Завантажуйте PDF-файли безпосередньо, вимкнувши переглядач PDF у Chrome і Firefox

| | 0 Comments| 7:02 AM
Categories:

І в Google Chrome, і в Firefox є вбудований засіб для зчитування PDF-файлів, і щоразу, коли ви натискаєте посилання на файл PDF, ваш браузер відкриває його в новій вкладці. Це все чудово, за винятком того, що якщо це великий файл, вам потрібно спочатку дочекатися його завантаження, а потім зберегти його. Після збереження, якщо ви клацнете файл на панелі завантаження (у Chrome), він знову відкриється на вкладці Chrome. Ця функція покликана надати користувачам завжди доступний засіб для читання PDF-файлів у формі їхнього браузера, але воно стає нав’язливим, якщо ви дійсно віддаєте перевагу відкривати PDF-файли в програмі для читання на настільному комп’ютері. На щастя, у Chrome і Firefox є простий спосіб обійти це, який дозволяє легко вимкнути та ввімкнути засіб перегляду PDF відповідно до ваших потреб.

  Як вимкнути або перезавантажити Samsung Galaxy S20

Вимкніть переглядач PDF у Chrome

Відкрийте нову вкладку Chrome і введіть наступне в рядку URL-адреси та натисніть Enter.

Chrome://plugins/

Ви можете скористатися функцією пошуку, щоб знайти плагін «Chrome PDF Viewer». Натисніть «Вимкнути», і все готово. Ви можете легко скасувати зміни, увімкнувши плагін.

Що робить вимкнення Chrome PDF Viewer?

Вимкнення цього плагіна має два наслідки; по-перше, щоразу, коли ви натискаєте посилання на файл PDF у своєму браузері, файл більше не відкриватиметься в новій вкладці. Замість цього він перейде прямо в менеджер завантажень і почне завантаження.

Другий; щоразу, коли завантажується файл PDF, клацнувши його на панелі завантажень, ви відкриєте файл у програмі для зчитування PDF-файлів за замовчуванням.

  Як вибрати комутатор Nintendo, який підходить саме вам

Вимкніть переглядач PDF у Firefox

Щоб вимкнути переглядач PDF у Firefox, введіть наступне в рядку URL-адреси та прийміть попередження зі сторінки.

about:config

Використовуючи рядок пошуку, знайдіть наступне налаштування та двічі клацніть його, щоб встановити його значення на “True”.

pdfjs.disabled

Щоб скасувати цю зміну, поверніться на сторінку about:config і скиньте значення False (просто двічі клацніть його).

Що робить відключення pdfjs.disabled?

Після вимкнення цього параметра будь-яке посилання на файл PDF, яке ви клацнете, почне автоматично завантажувати файл. Вас не запитують, чи хочете ви зберегти файл чи відкрити його. Якщо ви клацнете файл у спливаючому вікні завантаження після його завантаження, Firefox запитає вас, за допомогою якої програми відкрити файл.

  Як відтворювати музику на Amazon Echo