцію GPS у більшості відеореєстраторів, яка є корисною функцією, яка може записувати місцезнаходження та швидкість простими способами.

Відтворення: після запису відеоматеріалу на відеореєстраторі до нього можна просто отримати доступ за допомогою вбудованого екрану або перенести його на комп’ютер або мобільний пристрій для перегляду відзнятого матеріалу або для обміну записаним відео.

Як налаштувати та встановити відеореєстратор у вашому автомобілі

Встановлення відеореєстратора в автомобіль просте і може бути виконано за кілька хвилин. Це зрештою допоможе водієві автомобіля в аваріях чи інших подібних ситуаціях. Ви можете виконати наведений нижче крок для встановлення приладу в автомобіль.

1. Виберіть місце для встановлення відеореєстратора: перше і найважливіше, що вам потрібно визначитися, це місце, де буде встановлено відеореєстратор. Воно має бути розташоване за дзеркалом заднього виду, щоб ви могли легко бачити огляд під час руху. Тому подбайте про правильне місце для встановлення відеореєстратора.

2. Очистіть місце кріплення відеореєстратора: після вибору місця відеореєстратора вам потрібно належним чином очистити його там, де ви вирішили встановити його в автомобілі. Для чищення ви можете використовувати серветку з мікрофібри або інший неабразивний матеріал, який ефективно очистить ділянку.

3. Прикріплення монтажного кронштейна: спочатку вам потрібно прикріпити кронштейн до місця відповідно до інструкцій, наведених у посібнику відеореєстратора, і ця інструкція може відрізнятися залежно від моделі відеореєстратора. Уважно прочитайте інструкції, щоб не заплутатися під час приєднання.

4. Відеореєстратор на лобовому склі: встановлюючи відеореєстратор, зніміть клейку накладку з монтажного кронштейна, а потім покладіть відеореєстратор на лобове скло. Переконайтеся, що ви прикріпили відеореєстратор до правильного рівня, щоб не зіткнутися з проблемою під час запису відео.

5. Підключіть кабель живлення: після встановлення відеореєстратора в автомобіль вам потрібно підключити живлення. Для цього вам знадобиться кабель живлення, щоб забезпечити живлення від наявної в автомобілі розетки.

6. Налаштуйте параметри відеореєстратора: щоб камера правильно записувала та зберігала відзнятий матеріал, вам також потрібно правильно налаштувати відеореєстратор відповідно до інструкцій, наданих у налаштуваннях камери.

Тепер, коли ви знаєте, як встановити відеореєстратор, ось список найкращих відеореєстраторів, з яких ви можете вибрати.

Відеореєстратор Nextbase 622GW

Реєстратор NEXTBASE 622GW із Alexa та поляризаційним фільтром — ідеальний супутник у ваших подорожах. Завдяки роздільній здатності 4K Ultra HD і поляризаційному фільтру він знімає приголомшливі відео навіть при яскравому сонячному світлі.

Функція What3Words забезпечує високу точність вашого місцезнаходження, що полегшує екстреним службам визначення вашого місцезнаходження в разі аварії. Його інтелектуальний режим паркування також виявляє будь-який рух навколо вашого припаркованого автомобіля та записує його. Підключіться до програми NEXT BASE, щоб легко отримати доступ до відзнятих матеріалів і поділитися ними з друзями та родиною.

  7 способів виправити ігровий додаток MSI, який не відкривається

Відеореєстратор Garmin Tandem, передня та задня подвійна лінза

Garmin Dashcam Tandem — добре відомий відеореєстратор із лінзами з полем огляду 80 градусів, і це компактна камера. Що стосується якості камери, вона поставляється з роздільною здатністю 1440p. Крім того, Garmin Clarity HDR має внутрішній об’єктив 720p.

Він також має функцію голосового керування та GPS, які допоможуть вам визначити місцезнаходження автомобіля. Він має різні функції, включаючи функцію автоматичної синхронізації відеореєстратора, яка допомагає контролювати якість відео та параметри запису.

Відеореєстратор Garmin був розроблений, щоб виглядати компактно, і його можна легко встановити в автомобілі. Крім того, в комплект входить зарядний пристрій і USB-порт для живлення.

Vantrue N1 Pro Mini

Vantrue N1 Pro Mini Dashcam Full HD 1920x1080P має компактний дизайн. Його можна встановити без будь-яких перешкод. Відеореєстратор має роздільну здатність Full HD і знімає до 30 кадрів в секунду разом із сенсором Sony. Він може захоплювати огляд під кутом 160.

Крім того, він також має функцію циклічного запису, яка допомагає камері перезаписувати найстаріші записи та автоматично записувати нові.

