Доступ і налаштування звуку на Android

Categories:

Я мушу зізнатися, що я завзятий шанувальник музики, і завзятий слухач музики всередині мене любить тільки чути чіткі звуки від високоякісного апаратного обладнання. Іноді, однак, погана оптимізація з боку програмного забезпечення може призвести до жахливого прослуховування; частина якості звуку може бути втрачена, а в інших випадках звук викривлений настільки сильно, що його взагалі не варто слухати. На щастя, у магазині Google Play є кілька дійсно чудових еквалайзерів, які миттєво покращують якість звуку та чіткість пісень. Floating Equalizer — одна з таких безкоштовних програм, яка дозволяє налаштовувати різні параметри вирівнювання звуку.

Перевагою Floating Equalizer є те, що він дуже добре працює в різних музичних програмах. І навіть незважаючи на те, що основні музичні плеєри Android поставляються з еквалайзером із коробки, Floating Equalizer може виявитися корисним для тих, які не мають, наприклад, офіційний додаток YouTube. Окрім YouTube, додаток без проблем працює з Google Music, Tunein, MX Player та Spotify. Коротше кажучи, це дозволяє покращити якість звуку незалежно від того, з якого додатка він відтворюється.

  Нові функції Firefox 37 для комп’ютера та Android

Найцікавішим у Floating Equalizer є його дизайн. Його можна використовувати як плаваючу піктограму, яку ви можете переміщати в будь-яке місце на екрані за допомогою простого перетягування, а швидке натискання й утримування над ним дозволяє отримати доступ до програми через будь-який інший, який зараз працює, наприклад, веб-браузери, ігри, програми миттєвого обміну повідомленнями та що ні. Це дає вам кращий контроль над програмою в цілому.

Інший режим, названий статичним режимом, дозволяє активувати програму через панель сповіщень. Обидва режими працюють так само, як і повинні, хоча я вважаю, що статичний метод набагато інтуїтивніший, оскільки вам не доведеться мати справу з будь-яким нав’язливим плаваючим значком.

  6 найкращих альтернатив Super Nintendo Mini для Android

Трохи налаштувавши речі, ви побачите, що програма пропонує чудову якість звуку, а точність, яку ви можете отримати за допомогою повзунок, просто чудова. Додаток також поставляється з базовим підсилювачем, а також звичайними пресетами, такими як рок, танці, флет, хіп-хоп, з можливістю вказати налаштування вручну.

Загалом, Floating Equalizer — це винятковий інструмент, який, хоча і має дуже базову компоновку, пропонує значне покращення звуку. Він доступний безкоштовно в магазині Google Play.

Встановіть Floating Equalizer з Play Store

[ via Lifehacker ]