Виправте Sling TV Down на Android

Sling — це відома інтернет-телевізійна мережа, яка є конкурентом Dish та інших кабельних послуг. Цей провайдер послуг онлайн-телебачення не лише транслює телешоу в прямому ефірі, але й надає глядачам можливість переглядати онлайн-фільми та міжнародні канали. Американські глядачі дуже обговорюють його через виняткове та безпроблемне використання на таких пристроях, як телефони, планшети, комп’ютери та інших потокових платформах. Серед усіх цих переваг користувачі стикалися з помилкою Sling 4-402 на своїх пристроях. Як і все цифрове, Sling TV також має свої недоліки, але ми розповіли вам про те, як виправити Sling TV на Android. Тож, не зволікаючи, давайте почнемо зі знання про помилку 4-402 та деякі способи її вирішення.

Як виправити роботу Sling TV на Android

Помилка 4-402 на Sling TV зазвичай виникає через проблеми з програмним забезпеченням. Це призводить до того, що вміст на Sling TV не відтворюється належним чином або просто не завантажується. Крім того, цей код помилки досить часто зустрічається в додатку Sling TV і тому потребує постійного вирішення для безперервного перегляду. Для користувачів Android Sling TV ми зібрали кілька ефективних методів, які допоможуть виправити код помилки 4-402.

Примітка. Оскільки телефони Android не мають однакових налаштувань і ці налаштування відрізняються для кожної марки, описані нижче дії можуть дещо відрізнятися від вашого пристрою. Наведені нижче методи застосовуються на Vivo 1920.

Спосіб 1. Перезапустіть програму Sling TV

Якщо Sling TV не працює на Android, перше, що ви можете зробити, це знову запустити програму на пристрої з ОС. Якщо ваш Sling TV перестає працювати, відображається помилка завантаження або не працює канал, можливо, причиною проблеми є технічний збій. Таким чином, перезапуск програми допомагає вирішити проблему, що можна зробити за допомогою наведених нижче кроків:

1. Закрийте програму Sling TV на своєму пристрої Android.

  Виправлено, що швидка зарядка не працює на Android

2. Тепер торкніться піктограми програми «Налаштування» на головному екрані пристрою.

3. Виберіть налаштування програм і дозволів.

4. Потім натисніть «Менеджер програм».

5. Знайдіть програму Sling TV і натисніть «Примусово зупинити».

6. Тепер знову запустіть програму Sling TV, щоб перевірити, чи вона працює нормально.

Спосіб 2: Зміна каналів

Помилка Sling 4-402 здебільшого пов’язана з помилкою програмного забезпечення, через яку ви можете перервати перегляд певного каналу. Тому спробуйте змінити канали в програмі Sling TV, щоб перевірити, чи проблема не зникає й на інших каналах. Якщо ні, то один канал може зіткнутися з певними технічними проблемами.

Спосіб 3: Вийдіть з інших пристроїв

Зазвичай користувачі Sling TV підключаються до різних пристроїв, щоб зручно переглядати улюблені шоу. Але кілька входів також можуть створити проблему у вигляді помилки або просто призвести до того, що Sling TV не завантажиться. Тому пропонується вийти з усіх інших пристроїв і не залишатися в системі на своєму пристрої Android. Ви можете вийти з інших пристроїв, виконавши наведені нижче дії.

Примітка. Перш ніж виконувати ці дії, переконайтеся, що ви знаєте свої облікові дані для входу.

1. Відкрийте офіційний веб-сайт Sling TV і увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи правильні облікові дані.

2. Перейдіть до облікового запису.

3. Виберіть «Особиста інформація» та відкрийте «Історію пристрою».

4. Тут вийдіть із усіх пристроїв.

Спосіб 4: Очистіть кеш програми

Вимкнення Sling TV на Android також може бути спричинено завантаженим кеш-пам’яттю програми, що призводить до проблем із завантаженням і буферизацією. Тому його необхідно очистити, і для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть налаштування пристрою Android.

2. Перейдіть до налаштувань програм і дозволів і відкрийте менеджер програм.

3. Тепер знайдіть і торкніться програми Sling TV.

