Додайте нагадування для відповіді на текст в iOS

Categories:

Світ був би кращим, якби люди не забували відповідати на текстові повідомлення. Ми живемо в час, коли надто пізня відповідь на текстове повідомлення може розірвати цілі стосунки. Уявіть собі, до чого може призвести повне забуття відповіді на текст. Якщо ви часто забуваєте відповідати на текстові повідомлення, особисті чи інші, подумайте про інвестування $0,99 в Txtbck. Це програма для iOS, яка дозволяє додавати нагадування, щоб відповісти на текст у програмі Повідомлення.

Txtbck працює як програма для повідомлень, а також як самостійна програма. Встановіть його та запустіть програму з головного екрана. Дозвольте йому надсилати вам сповіщення та отримувати доступ до ваших контактів. Потім увімкніть його в програмі Повідомлення.

  Як надсилати рукописні нотатки в програмі «Повідомлення» в iOS 10

Відкрийте ланцюжок повідомлень, до якого ви хочете додати нагадування. Торкайтеся повідомлення в ланцюжку, доки не з’явиться меню, і виберіть «Копіювати». Відкрийте панель програм і виберіть TxtBck. Натисніть кнопку «Вставити текст», а потім натисніть «Більше».

Вставлене повідомлення буде автоматично додано до вашого нагадування. Це повідомлення, на яке потрібно відповісти. У розділі “Ім’я” виберіть контакт, якому потрібно відповісти. Програма може нагадати вам надіслати повідомлення в певний час або в певному місці. Ви можете групувати нагадування в одну з чотирьох категорій; Сім’я, друзі, школа та робота.

Торкніться «Встановити час», щоб увімкнути нагадування.

Txtbck також працює як самостійна програма. Вам не обов’язково використовувати його виключно з програми «Повідомлення». Це дуже круто, тому що ви можете використовувати його з іншими популярними програмами для обміну повідомленнями, такими як Facebook Messenger і Whatsapp. Просто відкрийте Txtbck на головному екрані та торкніться кнопки плюс у верхньому правому куті, щоб створити нагадування.

  Як iOS 14 може допомогти вам робити кращі фотографії на вашому iPhone

Txtbck дозволяє переглянути повний список усіх нагадувань, які ви встановили для своїх текстових повідомлень. Поруч із нагадуванням на основі часу виділено піктограму дзвіночка, а для нагадування, заснованого на місцезнаходженні, виділено спливаючу кульку. Щоб видалити нагадування, проведіть пальцем ліворуч. Список нагадувань можна відсортувати в алфавітному, хронологічному порядку або за контактами.

Txtbck досить акуратний тим, що ви можете використовувати його, щоб додати нагадування, щоб відповісти на текстове повідомлення для будь-якої програми обміну повідомленнями. Його можна покращити, дозволивши користувачам створювати та зберігати відповідь, яку вони хочуть надіслати, і даючи їм свободу налаштовувати категорії.

Встановіть Txtbck з App Store

  Перейти з iOS 9.1 Beta на офіційну версію iOS 9