Виправте Sling TV Down у Windows 10

Sling TV – це відомий американський телевізійний сервіс на основі додатків, який забезпечує трансляцію різноманітних каналів з усього світу. Це ідеальна платформа для глядачів, які люблять безперервно дивитися міжнародні шоу. Не лише телевізійні шоу, але Sling також транслює новини, спорт і вміст на замовлення в Інтернеті. Користувачам більше не потрібна тарілка чи кабельне підключення за допомогою Sling, ви можете транслювати його на своїх настільних ПК, ноутбуках, пристроях Android або iOS, Roku Box тощо, що робить його зручним у використанні. Однак користувачі Sling TV скаржаться на проблеми із завантаженням. Якщо ви також маєте справу з такою ж проблемою, тоді ви в правильному місці, оскільки ми тут із ідеальним посібником, який допоможе вам знати, як виправити Sling TV у Windows 10. Отже, без зайвих слів, давайте почнемо зі знанням деяких важливих причин, чому Sling TV не працює.

Як виправити роботу Sling TV у Windows 10

Користувачі здебільшого стикаються з проблемою вимкнення Sling TV по-різному: у деяких він не просто завантажується або запускається, а в інших він завантажується, але не показує каналів. Ця проблема виникає внаслідок таких причин:

  • Помилка програмного забезпечення
  • Тимчасовий збій
  • Проблеми з підключенням до Інтернету
  • Проблеми з кеш-пам’яттю програми
  • Збій сервера Sling

Хоча проблеми, пов’язані з Sling TV, здебільшого є технічними збоями, усі їх легко вирішити, і їх можна вирішити за допомогою простих методів, які ми підібрали для вас. Отже, давайте почнемо з одного з найперших методів, які допоможуть вам вирішити проблему:

Примітка: Sling TV доступний лише в Сполучених Штатах.

Спосіб 1. Перезапустіть програму Sling TV

Іноді тимчасові збої в роботі програми Sling TV також можуть бути причиною того, що Sling не завантажується в Windows, тому в цьому випадку просто зупиніть програму на робочому столі та перезапустіть її. Давайте розглянемо кроки для користувачів комп’ютерів:

1. Закрийте програму Sling TV.

2. Знову запустіть програму Sling TV на ПК.

3. Тепер увійдіть у свій обліковий запис і перевірте, чи помилка Sling не завантажується все ще виникає.

  Як знайти кнопку сну в Windows 10

Спосіб 2. Перевірте збій сервера Sling

Однією з дуже поширених причин, чому Sling не завантажується, є збій його сервера. Це цілком звичайне явище, і це відбувається на стороні сервера. Якщо це так, ви побачите, що ваш екран Sling буферизується або не завантажується взагалі. Ви можете перевірити сторінку стану Sling TV, щоб дізнатися про проблему, перевірити сторінку Downdetector Sling або просто дочекатися, поки сервери вирішать її.

Спосіб 3. Усунення несправностей підключення до Інтернету

Ще одна поширена проблема, з якою стикається більшість користувачів Sling, — це слабке підключення до Інтернету, через яке вони не можуть переглядати канали на Sling. У такому випадку рекомендується перевірити швидкість Інтернету, яка в ідеалі має становити 10 МБ/с або 15 МБ/с для роздільної здатності 4K, все, що менше, ніж це, може бути причиною проблеми. Тому радимо виправити підключення. Якщо ви не знаєте, як це зробити, прочитайте наш посібник із усунення проблем із мережевим підключенням у Windows 10 і вирішити проблему самостійно.

Спосіб 4: підключення до іншої мережі

Якщо перевірка підключення до Інтернету не допомогла, спробуйте підключити комп’ютер до іншої мережі, щоб вирішити проблему, через яку Sling не завантажується. У цьому випадку, якщо ви не можете знайти інші мережеві служби поблизу, ви можете спробувати підключити свою систему до мобільної точки доступу.

Примітка. Налаштування точки доступу виконується на iPhone 13.

1. Закрийте програму Sling TV на ПК.

2. Від’єднайте поточне з’єднання Wi-Fi.

3. Відкрийте Налаштування на своєму мобільному телефоні.

4. Натисніть Особиста точка доступу.

5. Увімкніть «Дозволити іншим приєднуватися».

6. Тепер підключіть робочий стіл до мобільної точки доступу та знову запустіть програму Sling TV, а також перевірте, чи проблема Sling не завантажується.