Він також підтримує зберігання пам’яті 256 ГБ за допомогою карт microSD, які можуть записувати та зберігати велику кількість відеоматеріалів у камері. Якість збірки цієї камери також чудова та жорстка, зроблена з міцного матеріалу.

GPS-реєстратор Nexar Beam

GPS-реєстратор Nexar Beam кардинально змінює правила безпеки дорожнього руху. За допомогою HD-камери 1080p ви можете зафіксувати кожну деталь свого водіння, гарантуючи, що у вас є записи про будь-які інциденти, які можуть статися.

Необмежений обсяг пам’яті, що входить у комплект, означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що на вашому пристрої не вистачить місця.

Але справжня магія відбувається, коли в гру вступає програма Nexar, яка дозволяє вам легко отримати доступ до своїх відзнятих матеріалів і поділитися ними зі страховими компаніями, правоохоронними органами чи близькими людьми у разі аварії. Відеореєстратор Nexar дає вам спокій у дорозі, щоб ви могли зосередитися на майбутній подорожі.

THINKWARE U1000

THINKWARE U1000 Flagship Dual Channel забезпечує якість відео 4K Ultra HD зі швидкістю 30 кадрів/с. Щоб знімати зі швидкістю 60 кадрів/с, потрібно змінити налаштування на 2K QHD. У більшості відеореєстраторів ви бачите ширококутну зйомку під кутом 160 градусів, але записує до 150 градусів.

Загалом якість камери феноменальна. Він також може записувати в 4K з максимальною ефективністю. Конструкція цієї камери також унікальна порівняно з іншими доступними на ринку відеореєстраторами.

Відеореєстратор Nextbase 522GW

Nextbase має деякі унікальні функції, зокрема запис HD 1440p, які відрізняють його від наявних на ринку відеореєстраторів. Він поставляється з вбудованою Alexa, яку можна використовувати для відтворення пісень і телефонних дзвінків. Реєстратор Nextbase також має екстрену функцію SOS, яка є зручною в надзвичайних ситуаціях. Він має підключення Wi-Fi для передачі файлів з одного пристрою на інший.

  Як використовувати програму Steam Link, щоб грати в ігри Steam на телефоні

Він постачається з вбудованим програмним забезпеченням, яке допомагає передавати відзнятий матеріал на комп’ютер простими кроками. Крім того, однією з цікавих особливостей цього відеореєстратора є інтелектуальний режим паркування, який допомагає вам паркуватися.

Відеореєстратор Garmin Mini 2

Відеореєстратор Garmin має широкий кут огляду 140 градусів, записуючи до 1080p з роздільною здатністю Full HD. Він також має функції голосового керування, які підтримують керування записом відео різними мовами. Крім того, він також може автоматично зберігати відео за допомогою підключення Wi-Fi.

Якщо ви зіткнулися з труднощами під час паркування автомобіля, то цей відеореєстратор допоможе вам під час паркування. Завдяки дивовижній функції Parking Guard ви можете стежити за діяльністю під час паркування.

Подвійна відеореєстратор Nexar Pro

Nexar Pro має всі стандартні функції, які можуть задовольнити ваші потреби. Його можна підключати до смартфонів, включаючи iPhone сім і вище. Відеореєстратор має роздільну здатність 1080p і може знімати відео з кутом огляду 135°. Якщо ви хочете записати багато відео на відеореєстратор, ви можете зробити це за допомогою карти пам’яті з підтримкою до 256 ГБ.

Ви отримуєте режим паркування, функцію, доступну в більшості відеореєстраторів, і є однією з основних функцій, які повинні бути доступні. Крім того, якщо ви хочете переглянути відеоматеріал на своєму телефоні, його можна безпосередньо передати. Ви можете розглянути цей відеореєстратор для свого автомобіля через його якість і службу підтримки.

Vantrue E1 Lite 1080P WiFi Mini

Якщо ви ознайомилися з усіма параметрами, згаданими в цьому посібнику, і хочете розглянути деякі інші варіанти, тоді ви можете вибрати Vanture E1 Lite.

Він має широкий кут 160 градусів і може знімати відео з роздільною здатністю 1080p. Підключення в цьому відеореєстраторі також бездоганне. Він поставляється з 2,4G Wi-Fi і безкоштовною програмою, яка допомагає передавати відео на інші пристрої всього за кілька хвилин.

Заключні слова

Якщо ви шукаєте ідеальний автомобільний відеореєстратор, досліджуйте та вивчайте, перш ніж купувати будь-який продукт. Найкращий спосіб – це перерахувати свої пріоритети, такі як бюджет, підключення, підтримка, оновлення програмного забезпечення тощо, а потім шукати відеореєстратор. Виберіть той, який є міцним, найкращим у своєму класі та відповідає вашим очікуванням.