Дороге доповнення до екосистеми домашньої безпеки

Ключові висновки

  • Ring Stick Up Cam Pro стійкий до погодних умов і може використовуватися в приміщенні або на вулиці з дводіапазонним Wi-Fi для потужного сигналу. Його легко налаштувати та встановити за допомогою програми Ring.
  • Функція огляду з висоти пташиного польоту розчаровує, і вона має менший кут огляду порівняно з іншими камерами в тому ж ціновому діапазоні.
  • Для більшості функцій потрібна підписка, але камера є частиною більшої екосистеми Ring, яку можна інтегрувати з іншими продуктами.

Ви, мабуть, знаєте Ring із популярної серії відеодзвінків, які можуть допомогти стежити за тим, що відбувається біля ваших дверей. Але компанія пропонує широкий вибір інших продуктів домашньої безпеки, таких як Ring Stick Up Cam Pro. Камера пропонує деякі приємні функції, такі як дводіапазонний Wi-Fi і відео з висоти пташиного польоту, але подібна камера Ring набагато менше.

Ring Stick Up Cam Pro

Ring Stick Up Cam Pro забезпечує відео 1080p і може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці. Кільце містить кабель живлення для внутрішнього та зовнішнього використання разом із усім необхідним обладнанням для встановлення камери на стіні чи стелі. Його також можна використовувати на рівній поверхні. Дводіапазонний Wi-Fi може забезпечити потужний бездротовий сигнал навіть на вулиці. 3D-виявлення руху та перегляд з висоти пташиного польоту використовують вбудований радар, щоб точно показати, де в зоні руху була помічена людина.

Фірмове кільце

Роздільна здатність 1080p

Підключення 2,4 ГГц/5 ГГц дводіапазонний Wi-Fi

Сумісність програми Так

Нічне бачення Так

Робочі межі від -4°F до 120°F

Інтеграція Amazon Alexa

Потрібний концентратор №

Поле зору 155° по діагоналі, 139° по горизонталі, 80° по вертикалі

Кольори Чорний або білий

Прожектор №

Стійкість до погодних умов Так

Двосмуговий динамік Так

Виявлення руху Так

Потрібна підписка? Додатково

Розміри 6,06 дюйма (15 см) у висоту x 2,76 дюйма (7 см) у діаметрі

плюси

  • Стійкий до атмосферних впливів, його можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці
  • Дводіапазонний Wi-Fi забезпечує потужний сигнал навіть на великій відстані від маршрутизатора
  • Просте налаштування та встановлення за допомогою добре розробленої програми Ring
  • Частина великої екосистеми Ring, яка може зв’язуватися з іншими продуктами

мінуси

  • Вигляд з висоти пташиного польоту розчаровує
  • Менше поле зору, ніж у конкурентів
  • Для більшості функцій потрібна підписка

Призначений для використання в приміщенні або на вулиці

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Камера Ring Stick Up Cam Pro створена для того, щоб годинник був увімкненим майже будь-де, крім вхідних дверей.

Приблизно розміром з більшу алюмінієву банку Stick Up Cam Pro має 6,06 дюйма у висоту та 2,76 дюйма в діаметрі. Він доступний у чорному або білому кольорі. Він забезпечує відео 1080p, що є певним розчаруванням, оскільки багато інших відеокамер на ринку в тому ж ціновому діапазоні пропонують якість відео 2K і навіть 4K.

Я подивився на версію модуля Stick Up Cam Pro. Сюди входить кабель живлення як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. За тією ж ціною доступна версія з акумулятором. Хоча версія з акумулятором не потребує шнура, вам доведеться потурбуватися про зарядку акумулятора. Щоб полегшити проблему, якщо ви розміщуєте камеру на вулиці, ви можете придбати пакет із сонячною панеллю, яка постійно заряджатиме батарею енергією сонця.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Разом із обома шнурами живлення Ring включає в себе все кріпильне обладнання, необхідне для встановлення в приміщенні чи зовні. Для простого встановлення камеру можна поставити на плоску поверхню разом із кріпленням. Ви також можете встановити на стіну або стелю. Кріплення може регулювати камеру для найкращого можливого кута.

Під час тестування всередині я просто використовував кріплення на рівній поверхні. Для використання на вулиці я використовував кріплення на карнизі. Знадобилося лише кілька хвилин, щоб встановити та отримати ракурс камери, щоб показати мій двір.

