Врятуйте себе в мультиплатформері Beyond Gravity [Paid]

Ви, можливо, помітили, що за останній місяць мобільні ігри зазнали деякого спаду з кількома відомими іграми, такими як довгоочікуваний Hitman Go для Android і багатоплатформенний Angry Birds Epic, але з’явилося небагато інших. поза. Пейзаж мобільних ігор у кращому випадку був банальним. Це могло статися через літній розпродаж Steam, який перетягнув усіх геймерів на ПК, або це могло бути просто збігом, ми не можемо бути впевнені в будь-якому випадку. Ми можемо бути впевнені в тому, що нові випуски є ознакою того, що ринок мобільних ігор знову набирає обертів. Beyond Gravity вийшов на Android з останнього тижня червня 2014 року і отримав багато платформ. Незважаючи на те, що випуск його заплановано на кінець 2013 року, але після кількох несподіваних затримок його заплановано на iOS 10 липня 2014 року. Ось наш огляд.

Beyond Gravity — весела гра. Здається, що ця передумова з часом повільно зникає, але її не втрачають Qwiboo, розробники гри (творці популярної, Bike Baron). Звичайно, концепція не зовсім оригінальна, але оригінальним є підхід. Гра починається з вашого персонажа, який врізався на планету, і ви повинні вибратися звідти, збираючи по дорозі пікапи.

  Виберіть із графічного інтерфейсу, командного рядка або онлайн-інструментів

Ігровий процес

За словами розробників, «Beyond Gravity — це процедурно згенерований «платформер», де ви стрибаєте між планетами і намагаєтеся зібрати якомога більше пікапів». Це добре підсумовує все. Передумова проста: натискання на екран переведе вас у напрямку, в якому стоїть ваш персонаж. Якщо ваша траєкторія була правильною, ви успішно зібрали всі гвинти і приземлиться на наступній планеті. У разі невдачі ви можете знову торкнутися екрана, щоб зробити подвійний стрибок у повітрі. Якщо навіть це не вдасться, ви загубитеся у вакуумі космосу (хоча він виглядає так, ніби він падає в космос), така фізика. Говорячи про фізику, якщо ви любитель руху снарядів, ця гра пропонує величезний запас експериментів. У грі майже не існує кривої навчання. Протягом кількох хвилин (ідея полягає в тому, щоб торкнутися і відпустити в потрібний час), можна насолоджуватися нескінченним викликом завдяки процедурному генерації. Крім того, він рідкий і гладкий. З огляду на преміальну природу програми, як і оригінальної Angry Birds, немає покупок у програмі, лише одноразове придбання, і в наш час це ковток свіжого повітря. В іншому випадку нормою є змусити гравців витратити 20 доларів США лише на те, щоб пройти підручник. За допомогою зібраних бонусів ви можете покращити зовнішній вигляд свого корабля, а також силу стрибків вашого персонажа, ви не можете придбати ці оновлення безпосередньо, вам доведеться працювати на них.

  Як очистити кеш веб-браузера Steam

Графіка

Унікальна графіка в старому мультфільмі, яка працює зі плавною частотою 60 кадрів в секунду, гра не має затримок, ореолів чи навіть збоїв, наскільки ми могли судити. Це виглядає добре, особливо якщо не йти по популярному маршруту «ретро» графіки, а натомість рухатися в новому напрямку. Є підхоплення, які виглядають як різнокольорові гвинти та болти. Він скромно барвистий, але не надто яскравий або насичений. Хоча це, можливо, було обмежено мною, але гра почалася в портретному режимі, але відразу перейшла в альбомну, це не було приводом для тривоги. Весело походить від взаємодії з об’єктами, пиловий стукіт, коли ви приземляєтесь на планету, крик з великими літерами, коли ви сумуєте за планетою та різко падаєте, слід диму, який ви залишаєте, коли стрибаєте через планети, крихітні форми життя на планетах, на які ви приземляєтеся. показники працьовитості.

Звук

Якість звуку чи оригінальність не впливає на ігровий досвід платформера. Ми можемо сказати вам, що звук пристойний, з усіма свистами і свистами, звуком і криком, але на ваш ігровий процес навіть трохи не вплине відсутність звуку. Це стосується і Beyond Gravity. Насправді, якщо я бути повністю чесним, я міг би жити без музики. Можна помітити натяк на ефект космічної ери, але все разом, хоча і не дратує, не дуже привабливо. Якщо музика важлива для вас як для гравця, то звук гри можна легко вимкнути, поки ви слухаєте власну музичну бібліотеку. Ви можете вимкнути звук і музику незалежно від налаштувань, не вимикаючи звук на всьому пристрої.

  Як вставити форму Google в електронний лист

Висновок

Гра доступна для універсального завантаження, крім Mac і iOS. Реліз запланований на 10 липня для iOS, це дуже цікава перспектива. Гра була протестована на Android, вона також доступна на Windows Phone, Linux і – за вашої підтримки – може бути доступна на Пару через Greenlight (як Kickstarter, для ігор). Якщо розробники підготують його правильно, він може просто потрапити поряд із такими, як Where’s My Water або Cut the Rope, або він може просто прийти і зникнути, як Tiny Wings. Тільки час покаже.

Завантажте Beyond Gravity для Android [$1.99]

Завантажте Beyond Gravity для Windows Phone [$0.99]

Завантажте Beyond Gravity для Linux [name your own price]