Добре продумана компактна підставка для MacBook

Ключові висновки

  • Twelve South BookArc Flex — це вертикальна підставка для ноутбука, яка дозволяє використовувати більший зовнішній дисплей, економлячи місце на столі.
  • Підставка сумісна з будь-яким MacBook або ноутбуком товщиною менше одного дюйма і не вимагає регулювання або використання вставок.
  • BookArc Flex забезпечує надійну фіксацію вашого ноутбука та доступний у трьох варіантах кольорів.

Економія місця на столі завжди важлива під час роботи вдома. Twelve South BookArc Flex розташовує будь-який MacBook або ноутбук товщиною до одного дюйма у вертикальну орієнтацію, щоб ви могли використовувати більший зовнішній дисплей, перебуваючи вдома. Підставка виглядає чудово, займає мінімум місця та не вимагає регулювання, як інші конкуренти.

Twelve South BookArc Flex

Twelve South BookArc Flex забезпечує чудовий спосіб тримати ваш MacBook (або будь-який інший ноутбук товщиною менше одного дюйма) у вертикальному положенні із закритим екраном. Доступний у трьох колірних варіантах, не потрібно регулювати підставку чи використовувати вставки. Просто розмістіть ноутбук у вертикальному положенні, і підставка захистить пристрій. Усі порти залишаються доступними для використання.

Бренд Twelve South

Матеріал Алюміній, силікон

Сумісність Усі MacBook або ноутбуки товщиною менше одного дюйма

Вага 15,3 унції / 434 г

плюси

  • Працює з комп’ютером MacBook або Windows
  • Не потребує вставок або регулювання
  • Майбутнє доказ
  • Доступний у трьох колірних варіантах

мінуси

  • Дорожче в порівнянні з іншими аналогічними стендами

Справді гнучкий спосіб захистити свій MacBook

Джером Томас / MakeUseOf

  8 найкращих тем LXDE

Компанія Twelve South завжди була відома своїми добре розробленими та простими у використанні аксесуарами Apple. І BookArc Flex продовжує цю тенденцію.

Існує два основних типи підставок для ноутбуків. Один тип дозволяє тримати ноутбук відкритим і доступним під час підключення шнурів для зовнішнього монітора та інших аксесуарів. Хоча ви можете використовувати свій ноутбук як другий монітор, ці типи підставок займають значну кількість місця та не підходять для невеликих столів.

BookArc Flex — це вертикальна підставка. Як ви, напевно, могли здогадатися з назви, він розташовує ваш ноутбук у вертикальній орієнтації із закритим екраном. Зовнішні порти, такі як Thunderbolt і HDMI, залишаються доступними для підключення периферійних пристроїв.

Хоча цей тип підставки займає набагато менше місця, ви не зможете використовувати свій ноутбук як додатковий монітор. Але якщо у вас великий зовнішній монітор, більшість людей готові піти на такий компроміс.

BookArc Flex доступний у трьох різних кольорах — чорному, білому та хромованій моделі преміум-класу, яка коштує додатково 10 доларів США. Усі три чудово виглядають, але не виділятимуться на вашому столі. Я використовував чорну версію і був дуже задоволений її сучасним стилем.

  Як встановити Drupal на сервер Ubuntu

Недоліком більшості вертикальних підставок є те, що ви просто не можете розмістити в них свій ноутбук і розраховувати на міцне утримання. Наприклад, MacBook Air поточного покоління набагато тонший за старіший MacBook Pro. Більшість підставок пропонують певний тип регулювання або вставок, які потребують додаткової роботи, щоб добре підігнати.

Але з BookArc Flex про це не варто турбуватися. Він сумісний з будь-яким ноутбуком товщиною менше одного дюйма та екраном до 16 дюймів. Це переважна більшість ноутбуків Apple і навіть Windows.

Коли ви будете готові використовувати підставку, ви розмістите свій ноутбук у центрі. Завдяки унікальній гнучкій конструкції вага ноутбука втягує бічні панелі та затискає їх для надійної фіксації. Невеликі прокладки біля центру підставки допомагають захистити зовнішню частину вашого ноутбука.

Досконалість, що заощаджує простір

Джером Томас / MakeUseOf

Я спробував BookArc Flex із трьома ноутбуками: меншим MacBook Air, більшим MacBook Pro та ноутбуком Windows. Стенд витримав усіх трьох без будь-яких проблем чи рухів. Я просто розмістив кожен ноутбук у центрі, а підставка подбала про все інше.

MacBook Pro — моя звичайна машина, і я використовував підставку з ним кілька днів. Зазвичай на моєму столі є більша горизонтальна підставка, але мені дуже сподобався компактний розмір BookArc Flex. У мене було більше місця для розкладання, але я все ще використовував свій великий зовнішній монітор.

  Розуміння Dark Web проти Deep Web 🌐

Підключивши кабель HDMI і Thunderbolt, я спробував потягнути їх і подивитися, наскільки міцна підставка. Чесно кажучи, я був трохи здивований, що мій MacBook Pro трохи не рухався.

Гнучка конструкція також чудово працює, коли вам потрібно відключити MacBook і взяти його в дорогу. На відміну від багатьох традиційних вертикальних підставок, вам не потрібно буде крутити ручку або виймати вставку, яка може загубитися. Я щойно зняв свій MacBook із підставки.

І якщо ви зміните свій ноутбук, ви можете бути впевнені, що BookArc Flex також працюватиме з ним.

Twelve South BookArc Flex: простий і красивий переможець

Важко помилитися з Twelve South BookArc Flex. Хоча це дещо дорожче, ніж інші подібні варіанти, можливість розмістити всередині будь-який MacBook або ноутбук без необхідності регулювати підставку робить його вартим додаткових витрат. І він чудово виглядає в будь-якому з трьох доступних кольорів.

Якщо ви шукаєте підставку для MacBook для свого столу, обов’язково помістіть її на перше місце у своєму списку, і знайте, що вона буде працювати зараз і в майбутньому.

Twelve South BookArc Flex

Twelve South BookArc Flex забезпечує чудовий спосіб тримати ваш MacBook (або будь-який інший ноутбук товщиною менше одного дюйма) у вертикальному положенні із закритим екраном. Доступний у трьох колірних варіантах, не потрібно регулювати підставку чи використовувати вставки. Просто розмістіть ноутбук у вертикальному положенні, і підставка захистить пристрій. Усі порти залишаються доступними для використання.