Де взяти шаблони брошур для вашого бізнесу?

З цифровим світом навколо нас може здатися, що брошури відійшли в минуле, але ми не знаємо, що це все ще дуже ефективна маркетингова стратегія.

Це невід’ємна частина процесу брендингу та допомагає дуже тонко закріпити інформацію про вашу компанію в умах клієнтів.

Подумайте, скільки разів компанія давала вам брошуру, і навіть якщо ви не тикаєте її собі в обличчя цілий день, ви все одно пам’ятаєте приємну частину вмісту брошури та візуальні ефекти, які вона мала довгий час. Ось що хороша брошура робить для ваших потенційних клієнтів.

Це простий і ненав’язливий спосіб надати важливу інформацію про компанію. Однак майже будь-яка брошура не підійде. Ви повинні мати око на гарний дизайн, який миттєво приверне увагу вашого клієнта, що трохи важко зробити, якщо ви не професійний дизайнер.

У зв’язку з цим ви можете без особливих зусиль використовувати ці чудові шаблони та ресурси для створення своєї брошури. Якщо це звучить як те, чим ви хотіли б скористатися, тоді давайте відразу перейдемо до списку. 😎

Елементи Envato

Ви отримуєте доступ до мільйонів цифрових активів від Елементи Envato, а також брошури. Усі шаблони легко налаштовуються та мають просту комерційну ліцензію.

Вони мають колірний простір CYMK, різні типи файлів і підтримку кількох платформ. Ви можете використовувати його в Adobe Illustrator і Adobe Photoshop. Це дуже допоможе, якщо ви знайомі з одним інструментом, а не з іншим.

Ви можете зареєструвати безкоштовний обліковий запис, щоб розпочати роботу, що дасть вам 12 безкоштовних файлів щомісяця та можливість зберігати елементи у своїх колекціях.

Креативний ринок

Ймовірно, найбільший ринок для настроюваних шаблонів та різноманітних інших цифрових елементів, Креативний ринок містить кілька найкращих брошур, які ви можете миттєво завантажити та створити власні. Ви можете вибрати з понад 12 000 варіантів, і більшість із них постачається з кількома типами файлів, щоб зробити його набагато зручнішим для вас.

Перш ніж придбати шаблон, ви можете побачити, що входить, сумісне програмне забезпечення, розмір файлу, DPI та іншу важливу інформацію. Ви також можете вибрати, чи бажаєте ви брошуру для особистих чи комерційних цілей, щоб залишатися в межах дозволеного.

На Creative Market регулярно діють знижки та акції, що означає, що частіше за все ви зможете забрати свої шаблони за зниженими цінами.

Canva

Ймовірно, найпростіший інструмент в Інтернеті для створення креативних дизайнів, Canva є безкоштовним у використанні, і ви навряд чи помилитесь. Він має редактор перетягування, і ви можете використовувати безліч фотографій, піктограм, ілюстрацій та елементів під час розробки вашої брошури.

  Огляд гарнітур віртуальної реальності VR Shinecon

Ви можете почати з нуля, створивши чисте полотно, або вибрати один із численних шаблонів і почати далі. Після того, як ви закінчите розробляти його, ви можете експортувати його в різні формати, включаючи PDF-файл, готовий до друку.

Ви можете перейти на їхній план преміум-класу, якщо бажаєте розблокувати додаткові функції, такі як миттєва зміна розміру вашої ілюстрації, більше форматів файлів, більше фондових активів та інші чудові переваги.

Freepik

Здебільшого відомий красивими векторними ілюстраціями, але у Freepik є фантастична колекція брошур. Все, що вам потрібно зробити, це скористатися функцією пошуку, і перед вами буде понад 90 000 варіантів на вибір.

Усі предмети, знайдені на цій платформі, можна завантажити безкоштовно, але потрібно вказати авторство. Очевидно, що якщо ви не хочете жодної «клопоти з атрибуцією», ви можете заплатити 14,99 доларів США на місяць, щоб розблокувати їх усіх. Якщо ви виберете щорічну оплату, ви зможете заощадити більше та отримати членство за нижчою ціною, що, на мою думку, є крадіжкою.

