Де дивитися Знахідки, де можна легально дивитися фільми та телешоу [Web]

| | 0 Comments| 2:56 PM
Categories:

Піратство в кіно (та всі інші форми піратства) є неправильним, і ми часто бачимо повідомлення державних служб, які вражають серйозність злочину, яким є піратство. Ви, безсумнівно, чули заяви про те, що піратство завдає шкоди індустрії розваг, і нещодавно почалися жорсткі заходи щодо видалення невинних відео з YouTube, а також видалення деяких результатів пошуку з Google через порушення авторських прав. Ми не будемо сперечатися про те, шкідливе піратство чи ні, натомість ми вважаємо, що познайомити наших читачів «Де дивитися» — це набагато кращий спосіб боротьби з повним піратством у фільмах і телешоу. Цей простий невеликий веб-додаток дозволяє шукати будь-який фільм та/або серіал (будь-якого сезону) і знаходити, де можна заплатити за його легальний перегляд.

  Додайте Ok Google Detection на всі екрани вашого пристрою [No Root]

У службі Where To Watch не потрібно зареєструватися в службі. Просто введіть ім’я того, що ви хочете легально переглядати, і він шукає це у своїй базі даних.

Ви можете шукати щось для перегляду, використовуючи назву телешоу чи фільму, шукаючи актора чи режисера. Якщо ви знаєте, що хочете подивитися телешоу, прокрутіть трохи вниз на домашній сторінці, а коли з’явиться панель угорі, виберіть Телебачення. Однак це не є обов’язковим кроком, якщо ви введете назву телешоу, програма знайде і відобразить його в розділі TV.

Що стосується результатів, то для фільмів, які, можливо, перероблялися знову і знову, або які можуть мати продовження та приквели, як-от франшиза про Бетмена, ви побачите список усіх фільмів, коли-небудь знятих. Результати телешоу відсортовані за сезонами. Варіанти перегляду перераховані з детальною інформацією про ціну, скільки буде коштувати купити весь сезон для перегляду. Результати показують звичайних підозрюваних; Amazon, Netflix тощо, а додаток вказує, де потрібно сплатити єдину ціну, а де потрібна підписка на вказану послугу.

  Проведіть опитування в прямому ефірі під час презентації та отримайте миттєві результати [PowerPoint]

Єдиним недоліком програми є те, що вона не враховує регіон, коли перераховує параметри. Деякі або, можливо, всі варіанти перегляду можуть бути доступні не в усіх країнах (тому багато піратства, але все одно неправильно). Крім того, що дивитися — це те, що насправді можна вважати хорошим і ефективним інструментом для боротьби з піратством і чудовим способом знайти телевізійні шоу та фільми високої якості.

Відвідайте Де дивитися