Високооплачувані рекламні мережі для блогерів [10 Google Adsense Alternatives]

Categories:

Цікаво дізнатися більше про рекламні мережі, які можуть допомогти вам заробити гроші? Що ж, якщо ви не в курсі, то ось те, що може допомогти.

Google Adsense це, безсумнівно, найпопулярніший спосіб монетизації як для новачків, так і для досвідчених гравців ринку. Платформа надає всі типи рекламного вмісту, який відповідає різноманітному діапазону, який продовжує розмножуватися.

Вважається однією з високооплачуваних рекламних мереж, які набирають обертів завдяки таким функціям, як високоякісна реклама та зв’язок із аудиторією.

Проте багато людей цікавилися, чи можна знайти альтернативи Google Adsense, які могли б працювати як високооплачувані рекламні мережі. Не лише Google Adsense, але й багато інших рекламних платформ пропонують вам привабливі ціни за тисячу показів і ціни за клік, не сповільнюючи роботу сайту. Ось список, який може це покрити.

Езойський

Керована штучним інтелектом, Ezoic – це рекламна мережа, яка може безпосередньо впливати на ваш дохід, продуктивність і взаємодію з користувачем.

Він визначає найкращі налаштування для оголошень, які ви розміщуєте на своєму веб-сайті, залежно від кожного користувача. Ви також отримуєте привілей тестувати різні правила, уподобання та експерименти, щоб у підсумку отримати звіт, який покаже вам, що працює найкраще.

Показники та функції, надані цією рекламною мережею, разом можуть допомогти вам отримати більший дохід із набагато меншими зусиллями.

BuySellAds

Розміщуйте пряму рекламу на своєму веб-сайті/блозі та отримуйте додатковий дохід, не докладаючи жодних зусиль.

Якщо ви хочете додати потік доходу до тих, які у вас уже є, тоді BuySellAds є чудовим місцем для досягнення цього. Раніше було важко знайти людей, які хотіли б платити розумну суму за рекламу в наших блогах, але зараз це не так.

BuySellAds робить цей процес надзвичайно простим. Ви, як видавець, можете розміщувати свій веб-сайт на їхньому ринку зі статистикою та деталями, а рекламодавці можуть безпосередньо купувати на ньому рекламні місця. Звичайно, ви можете прийняти або відхилити пропозицію, і завжди рекомендується брати лише ті, що відповідають вашій ніші.

  Як запланувати видалення файлів у Dropbox

Щойно ви приймете пропозицію, оголошення почнуть відображатися на вашому веб-сайті, і ви отримаєте оплату відповідно до зазначеної суми.

Користуватися цим ринком і почати заробляти гроші абсолютно безкоштовно. Він стягує гроші, коли угода укладена, тобто 25% комісії, оскільки вони діють як «посередник».

Зважаючи на це, ви отримуєте повний контроль над установленими вами цінами та видом реклами, яку ви хочете розмістити на своєму веб-сайті.

Заробляти

Заробляти це самообслуговувана нативна рекламна платформа, яка дозволяє залучати великий трафік на ваші цільові сторінки. Платформа пов’язана з усіма основними рекламними мережами, надаючи вам засоби для масштабування ваших кампаній. Девіз Earnify полягає в тому, щоб забезпечити охоплення лише з однієї платформи для рекламодавця та заробити більше для видавця.

особливості:

 • Покращене націлювання
 • Оптимізація конверсій
 • Запобігання шахрайству
 • Прозора поглиблена аналітика

Nativo

Якщо ви шукаєте нативну рекламну платформу, перевірте Nativo. Це єдина платформа, яка обслуговує як видавців, так і рекламодавців. Він надає інструменти, необхідні для найкращого впливу на шлях клієнта.

Nativo прагне сприяти значущій взаємодії, що, у свою чергу, призводить до кліків. Він підтримує всі форми нативних рекламних блоків і пропонує всі нативні формати, готові до використання з самого початку.

Особливості для рекламодавців:

 • Преміальний каталог видавців
 • Ексклюзивні формати
 • Гарантований охоплення найвищої якості
 • Використовуйте машинне навчання, щоб збільшити охоплення

Особливості для видавців:

 • Повна нативна рекламна платформа
 • Керуйте нативною монетизацією
 • Працює на кількох веб-сайтах
 • Використовуйте Programmatic у своїх інтересах
 • Підтримка нативних статей

Adblade

Adblade це рекламна платформа, яка охоплює понад 300 мільйонів користувачів. Він пропонує доступ як до преміальних місцевих, так і до національних сайтів і однаково добре працює як для видавців, так і для рекламодавців. Як і інші рекламні платформи, він також надає формати стилів вмісту, які відповідають вашим вимогам із самого початку.