Fiverr

Моє улюблене місце, де я найму талановитих фрілансерів за неймовірно доступною ціною Fiverr може допомогти вам зв’язатися з одними з найкращих дизайнерів брошур. Замість того, щоб чекати, поки дизайнери зв’яжуться з вами, ви можете придбати один із 6000+ концертів, доступних у категорії «дизайн брошур».

Початкова ціна концертів становить лише 5 доларів, і ви можете перевірити відгуки та рейтинги фрілансера, перш ніж його придбати. Мало того, щойно дизайн буде доставлено вам, більшість концертів, ймовірно, дозволять вам попросити внести зміни, щоб переконатися, що ви на 100% задоволені.

Visme

Вам довіряють такі бренди, як IBM і Voya, Visme є ще одним чудовим онлайн-виробником брошур, який також є безкоштовним. У ньому є різноманітні шаблони, і ви можете завантажити готовий дизайн у форматі PDF, готовий до друку. Ви також можете виконувати багато налаштувань, наприклад додавати новий текст, змінювати колір, вставляти нові елементи, додавати логотип тощо.

У ньому є величезна бібліотека якісних шрифтів, яка допоможе вашій брошурі ще більше з’явитися. Багато елементів є безкоштовними для використання, але якщо ви бажаєте більше опцій і кращих на вигляд, ви можете перейти на преміум-версію для цього.

Venngage

Venngage працює подібно до пари згаданих вище інструментів. Ви починаєте з вибору шаблону, а потім переходите до вставлення власного вмісту, значків, діаграм тощо. У них є величезна колекція стокових зображень та інших ресурсів, які ви можете використовувати або навіть додати власні, якщо хочете.

Дивовижна річ полягає в тому, що ви можете об’єднати свою команду для легкої співпраці та працювати над проектами, наче це груповий проект. Готову ілюстрацію можна зберегти у форматі PNG або PDF.

MyCreativeShop

Як випливає з назви, MyCreativeShop полягає в тому, щоб допомогти вам створити креативний дизайн, у тому числі професійні брошури. У ньому є шаблони, значки, шрифти і, звичайно, шаблони. Задля персоналізації ви можете грати зі зміною розміру, формою, обертанням, переміщенням та іншими параметрами ілюстрації.

  Як знайти IP-адресу відправника з повідомлення електронної пошти

Після завершення процесу розробки ви можете одразу завантажити його PDF-версію або навіть краще замовити друковані брошури безпосередньо у них. Наскільки це зручно?

Ціна користування цим онлайн-інструментом становить лише 19,95 доларів США на місяць, що, на мою думку, цілком розумно для тих послуг, які вони надають.

Vecteezy

Величезний центр безкоштовних і платних цифрових активів, Vecteezy ще один хороший веб-сайт для пошуку чудових брошур. Він має масу варіантів на вибір, і ви можете вибрати безкоштовні, платні або редакційні ліцензії відповідно до ваших потреб.

Ви також можете відфільтрувати пошук за орієнтацією брошур: квадратною, вертикальною, горизонтальною чи панорамною. PRO-версія цієї платформи надає вам багато свободи, як-от відсутність атрибуції, швидше завантаження, необмежену кількість завантажень і навіть пріоритетну підтримку. Ви можете подивитися на це.

Vistaprint

Всесвітньо відомий високоякісними відбитками, Vistaprint дозволяє розробляти та замовляти оптові одиниці ваших відбитків у дуже бездоганний спосіб. Для своїх брошур ви можете вибрати різні дизайни та кілька варіантів складання, а також варіанти розмірів.

Є багато варіантів налаштування, зокрема вибір паперу, зміна тексту, додавання логотипів тощо. Вони мають мінімальні вимоги щодо замовлення одиниць, зазвичай 25. Чим вище ви підійметеся, тим меншою буде ціна за одиницю.

Я рекомендую спочатку перевірити воду, замовивши менше, а потім рухатися далі, якщо ви задоволені.

