Друкувати лише виділення клітинок на аркуші, визначивши область друку в Excel

Categories:

Електронна таблиця MS Excel може мати тисячу рядків і тисячу стовпців. Горизонтальні та вертикальні смуги прокрутки, адресний рядок осередку, не кажучи вже про керування масштабуванням, дозволяють легко переміщатися по великому аркушу. Проблема в тому, що чим більше рядків і стовпців у вас на аркуші, тим важче вам буде його роздрукувати. Керувати друком великої електронної таблиці Excel практично неможливо. Попередній перегляд друку не пропонує занадто багато інструментів, щоб зробити це легко, і часто важко визначити, які клітинки з’являться на одній сторінці, а які будуть перенесені на наступну. Поєднайте це з великою кількістю рядків і стовпців, і ви отримаєте безлад у вашій руці. Якщо у вас є велика електронна таблиця Excel, яку ви хочете надрукувати лише невелику частину, але без зайвих клопотів, ось як ви можете наказати програмі друкувати лише попередньо визначені клітинки.

  Видаліть фон зображення за допомогою цього вбудованого інструмента

У MS Excel є інструмент під назвою «Область друку». Він доступний у MS Excel 2007 і новіших версіях і дозволяє визначити, які клітинки друкувати. Щоб налаштувати, виберіть клітинки, які потрібно надрукувати. Перейдіть на вкладку Макет сторінки та знайдіть спадне меню «Область друку» у наборі інструментів «Сторінка». У спадному меню просто натисніть опцію «Встановити область друку». Область друку буде встановлена ​​на клітинки, які ви вибрали. Навколо них з’явиться сірий контур.

Ви можете перевизначати область друку скільки завгодно разів, хоча варто зазначити, що якщо область друку велика, у вас все одно рядки та стовпці будуть переливатися на інші сторінки під час друку. Це рішення, яке працює, коли вам потрібно швидко роздрукувати. Щоб скинути область друку, просто виберіть опцію «Очистити область друку» у тому ж спадному меню, як показано на знімку екрана вище.

  Як виміряти рівень кисню в крові за допомогою Apple Watch