Після встановлення камери вам потрібно буде завантажити програму Ring для iOS або Android. Загалом програма добре розроблена та проста у використанні. Вам потрібно буде додати камеру, відсканувавши QR-код у документації або саму камеру. Є ще кілька кроків, включаючи подальше налаштування зон виявлення руху камери. Функції, орієнтовані на конфіденційність, включають встановлення зони, де камера не записуватиме, і повне вимкнення запису звуку. Ви навіть можете створити розклад і вибрати, коли отримувати сповіщення про рух.

Зони руху є особливо важливою функцією під час використання камери поза приміщенням. Я зміг налаштувати камеру, щоб стежити лише за своєю власністю, а не за тим, що відбувається у сусідів на іншій ділянці.

Під час використання всередині я зміг створити зону, яка сповіщатиме мене лише про виявлення руху біля вхідних дверей. Ви також можете вибрати запис, коли виявлено лише людину, або всі події руху.

Хоча це приємний варіант, він не спрацював добре під час тестування в реальному світі. Під час використання як всередині, так і на вулиці, я отримав сповіщення про людину лише для того, щоб виявити, що це одна з моїх двох собак або навіть білка, що біжить через мій двір. Це не зовсім те, що ви хочете бачити. Інші камери, як-от Arlo, використовують вбудований штучний інтелект, щоб визначити, чи є рух від людини, автомобіля, тварини чи чогось іншого.

Задовільна якість відео, яка могла б бути кращою

При використанні камери Ring Stick Up Cam Pro у приміщенні якість відео є нічим не примітною. Навіть із HDR-відео багато розділів відео біля моїх вікон були розбиті, і їх було важко побачити навіть у хмарну погоду. Уночі також було важко розгледіти деякі дрібніші деталі, перш ніж запрацювало нічне бачення з підтримкою кольорів. Коли це сталося, це була велика різниця та працювало добре.

Я також був дещо розчарований 139-градусним горизонтальним полем зору. Stick Up Cam Pro замінив мою набагато старішу камеру Apple HomeKit із повним полем огляду 180 градусів, і різниця була дуже помітною. Раніше я міг бачити кожну частину вітальні. Але камера Ring обрізала великі частини відео.

Незалежно від того, в приміщенні чи на вулиці, камера цього цінового діапазону повинна мати ширше поле огляду.

Ще одна проблема при використанні в приміщенні полягала в тому, наскільки велика фактична камера. У мене вдома багато подібних камер, і камера Ring Stick Up Cam Pro принаймні вдвічі більша за будь-яку з них. Це ускладнює приховування або встановлення в місці, де немає багато місця, наприклад, на столі.

На вулиці відео з камери було краще. Одна з головних переваг камери Ring Stick Up Cam Pro — підтримка дводіапазонного Wi-Fi на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц. Дводіапазонний забезпечує швидший і стабільніший бездротовий сигнал до камери. Навіть із сітчастою маршрутизаторною системою у мене зазвичай виникають проблеми з підключенням живого каналу. Але у мене не було проблем із камерою Ring Stick Up Cam Pro. Ваші результати можуть відрізнятися залежно від кількох факторів.

Відео, зняте камерою Ring Stick Up Cam Pro, мало прийнятну якість, особливо в сонячних умовах. Я міг розпізнавати обличчя та навіть логотипи команд на одязі під час збільшення масштабу. Вночі та під час поганої погоди нічне бачення та кольорове нічне бачення працювали добре й давали мені чудовий вигляд того, що відбувалося на моєму подвір’ї.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Незалежно від якості відео, будьте готові сплачувати щомісячну підписку, щоб використовувати камеру практично будь-яким чином. Без підписки єдине, що ви можете робити, це переглядати зображення в реальному часі з камери, використовувати функцію розмови, щоб спілкуватися з усіма, хто перебуває поблизу, і отримувати сповіщення про рух. Базова підписка коштує 3,99 доларів на місяць або 39,99 доларів на рік і охоплює лише одну камеру.

Завдяки цьому ви розблокуєте історію відео на термін до 180 днів, можливість зберігати та ділитися відео, сповіщення про людей, розширені сповіщення тощо. Є також дорожчі плани передплати, які розширюють функції для всіх камер Ring у місці та додають цілодобовий моніторинг.

На жаль, підписки є значною частиною пошуку камери домашньої безпеки. З кожним роком все важче стає можливість отримати доступ до збережених відео локально або безкоштовно в хмарі. Є варіанти без підписки, але їх небагато. Підписка на одну камеру Ring є розумною, особливо в порівнянні з іншими варіантами на ринку.

