Завантажте виправлення Intel CPU Meltdown для Windows 10

| | 0 Comments| 7:35 AM
Categories:

Ви, напевно, чули про нещодавно виявлені вразливості в процесорах Intel під назвою Meltdown і Spectre. Обидва є недоліками базової архітектури мікросхем і, ймовірно, вплинуть на кожен чіп, проданий за останні 20 років. Це аж ніяк не мале населення. Будь-яка система, від першої, яку ви коли-небудь купили, до тієї, на якій ви зараз читаєте це, може постраждати. Виправлення Meltdown надається у вигляді виправлень безпеки, які на певний час обмежують проблему. Microsoft уже випустила ці виправлення, і вони повинні бути доступні через оновлення Windows. Якщо ви використовуєте Windows 10, ви можете завантажити виправлення Intel CPU Meltdown для збірок Windows 10 тут.

  Які вимоги до дискового простору для оновлення Windows 10 жовтня 2019 року

Патч Meltdown для Windows 10

Перш ніж завантажувати та інсталювати оновлення вручну, перевірте наявність оновлення в Windows у програмі «Налаштування». Ви повинні знати, яку версію Windows 10 і тип системи, 32-розрядну чи 64-розрядну, ви використовуєте, перш ніж завантажувати патч. Для кожної основної версії Windows 10 існує інший патч.

Meltdown проти Spectre

Наведені вище виправлення призначені лише для помилки Meltdown. Spectre все ще залишається проблемою, яку неможливо вирішити за допомогою виправлення програмного забезпечення, хоча Intel стверджує інше. Єдина хороша новина полягає в тому, що помилка Spectre, схоже, впливає на меншу кількість мікросхем Intel. Згідно з повідомленнями, чіпи, на які впливає Spectre, – це Intel Ivy Bridge, процесори Haswell і Skylake, а також чіпи AMD Ryzen. Чипи виробництва як Samsung, так і Qualcomm також є вразливими.

  Як увімкнути/вимкнути автозаповнення для Провідника файлів у Windows 10

Наведені вище виправлення є випущеними Microsoft для систем під керуванням Windows 10. Власні виправлення Intel ще попереду. Ці виправлення надходитимуть у вигляді оновлень драйверів, які, якщо у вас дуже стара система, можуть бути проблемою, оскільки їх важко оновити або взагалі не прийти. Перевірте веб-сайт виробника вашого комп’ютера на наявність оновлених драйверів процесора, доступних для вашої системи.

Патчі виправляють лише помилку Meltdown, а не Spectre. Єдина хороша новина полягає в тому, що Spectre не є простим у використанні. Крім того, користувачі також можуть очікувати, що їх системи зазнають незначного зниження продуктивності після встановлення виправлення. Для звичайних користувачів падіння продуктивності не буде помітним, але ігрові установки зазнають більш відчутного удару. Якщо ви запускаєте віртуальні машини або виконуєте будь-які інші задачі з інтенсивним процесом, ви можете очікувати повільнішої системи. Зниження продуктивності може становити від 5% до 30%, а верхня межа, безумовно, є значною.

  Як використовувати PlayOnLinux для гри в ігри Windows на Linux