Два способи автовиправлення в Google Chrome


Автовиправлення є відомим винуватцем багатьох помилок текстових повідомлень. Він намагається вгадати, що ви хотіли ввести, і часто заважає вам лаятися, коли ви надсилаєте повідомлення або публікуєте в соціальних мережах. Можливо, це одна з його спокутних якостей, але коли ця функція не руйнує життя і не вписує слова в наші тексти, це дійсно чудово. Це робить нас кращими орфограмами, а також робить введення тексту легшим і швидшим. Якби ви тільки могли отримати цю функцію в Chrome (або в інших браузерах). Ідея не нова, і є два способи отримати цю функцію в Chrome.

  5 способів прискорити Ubuntu

Прапор Chrome – увімкнути автоматичне виправлення орфографії

Автовиправлення є досить корисним, тому не має сенсу бути недоступним у наших браузерах. Хоча я не можу говорити про Firefox чи Internet Explorer, хороші люди в Chrome мають функцію автоматичного виправлення. Щоб активувати його, перейдіть на сторінку chrome://flags і знайдіть параметр Увімкнути автоматичне виправлення орфографії. Увімкніть його та перезапустіть браузер, щоб зміни вступили в силу.

Функція працювала добре, коли ми її тестували, але позначки Chrome є експериментальними функціями, і вони можуть змусити ваш веб-переглядач спрацювати, тому ви захочете ввімкнути на власний ризик.

Розширення – автозаміщення для Google Chrome

Більш безпечним варіантом, хоча той, який має деякі обмеження, є використання розширення. Ми розглянули розширення, яке додає функцію автоматичного виправлення в Gmail. Якщо ви хочете щось, що працює в більшості інших текстових полів, як-от вікно стану у Facebook або поле «Написати твіт» у Twitter, ви можете використовувати автозаміщення для Google Chrome. Це розширення Chrome, яке автоматично виправляє деякі поширені помилки. Ви можете переглянути параметри розширення, щоб побачити повний список підтримуваних виправлень, ви можете імпортувати списки інших виправлень або додати їх із меню розширення. Очевидно, що це розширення, воно не працюватиме на сторінках Chrome.

  Як підключити контролери GameCube до Nintendo Switch

Установіть автозаміщення для Google Chrome із Веб-магазину Chrome

Зазвичай я віддаю перевагу нативним параметрам, але коли це експериментальний і це додаток, яким ви часто користуєтеся, вам слід добре подумати, чи є помилка чи неочікуваний збій те, що ви можете собі дозволити, увімкнувши функцію, яка не повністю готова .