  Персоналізоване потокове відео для Android та iOS

4. Потім натисніть Пам’ять.

5. Нарешті виберіть опцію Очистити кеш.

Очистивши кеш, спробуйте запустити програму ще раз, щоб перевірити, чи вона зараз нормально працює без відображення помилки 4-402.

Спосіб 5. Надайте Google GPS доступ до місцезнаходження

Sling TV транслює в прямому ефірі та вимагає розташування для налаштованого вмісту, який ви хочете на ньому дивитися. І якщо він не зможе це зробити, вам може бути складно завантажити програму та прокрутити улюблені канали. У цьому випадку вам слід надати доступ до свого місцезнаходження Google GPS на вашому пристрої.

1. Відкрийте налаштування свого смартфона.

2. Потім торкніться параметра Місцезнаходження.

3. Торкніться Доступ програми до місцезнаходження.

4. Переконайтеся, що ваше місцезнаходження ЗАВЖДИ ДОЗВОЛЕНО для Google і Карт.

Спосіб 6: оновіть додаток Sling TV

Застаріла програма на вашому Android є основною причиною програмних помилок і проблем, з якими ви стикаєтеся під час роботи програм. Так само і у випадку вимкнення Sling TV на Android, тому переконайтеся, що всі програми на вашому телефоні Android оновлені. Ви можете прочитати наш посібник про те, як автоматично оновлювати всі програми Android одночасно, щоб детально ознайомитись.

Спосіб 7: переінсталюйте програму Sling TV

Ще один спосіб допомогти всім користувачам Android із помилкою Sling 4-402 – повторно встановити програму на своїх пристроях. Якщо оновлення програми не дало вам плідного рішення, то нова інсталяція програми точно може. Перевстановлення програми допомагає вирішити проблему пошкоджених завантажень або помилок, пов’язаних зі старішою версією. Отже, спробуйте це, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть налаштування пристрою.

2. Перейдіть до налаштувань програм і дозволів.

3. Відкрийте диспетчер програм.

4. Знайдіть програму Sling TV і торкніться її.

5. Виберіть опцію Видалити.

6. Тепер відкрийте програму Play Store і знову завантажте Sling TV.

  Ось деякі покращення безпеки в Android 5.0 Lollipop

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому програма Sling TV на моєму Android відображає помилку 4-402?

Відповідь Найбільш вірогідними причинами появи помилки 4-402 в програмі Android Sling TV є помилки в програмному забезпеченні програми, технічні збої та застаріла версія програми.

Q2. Що зробить очищення кешу з програмою Sling TV?

Відповідь Очищення кешу допоможе видалити зайві збережені файли в програмі Sling TV, які заважають її роботі.

Q3. Чи є інший спосіб вийти з усіх пристроїв, крім відвідування офіційного веб-сайту Sling?

Відповідь Окрім виходу з усіх пристроїв на офіційному веб-сайті Sling, ви також можете зробити це, вийшовши вручну з пристроїв, таких як Android, телевізор, ноутбук тощо, де ви вже ввійшли за допомогою свого облікового запису Sling.

Q4. Чи можу я завантажити програму Sling TV на Android безкоштовно?

Відповідь Так, завантажити програму Sling TV на Android можна безкоштовно.

Q5. Чи може перезапуск телефону Android допомогти у вирішенні коду помилки 4-402?

Відповідь Якщо помилка 4-402 у програмі Sling TV на телефоні Android виникла через технічну несправність, перезапуск пристрою може допомогти.

***

Як обговорювалося раніше, усе цифрове має свої плюси та мінуси, як і у випадку з програмою Sling TV. Ця дивовижна цифрова мережа для телеглядачів — це спосіб дивитися свої улюблені шоу під час прямої трансляції в іншій частині світу. Але з усіма цими чудовими функціями з’являється код помилки 4-402, який може зіпсувати настрій користувачам Sling. Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам у той чи інший спосіб вирішити проблему Sling TV на Android. Повідомте нам, який із методів найкраще спрацював на вашому смартфоні, щоб вирішити проблему. Якщо у вас є ще якісь запитання чи цінні пропозиції, залиште їх у розділі коментарів нижче.