Особливості для рекламодавців:

 • Цільова аудиторія точно
 • Користувачі можуть масштабувати кампанії
 • 100% безпечний для бренду
 • Надійна звітність

Особливості для видавців:

 • Правильне рішення монетизації
 • Доступні як розширені, так і стандартні рекламні блоки
 • Сильний контроль продажів
 • Надійна звітність
  Як знайти місце запису Microsoft Teams

Ця рекламна мережа є чудовою альтернативою низькооплачуваним рекламним мережам, яка приносить прибуток. Newor Media це високооплачувана рекламна мережа, яка може значно збільшити ваш загальний дохід за допомогою високоякісних рекламних блоків. Він використовує алгоритмічне призначення ставок у реальному часі та машинне навчання, щоб надати вам одні з найкращих ставок у світі.

Вони пов’язані з багатьма рекламними мережами, як-от AdSense, Outbrain і Revcontent, тож щойно ви зареєструєтесь і почнете використовувати їхні рекламні блоки, ви можете очікувати показу оголошень із будь-якої з цих мереж. Однак компанія Newor Media гарантує, що лише найбільш високооплачувані оголошення мають пріоритет для показу на вашому веб-сайті.

Більшість їхніх рекламних наборів – це банери, і хоча наявність будь-якої реклами на вашому веб-сайті може вплинути на швидкість завантаження, ця реклама трохи вправна впоратися з нею порівняно з деякими іншими партнерами рекламної мережі. Вони завантажують свої оголошення асинхронно, тобто спочатку завантажується вміст вашого веб-сайту, а потім показуються оголошення.

Він має детальну систему звітів про прибутки, яка оновлюється щодня та відображає такі важливі деталі, як середній RPM, середня CPM, загальна кількість кліків, загальна кількість показів тощо.

Він також має вражаючу команду підтримки, яка повертається надзвичайно швидко та вирішує запити як ПРОФІАЛЕЦЬ.

МонетизуватиБільше

МонетизуватиБільше дозволяє збільшити потенційний дохід від реклами, надаючи вам доступ до високопродуктивної рекламної технології. Вони також пропонують доступ до експертів, які працюють із повною прозорістю. Платформа забезпечує повне налаштування оптимізації реклами та повне володіння вашим рекламним інвентарем зі 100% прозорістю.

Media.net це рекламна платформа, яка може допомогти вам збільшити дохід. Це також дозволяє отримати доступ до великої кількості рекламодавців. Не тільки це, але ви отримуєте рекламодавців, які релевантні вашому вмісту. Мережа Bing, яка забезпечує швидкий доступ до рекламодавців і ринку. Media.net надає контекстну рекламу, яка розширює можливості вашого вмісту та дозволяє йому сяяти. Ви також отримаєте доступ до значної мережі покупців.

  Чому вам слід оновити свій старий монітор комп’ютера

Снайгель

Снайгель це надійна рекламна мережа, яка дозволяє вам створювати персоналізовані оголошення, які відповідають стратегії вашого вмісту. Їхні експерти з керування рекламою самі оптимізують рекламу, щоб створити ефективну стратегію монетизації.

Snigel є партнером Google MCM і Google AdX і, таким чином, має доступ до преміальних рекламних кампаній. Snigel є провідною альтернативою Adsense, що має рішення для захисту від AdBlock.

Вони пропонують вам просту у використанні інформаційну панель, де ви можете відстежувати ефективність реклами в режимі реального часу. Легкі рекламні коди досить легко встановити, а також оптимізувати для підтримки швидкості сторінки.

Mediavine

Mediavine обслуговує блогерів майже в кожній ніші стилю життя з їхньою високодохідною монетизаційною рекламою. Вони мають певні умови для монетизації вашого блогу. Передумови, які вони встановили:

 • 50 000 сеансів за останні 30 днів (за даними Google Analytics)
 • Хороший статус в Google AdSense
 • Оригінальний вміст у будь-якій ніші стилю життя
 • Захоплюючий контент

Команда підтримки Mediavine і преміум-партнери третьої сторони розглядають надіслані заявки, перш ніж їх схвалять.

Вони пропонують інтерактивну інформаційну панель, яка дозволяє відстежувати вашу ефективність і знати про ваші прибутки.

Висновок

Якщо ви хочете монетизувати свій блог, вам може спасти на думку кілька речей, як-от партнерські програми, стіни пропозицій і фірмовий вміст тощо. Однак рекламні мережі також можуть бути чудовим способом отримання прибутку, не витрачаючи час. Отже, знайте найкращі рекламні мережі та починайте заробляти.

Вас також може зацікавити:

Найкращі альтернативні рекламні мережі для рекламодавців.

Тематичні партнерські програми WordPress, щоб приєднатися та заробити гроші.