Shutterstock

Я думаю, цей не потребує представлення. Всі ми знайомі Shutterstock і його дивовижні пропозиції. Однак мало хто знає, що ця платформа також має інші цифрові активи, крім стокових фотографій, і брошури є одним із них.

Більшість брошур, які ви знайдете тут, будуть у векторному форматі; ви можете завантажити їх, якщо у вас є членство. Єдиним недоліком може бути їхня модель підписки, яка приносить вам кілька активів за місячну ціну.

Наприклад, їхній план у розмірі 49 доларів США на місяць дасть вам десять зображень на місяць для завантаження, що небагато в порівнянні з іншими фондовими медіа-платформами. Однак хороша новина полягає в тому, що ви можете вибрати щорічну оплату та отримати той самий план лише за 29 доларів США на місяць.

Якщо ви не знаєте, який план вибрати, не соромтеся зв’язатися з ними через їхній чат.

Behance

Behance це фантастичне місце для пошуку невідомих художників, які більш ніж готові працювати над вашими проектами. Ви можете шукати та переглядати портфоліо дизайнерів або публікувати вакансію із зазначенням своїх вимог, тому не потрібно ходити навколо даху.

Переходячи безпосередньо до справи, дизайнери можуть зв’язатися з вами, якщо це відповідає їхнім навичкам. Оголошення про роботу нещодавно стали доступними на цьому веб-сайті, тому має сенс негайно скористатися цією платформою.

  Як увімкнути новий блокувальник Crapware в Microsoft Edge

Після того, як ви опублікуєте свою вакансію, Behance почне рекомендувати вам своїх дизайнерів, які найбільше підходять для ваших вимог. Вам вирішувати прийняти це чи чекати, доки надійдуть пропозиції.

дриблінг

Дуже схожий на Behance, дриблінг це ще одна платформа, яка містить багато талановитих фрілансерів, яких ви можете найняти для своїх проектів. Процес пошуку дизайнерів такий же простий, як пошук їхнього портфоліо або розміщення вимог про роботу.

Dribble дозволяє вам публікувати один безкоштовний проект щомісяця, тож я вважаю, що якщо ви шукаєте дизайнера брошур, то опублікований один проект зробить вам свою справу. Обов’язково надайте їм усі деталі, щоб вам могли рекомендувати лише найбільш підходящих фрілансерів.

Etsy

Спочатку це був ринок речей ручної роботи, Etsy еволюціонував і розгалужувався на різні аспекти, включаючи шаблони брошур. Простий пошук надасть вам масу результатів, після чого ви зможете фільтрувати та сортувати відповідно до своїх уподобань.

На цій платформі є система перевірки для продавців, тому можна гарантувати, що все, що ви купите, буде достатньо якісним і ви не підете, не отримавши те, що хотіли.

Формати та інші характеристики брошури повністю залежать від продавця та того, що він хоче вмістити в неї, тому переконайтеся, що ви перевіряєте, що включено, перш ніж робити покупку.

Adobe Spark

Програмне забезпечення Adobe завжди найвищої якості, і воно ніколи не розчаровує. Такий випадок у них Adobe Spark інструмент, чудова онлайн-платформа для людей, які буквально не мають навичок створювати творчі матеріали для свого бізнесу.

Ви можете переглянути їхню галерею та знайти шаблон/стиль, який підходить для вашого бізнесу та відповідного розміру. Ви можете налаштувати їх, додати логотип, пограти з кольорами та налаштувати інші елементи, щоб отримати щось, зроблене своїми руками.

Ви можете зберегти свій дизайн у форматі, готовому для друку, коли закінчите над своїм шедевром.

Висновок

Я сподіваюся, що наведений вище список допоможе вам створити дизайн брошури, не перевантажуючи себе. Найкраще в цих ресурсах те, що вам не обов’язково бути професійним дизайнером. Добре, якщо ви відразу зануритеся в це і все одно матимете гарну брошуру. ❤️

Далі дізнайтеся, як ви можете створити красиву рекламну листівку онлайн для свого бізнесу.