Динамічна періодична таблиця – це інтерактивний інструмент для ентузіастів хімії [Web]

Breaking Bad певним чином зробив хімію круто. Ми не підтримуємо вживання наркотиків чи насильство, але шоу зробило хімію цікавою темою. Якщо ваш інтерес тривав після перших кількох занять, коли ви не відразу навчилися готувати наркотики, то вам може сподобатися динамічна періодична таблиця. Це простий маленький веб-додаток, який може стати чудовим інструментом навчання для ентузіастів хімії. Додаток являє собою інтерактивну періодичну таблицю елементів, де ви можете вибрати один або кілька елементів для перегляду списку всіх сполук, які утворюються з двох або трьох елементів, ви можете переглянути ізотопи елемента, а також список його основних властивостей .

  Як використовувати віртуальні робочі столи в ОС Chrome

Веб-додаток – це дійсно чудовий інструмент, який охоплює всі основи. Ви можете переглянути природний стан елемента, його вагу та повну назву в самій таблиці. Ви можете додатково увімкнути перегляд кількості електронів у елемента та переглядати таблицю у широкому макеті. Якщо натиснути вкладку «Властивості», таблиця буде закодована кольором відповідно до властивостей елементів, наприклад, усі метали відображаються чорним кольором.

Натисніть на елемент, і ви зможете переглянути його статтю у Вікіпедії на тій же сторінці. Клацніть будь-які два або більше елементів, і відобразиться список усіх сполук, що складаються лише з цих елементів. Ви можете перейти на вкладку «З’єднання», щоб згрупувати елементи за типом характеристик, які надає їхнє розташування електронів, наприклад, лужні метали виділені як один.

  Wi-Fi 6E: що це таке і чим він відрізняється від Wi-Fi 6?

Програма має цілий набір інших менших функцій, які ви навчитеся цінувати, вивчаючи програму. Динамічна періодична таблиця надасть вам багато інформації про один елемент, включаючи кількість електронів на його зовнішній орбіті, температуру, в якій існують його різні стани тощо. Вкладка «Орбіталі» у веб-додатку згрупує елементи в один із чотирьох S, P, D, F групи елементів. Загалом, це чудовий довідковий і навчальний інструмент. У веб-додатку є реклама, але вона ненав’язлива. Інтерфейс програми не найкращий і виглядає досить захаращеним, щоб відбити бажання його використовувати, але спробувати варто.

Відвідайте динамічну періодичну таблицю

  Чому на комп’ютерах 90-х років були замки з замком і що вони робили?