Вигляд з висоти пташиного польоту розчарував, але попередній ролик чудовий

Однією з головних функцій Stick Up Cam Pro є 3D-детектор руху та зони пташиного польоту. Використовуючи вбудований радар, функція розроблена, щоб показати точний шлях, як хтось потрапив у поле зору камери, показано на супутниковому зображенні вашого місцезнаходження. Тож якщо хтось перестрибне через паркан у ваше подвір’я, ви нібито добре бачите, де саме. Потім жовтими та червоними крапками буде показано шлях, яким пройшла людина.

На практиці функція була переважно перебором. Намагаючись налаштувати його, Рінг повідомив, що немає аерофотознімка мого місцезнаходження, і що процес буде менш точним. Замість того, щоб бачити шлях когось у режимі перегляду вулиць Google, все, що я бачу, це блок, який, наприклад, представляє контур мого дому. Якби я жив у сільській місцевості, я б більше пробачив недогляд. Але, живучи в дуже густонаселеному передмісті Далласа, Ring не має жодних причин не робити аерофотознімків для цієї функції.

Радарне виявлення працювало добре, навіть без аерофотознімка, точно визначаючи, де я був у своєму дворі. Але це не втішить потенційних покупців, які не знають, у яких місцях є реальні фотографії.

Під час відтворення події руху інформація з висоти пташиного польоту може відображатися у форматі «картинка в картинці» разом із відео. Але ви повинні вибрати між опцією «Вигляд з висоти пташиного польоту» та «Перед роликом» для функції «Картинка в картинці». Pre-Roll у версії плагіна камери показуватиме шість секунд до того, як рух навіть було запущено; для камери, що живиться від батареї, він показуватиме лише чотири секунди. Це спрацювало надзвичайно добре, і це може бути важливо, щоб побачити, що сталося за кілька секунд до початку руху. Навіть якщо ви виберете «Вид з висоти пташиного польоту» для «картинки в картинці», відео перед роликом завжди буде доступним для перегляду пізніше.

Частина більшої екосистеми безпеки, на краще чи на гірше

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Будучи частиною більшої екосистеми Ring, Stick Up Cam Pro має кілька сильних і слабких сторін.

Позитивним моментом є те, що лінійка продуктів домашньої безпеки Ring досі неперевершена на ринку. Разом із популярною камерою дверного дзвінка ви можете додати широкий спектр інших пристроїв, таких як камери, системи сигналізації та навіть освітлення. Усі продукти компанії, що належить Amazon, можуть працювати разом і мати доступ до них за допомогою чудової програми для смартфонів.

Але потім це призводить до деяких суттєвих проблем. Незважаючи на те, що ринок розумного будинку продовжує бути більш відкритим завдяки зростанню стандарту Matter, пристрої Ring підключені до системи розумного дому на основі Amazon Alexa. Отже, якщо ви в захваті від перегляду камери лише за допомогою голосової команди, вам доведеться зробити це за допомогою Alexa та Amazon Echo Show.

Продукти No Ring, включаючи Stick Up Cam Pro, сумісні з двома іншими основними системами розумного дому — Apple HomeKit і Google Home. Отже, якщо ви використовуєте одну з цих інших платформ, придбання Ring Stick Up Cam Pro не має особливого сенсу, оскільки ви не зможете використовувати його в поєднанні з іншими продуктами, що не належать до Ring.

Якщо ви серйозно інвестували в екосистему Ring, Stick Up Cam Pro забезпечить прийнятний спосіб стежити за тим, що відбувається у вашому домі. Його надмірно використовувати всередині, але це хороший варіант, стійкий до атмосферних впливів на вулиці.

Хоча заголовок Bird’s Eye View звучить цікаво на папері, він нічого не додає до загального враження. Звичайна камера Stick Up від Ring пропонує майже ті самі функції за набагато меншу ціну.

Ring Stick Up Cam Pro

Ring Stick Up Cam Pro забезпечує відео 1080p і може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці. Кільце містить кабель живлення для внутрішнього та зовнішнього використання разом із усім необхідним обладнанням для встановлення камери на стіні чи стелі. Його також можна використовувати на рівній поверхні. Дводіапазонний Wi-Fi може забезпечити потужний бездротовий сигнал навіть на вулиці. 3D-виявлення руху та перегляд з висоти пташиного польоту використовують вбудований радар, щоб точно показати, де в зоні руху була помічена людина.