Грайте в God, як ви населяєте Землю тваринами [Paid]

| | 0 Comments| 6:38 PM
Categories:

Оскільки вся основна увага привертається до мобільних ігор і всього розширеного обладнання, яке входить у ці речі, настав час з’явитися нетрадиційній грі, щоб створити нові прецеденти. Сучасні мобільні телефони мають величезну потужність, яка недостатньо використовується для охоплення ширшої аудиторії. Розробники, які обслуговують виключно високоякісні пристрої, повинні звузити свою демографічну групу з потенційно мільярдів до кількох мільйонів, що не є ризиком, на який розробники зазвичай готові йти. Однак іноді ці ризики необхідні для середнього прогресу. Такі ігри, як Asphalt, The Room і Walking Dead, є хорошими прикладами ігор, які підвищують продуктивність цієї платформи, але вони не настільки унікальні, як Topia World Builder у своєму підході. Ось наш огляд.

Перш за все, це весела гра, почнемо з цього. Значення відтворення має обмеження, але це весело, перш ніж це обмеження буде досягнуто. Відсутність покупок у програмі, спрощене меню та ідея, яка водночас проста й складна, робить гру, безумовно, варта зусиль, щоб ретельно перевірити. Зверніть увагу, гра не ідеальна, але не досконалість приводить нас до неї, а надія, яку вона приносить на платформу. Надія, що це породить абсолютно нові сфери ігор.

Ігровий процес

З елементами, що резонують з популярними іграми, такими як SimCity та Black and White, Topia — це гра, яка створює світ. Вам надається ціла планета, щоб ландшафтувати, як вам заманеться. Ви можете заселити його тваринами, як травоїдними, так і м’ясоїдними, і спостерігати, як планета оживає. Ви можете будь-коли змінити форму планети, як вам заманеться. Детальніше про те, як це допомагає медіуму у висновках. Тепер, коли ви починаєте гру, ви не зможете зрозуміти її, крім того, що ви можете прокручувати планету двома пальцями. Потім ви ознайомтеся з підручником, який навчить вас, як можна прокручувати двома пальцями, збільшувати і зменшувати масштаб, наближатися через портретний режим (для менших телефонів), а потім переключатися в альбомний режим. Ви можете налаштувати розміри пензля, щоб точно налаштувати цільовий ландшафт. Ви можете направляти тварин у різні місця, перетягуючи пальцем по місцевості. Ви навіть можете додати зелені або пустелі, щоб точно налаштувати планету. Загалом, яку б функцію не надала гра, це дуже добре виконана функція. Однак є деякі негативні сторони, наприклад розміщення лише одного м’ясоїда на всій планеті, чомусь дозволить йому розмножуватися та пожирати будь-яких і всіх травоїдних, ви можете кинути блискавку, щоб убити тварину, якщо хочете, але ви Доведеться торкнутися кожного окремо, щоб убити їх усіх, а я особисто не зміг цього зробити. Технічний аспект того, що є, дуже добре виконано, навіть якщо логіка, що стоїть за цим, є несправною. Я справді хотів би, щоб було більше, ніж просто випуск тварин, але тепер, коли ми маємо це, розробники будуть змушені розширювати гру.

  Як встановити Ubuntu Core на Raspberry Pi

графіка

Візуал хороший. Гра показує, коли ви просто взаємодієте з екраном або взаємодієте з грою через зоряний паровий слід, що слідує за вашим пресом. Місцевість чудова, вода жива, будь-яка тварина, яку ви випустите, пересуватиметься сама. Жодні тварини не схожі ні на що на землі, але ви все одно розумієте, до якого класу вони належать. Затримки немає, він працював плавно, але якщо це не так, ви можете навіть зменшити налаштування графіки, щоб відповідати старішому або менш потужному пристрою. Небо рухається навколо вас, не заважаючи екрану, тварини живуть своїм життям, що цікаво спостерігати, якщо ви не кинете туди м’ясоїду, яка за лічені секунди просто розмножується і пожирає всю популяцію травоїдних. Ви навіть можете відслідковувати життя однієї тварини, якщо хочете. Можна сказати, що ця гра була розроблена для більшого масштабу, але з якихось причин її врешті зменшили. Гра, м’яко кажучи, є досягненням у візуальному плані. Однак меню — це окрема проблема, вони не були розроблені з великою продуманістю, вони здаються випадковими, але вони виконують свою роботу.

  Як змінити своє ім'я користувача на Reddit

Звук

Звук інтригує: хижі видають гарчання, травоїдні — звуки великої рогатої худоби. Постріл блискавки спочатку вбиває істоту, а потім видає звук. Деякі звуки дають відчуття, що рівні або не були перевірені на Nexus 5, або, можливо, не були перевірені взагалі, оскільки звук сильно виходить за межі чутного діапазону. Звуки навколишнього середовища оживляють вашу планету, хлюпання води, шелест дерев, пориви вітру – все це створює незабутні враження. Нехарактерно для мобільних ігор, вимкнення звуку фактично позбавляє реального досвіду гри, і це про щось говорить.

Висновок

Ця гра сама по собі, як вона є, має обмежену цінність відтворення. Після того, як ви побудували світ на замовлення і розв’язали його життя, вам не залишиться нічого іншого, як просто спостерігати. Це бентежна частина. Гра дуже складна для розуміння без підручника, але я все одно наполягаю, що ця гра хороша для гри в цілому. Це означає, що незабаром ми побачимо повністю функціональний Simcity для смартфонів (жодне з цих імпровізованих рішень у світі імперії) або, можливо, еру перенесення ігор, таких як Black and White, Cities XL або навіть Anno 2070, у нас, безумовно, є обладнання, все, що ми потреба є стимулом. Яка ця гра.

  Як увімкнути кнопку відтворення/паузи на панелі інструментів Chrome

Завантажте Topia для Android [$1.99]

Завантажте Topia для iOS [$1.99]