Динамічний кластер WebSphere 8.5.x

Що таке динамічний кластер у WebSphere?

Динамічний кластер — це нова функція інтелектуального керування, яка дає змогу WebSphere 8.5 динамічно зупинятися, запускати та виділяти ресурси в будь-який час, що потрібно для програми, що працює на динамічному кластері.

Динамічний кластер працює в двох режимах: додавання операції та видалення операції.

 • Додати операцію – в Додати операцію; він додає ресурси, коли запускаються всі сервери в динамічному кластері, а попит все одно не задовольняється. Це можливо завдяки автоматичним діям, які ви визначили під операцією «Додати».
 • Операція видалення – в операції видалення; він зупиняє сервери, коли попит дуже мінімальний або якщо запущені ресурси не потрібні для обслуговування запитів.
 • Ця операція ніколи не вимикатиметься нижче кількості мінімальних активних екземплярів сервера, налаштованого в операції видалення.

  Режим роботи

  Режим роботи — це метод, який взаємодіє з динамічним робочим середовищем. Він має три режими: ручний, контрольований і автоматичний.

    25 чудових осінніх шпалер для вашого робочого столу

  Вручну – це схоже на звичайне середовище сервера додатків зі статичним кластером. Ручний режим роботи так само хороший, як традиційний кластер сервера прикладних програм WebSphere.

  Контрольований – надає інформацію та рекомендації щодо дій, які адміністратор WebSphere може схвалити або заборонити.

  Автоматично – інтелектуальне керування виконує дії автоматично. Динамічне операційне середовище керує операцією додавання/видалення та наданням доступу.

  Створення динамічного кластера

  Увійдіть у консоль диспетчера розгортання

  Перейдіть до Сервери >> Кластери >> Динамічні кластери

  Виберіть Режим роботи як Автоматичний і натисніть «Новий».

  Виберіть тип сервера як сервер прикладних програм WebSphere і натисніть «Далі».

  Залишити метод за замовчуванням – автоматично визначати членів кластера за допомогою правил

  Введіть назву динамічного кластера – First Dynamic Cluster і натисніть «Далі».

  Ви можете вибрати кілька груп вузлів, якщо в цьому курсі ми маємо лише одну групу вузлів як групу за замовчуванням. Залиште налаштування за замовчуванням і натисніть «Далі».

    Як позначити електронні листи як прочитані в Gmail

  Виберіть шаблон динамічного кластера за замовчуванням і натисніть «Далі».

  Укажіть властивості динамічного кластера, які ви налаштовуєте, як повинен поводитися динамічний кластер. Ми залишимо наступні параметри за замовчуванням і натиснемо «Далі».

  Тримайте один екземпляр запущеним завжди – динамічний кластер завжди буде активним з одним екземпляром. Налаштувавши це, ми гарантуємо відсутність збою програми.

  Не обмежуйте деякі екземпляри, які можуть запускатися – динамічний кластер запускатиме всі екземпляри у визначеному вузлі, коли потреба зростатиме. Налаштувавши це, ми гарантуємо, що всі ресурси використовуються, коли попит високий.

  Жодних вимог до ізоляції – оскільки у нас є лише одна група вузлів, ми можемо продовжувати без жодних вимог до ізоляції.

  Перегляньте підсумок конфігурації та натисніть «Готово», щоб створити динамічний кластер

  Збережіть конфігурацію та синхронізуйте зміни з вузлами. Після цього ви побачите в списку новостворений динамічний кластер.

    Як увімкнути/вимкнути мультимедійні дії для функціональних клавіш

  Ви також можете побачити, що динамічний член кластера створюється в розділі «Сервери програм» і запускає один екземпляр, оскільки ми вибрали, щоб один екземпляр завжди запускався.

  Тепер у цьому динамічному налаштуванні кластера завжди буде запущено один екземпляр. Однак із збільшенням попиту також буде запущено інший екземпляр кластера.

  Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?