Спосіб 5: увійдіть у програму Sling TV

Ще один спосіб, який може допомогти користувачам із неактивним Sling TV у Windows 10, — це повторний вхід у програму Sling TV. Бувають випадки, коли збій між сервером і клієнтом може призвести до повної припинення роботи програми. Тому пропонується вийти, а потім увійти знову в програму, щоб запустити її.

  Як завантажити ISO Windows 10 без інструмента створення медіа

1. Відкрийте програму Sling TV.

2. Натисніть Налаштування.

3. Виберіть вкладку Обліковий запис.

4. Потім натисніть «Вийти» та закрийте програму.

5. Далі перезапустіть програму Sling TV і ввійдіть. Увійшовши до свого облікового запису, запустіть програму та канали, щоб перевірити, чи помилка Sling не завантажується вирішена.

Спосіб 6: оновіть Windows

Було помічено, що старі версії Windows переривають обробку багатьох програм, це може бути те саме для програми Sling TV, тому регулярно оновлюйте свою систему вручну або автоматично. Щоб дізнатися більше про те, як це зробити, прочитайте наш посібник Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

Спосіб 7: скидання налаштувань браузера

Відключення Sling TV у Windows 10 також може статися через пошкоджені налаштування або конфігурації веб-переглядача для користувачів настільних комп’ютерів. Ця проблема вимагає скидання налаштувань браузера до стандартних. Зазвичай користувачам Windows потрібно скинути налаштування Chrome, тому давайте розглянемо кроки для цього:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Google Chrome і натисніть Відкрити.

2. Натисніть на три вертикальні точки у верхньому правому куті екрана.

3. У спадному меню виберіть Налаштування.

4. Натисніть «Скинути та очистити».

5. Виберіть Відновити налаштування до початкових значень за замовчуванням.

6. Нарешті натисніть «Скинути налаштування».

7. Після скидання налаштувань до початкових значень за замовчуванням ваш Sling TV має нормально працювати на Windows 10.

Спосіб 8: переінсталюйте програму Sling TV

Якщо у вашу систему завантажено пошкоджену версію програми Sling TV, Sling TV може не працювати. Таким чином, повторне встановлення програми є найкращим способом вирішення проблеми. Для Windows можна виконати наведені нижче дії.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Натисніть Програми.

3. Знайдіть програму Sling TV у рядку пошуку та натисніть «Видалити».

5. Тепер знову завантажте програму, перейшовши в Google Play Store або App Store.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Для чого потрібен Sling TV?

  Як заблокувати оновлення графічних драйверів у Windows 10

Відповідь Sling TV – це американська інтернет-служба, яка дозволяє дивитися улюблені шоу в прямому ефірі без клопоту з налаштуванням кабельного телебачення чи Dish TV. Не тільки це, але ви можете насолоджуватися послугами Sling TV на своїй системі, мобільному пристрої чи навіть планшеті.

Q2. Скільки коштує Sling TV?

Відповідь Базовий пакет Sling TV коштує близько 35 доларів на місяць. Він містить понад 30 каналів, які можна оновити за 5 доларів США на місяць.

Q3. Слінг-телевізор краще, ніж тарілка чи кабель?

Відповідь Що стосується Sling TV, то він має свої переваги, оскільки забезпечує міжнародні шоу та канали без клопоту з налаштуванням кабелів або налаштувань, які зазвичай потрібні для підключення до антенни чи кабелю.

Q4. Чому мій Sling TV не працює в Windows 10?

Відповідь Якщо у вас виникли проблеми з Sling TV у Windows 10, вони здебільшого пов’язані з підключенням до Інтернету або проблемами оновлення програми чи Windows. Тому перевірте перелічені проблеми, щоб вирішити незручності, пов’язані з вимкненням Sling TV.

Q5. Чому Sling не працює на моєму ноутбуці?

Відповідь Якщо програма Sling TV не працює на вашому ноутбуці, спробуйте вирішити проблему, повторно встановивши програму або просто вийшовши з неї. Зазвичай причиною проблеми є пошкоджені файли програм, які можна легко вирішити за допомогою варіантів усунення несправностей.

***

Sling TV для Windows – це справді зручний і простий спосіб дивитися всі ваші улюблені шоу в прямому ефірі. Особливо для тих, хто любить випивати міжнародні шоу, це найкращий спосіб дивитися їх без необхідності носити з собою коробку для налаштування чи набір кабелів. Але такі проблеми, як відключення Sling TV у Windows 10, іноді можуть псувати настрій. Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам вирішити цю проблему за допомогою відповідних методів, перелічених вище. Розкажіть нам, який із цих методів допоміг вам найбільше. Крім того, якщо у вас є запитання щодо теми або пропозиції, які можна надати, залишайте їх у розділі коментарів нижче.